Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Rozgrywki ligowe

« powrót

Biłgorajska Liga Piłki Siatkowej o "Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj" - sezon 2015/2016 - Runda II

 

 

 Tabele  i  wyniki spotkań 
Biłgorajskiej Ligi Piłki Siatkowej - II Runda
sezon 2015/2016
I Liga         
           
M-ce   DRUŻYNA MECZE PUNKTY SETY
1. Axstone LHS Zamość  7 20 21 4
 2.  K-Meble 7 17 19 7
3. Nadleśnictwo Biłgoraj 7 12 14 12
4. Rondo Rzeczyce 7 11 15 11
5. Jedynka Team 7 9 14 17
6. Junior Max 7 7 10 17
7. Gryf Tarnogród 7 6 11 20
8. UKS Dynamika Lipiny 5 2 5 21
           
II Liga         
           
M-ce DRUŻYNA MECZE PUNKTY SETY
1. Tytan Gózd 7 19 21 5
2. Budowlani 7 17 20 9
3. Leśnik  7 15 19 11
4. ZSPPS    7 12 16 11
5. Sokół Zwierzyniec 7 11 13 13
6. Elektryk  7 4 7 19
 7.  Albatros Biszcza  7 3 5 16
8. Belfer 7 3 5 19

 

Terminarz - I LIGA     Wynik spotkania
           
26.01 (wt.)    
1. K-Meble * Dynamika 3 1 (25:20, 23:25, 18:25, 25:19)
2. Rondo * Junior 3 2 (16:25, 24:26, 25:18, 25:22, 15:9)
28.01 (czw.)      
1. Nadleśnictwo * Gryf 3 2 (25:20, 25:11, 21:25, 24:26, 15:13)
2. Jedynka * Axstone 0 3 (21:25, 20:25, 15:25)
02.02 (wt.)      
1. Nadleśnictwo * Dynamika 3 0 (25:17, 25:20, 25:20)
2. Axstone * K-Meble 3 1 (25:17, 25:16, 15:25, 27:25)
04.02 (czw.)      
1. Jedynka * Junior 3 2 (25:20, 25:21, 22:25, 21:25, 15:6)
2. Gryf * Rondo 0 3 (18:25, 22:25, 16:25)
09.02 (wt.)      
1. Rondo * Dynamika 3 0 (25:16, 25:12, 25:17)
2. Gryf * Jedynka 2 3 (25:18, 22:25, 22:25, 25:23, 12:15)
11.02 (czw.)      
1. Junior * K-Meble 0 3 (18:25, 18:25, 22:25)
2. Axstone * Nadleśnictwo 3 0 (25:12, 25:21, 25:23)
1.03 (wt.)      
1. Junior * Nadleśnictwo 0 3 (21:25, 20:25, 21:25)
2. Jedynka * Dynamika 3 2 (25:21, 20:25, 21:25, 25:17, 15:13)
03.03 (czw.)      
1. K-Meble * Gryf 3 0 (25:22, 25:19, 25:17)
2. Rondo * Axstone 1 3 (25:18, 21:25, 23:25, 24:26)

 

Terminarz - II LIGA     Wynik spotkania
           
26.01 (wt.)    
1. Tytan * Belfer 3 0 (25:19, 25:20, 25:22)
2. Budowlani * Albatros 3 0 (25:19, 25:19, 27:25)
28.01 (czw.)      
1. Leśnik * Sokół 3 0 (25:20, 25:21, 25:17)
2. Elektryk * ZSPPS 0 3 (25:27, 11:25, 11:25)
02.02 (wt.)      
1. Budowlani * Belfer 3 0 (25:16, 25:22, 25:21)
2. ZSPPS * Tytan 1 3 (25:21, 26:28, 22:25, 18:25)
04.02 (czw.)      
1. Sokół * Elektryk 3 0 (25:14, 25:18, 25:21)
2. Albatros * Leśnik 1 3 (20:25, 20:25, 27:25,10:25)
09.02 (wt.)      
1. Budowlani * ZSPPS 3 1 (27:29, 25:22, 25:16, 25:12)
2. Elektryk * Albatros 3 1 (25:16, 17:25, 25:19, 25:19)
11.02 (czw.)      
1. Leśnik     * Belfer 3 0 (25:20, 25:21, 25:23)
2. Tytan     * Sokół 3 0 25:21, 25:19, 25:23)
1.03 (wt.)      
1. Elektryk * Belfer 1 3 (25:16, 25:18, 24:26, 21:25)
2. Sokół  * Budowlani 2 3 (25:14, 23:25, 18:25, 32:30, 12:15)
03.03 (czw.)      
1. Tytan      * Albatros 3 0 (25:14, 25:16, 25:20)
2. ZSPPS    * Leśnik 2 3 25:15, 25:20, 17:25, 25:27, 5:15)

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners