Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Rozgrywki ligowe

« powrót

Biłgorajska Liga Piłki Siatkowej o "Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj" - sezon 2015/2016 - Runda I

Tabele, terminarz i wyniki 

Grupa I

M-ce   Drużyna Mecze Pkt. SETY
1. K-Meble 7 20 21 3
2. RKS Rondo Rzeczyce 7 15 17 7
3. Nadleśnictwo Biłgoraj 7 15 17 11
4. Jedynka Team 7 11 16 15
 5.   Tytan Gózd 7 9 12 15
6.  Budowlani 7 7 12 18
7. UKS Leśnik 7 6 11 20
8. Elektryk 7 1 4 21

Grupa II

M-ce Drużyna Mecze Pkt. SETY
1. Axstone LHS Zamość 7 20 21 3
2. Junior Max  7 17 15 5
3.  Gryf Tarnogród 7 16 19 11
4. UKS Dynamika  Lipiny 7 10 14 16
5. ZSPPS  7 9 12 14
6. Sokół Zwierzyniec 7 8 11 16
7. Albatros Biszcza 7 4 6 19
8.  Belfer 7 0 4 21

  Grupa I
  mecze we wtorki:1,2 - godz. 18:30, 3,4 - godz.19:30 
         
  24.12.2015      
1. Jedynka Team * Budowlani 3:2 (25:20, 14:25, 23:25, 30:28, 15:7)
2. Nadleśnictwo  * K-Meble 0:3 (15:25, 19:25, 22:25)
3. Tytan Gózd * Elektryk 3:0 (25:13, 25:18, 25:20)
4. Rzeczyce * Leśnik 3:0 (25:23, 25:16, 25:19)
         
  1.12.2015      
1. Budowlani * Leśnik 3:2 (21:25, 22:25, 25:16, 25:23, 15:13)
2. Elektryk * Rzeczyce 0:3 (8:25, 12:25, 13:25)
3. K-Meble * Tytan Gózd 3:0 (25:16, 25:21, 25:22)
4. Jedynka Team * Nadleśnictwo  3:2 (25:13, 19:25, 21:25, 25:23, 15:13)
         
  8.12.2015      
1. Leśnik * Elektryk 3:2 (25:10, 25:20, 18:25, 22:25, 15:7)
2. Nadleśnictwo  * Budowlani 3:1 (25:20, 25:18, 21:25, 25:19)
3. Rzeczyce * K-Meble 1:3 (25:16, 21:25, 23:25, 22:25)
4. Tytan Gózd * Jedynka Team 3:2 (25:22, 25:21, 20:25, 21:25, 15:11)
         
  15.12.2015      
1. Budowlani * Elektryk 3:1 (26:;24, 23:25, 25:20, 25:19)
2. K-Meble * Leśnik 3:0 (25:15, 25:13, 25:20)
3. Jedynka Team * Rzeczyce 0:3 (19:25, 27:29, 19:25)
4. Nadleśnictwo  * Tytan Gózd 3:0 (25:23, 25:20, 25:17)
         
  22.12.2015      
1. Tytan Gózd * Budowlani 3:2 (27:29, 25:17, 25:20, 18:25, 15:13)
2. Elektryk * K-Meble 0:3 (18:25, 17:25, 15:25)
3. Leśnik * Jedynka Team 2:3 (25:21, 20:25, 20:25, 25:21, 10:15)
4. Rzeczyce * Nadleśnictwo  1:3 (22:25, 25:21, 17:25, 24:26)
         
  5.01.2016      
1. Budowlani * K-Meble 0:3 (19:25, 13:25, 21:25)
2. Jedynka Team * Elektryk 3:0 (25:20, 25:16, 25:20)
3. Nadleśnictwo  * Leśnik 3:2 (17:25, 21:25, 25:21, 25:18, 15:7)
4. Tytan Gózd * Rzeczyce 0:3 (16:25, 27:29, 19:25)
         
  12.01.2016      
1. Rzeczyce * Budowlani 3:1 (25:22, 25:5, 19:25, 25:21)
2. Leśnik * Tytan Gózd 2:3 (25:18, 25:20, 25:27, 11:25, 10:15)
3. Elektryk * Nadleśnictwo  1:3 (19:25, 23:25, 25:14, 18:25)
4. K-Meble * Jedynka Team 3:2 (18:25, 21:25, 25:23, 25:20, 15:11)

 

  Grupa II
  mecze w czwartki: 1,2 - godz. 18:30, 3,4 - godz. 19:30
         
  26.11.2015      
1. Gryf * Dynamika 3:2 (25:23, 26:24, 23:25, 22:25, 15:8)
2. Albatros * Axstone 3:0 (12:25, 16:25, 11:25)
3. Sokół * Belfer 3:1 (25:20, 11:25, 25:13, 25:23)
4. ZSPPS * Junior 0:3 (14:25, 22:25, 24:26)
         
  3.12.2015      
1. Dynamika * Junior 0:3 (17:25, 20:25, 21:25)
2. Gryf * Albatros 3:1 (25:19, 23:25, 25:17. 25:18)
3. Axstone * Sokół 3:0 (25:8, 25:14, 25:15)
4. Belfer * ZSPPS 0:3 (24:26, 16:25, 23:25)
         
  10.12.2015      
1. Albatros * Dynamika 2:3 (25:23, 16:25, 20:25, 29:27, 11:15)
2. Sokół * Gryf 1:3 (25:23, 24:26, 23:25, 19:25)
3. Junior * Belfer 3:0 (25:17, 25:19, 25:22)
4. ZSPPS * Axstone 1:3 (25:14, 27:29, 16:25, 23:25)
         
  17.12.2015      
1. Dynamika * Belfer 3:1 (25:16, 23:25, 25:20, 25:18)
2. Albatros * Sokół 0:3 (21:25, 17:25, 17:25)
3. Gryf * ZSPPS 3:0 (30:28, 25:23, 25:23)
4. Axstone * Junior 3:0 (25:14, 25:16, 29:27)
         
  7.01.2016      
1. Sokół * Dynamika 2:3 (25:12, 25:10, 18:25, 19:25, 12:15)
2. Junior * Gryf 3:2 (25:19, 25:23, 20:25, 22:25, 15:10)
3. ZSPPS * Albatros 3:0 (25:18, 25:18, 25:12)
4. Belfer * Axstone 0:3 (14:25, 13:25, 19:25)
         
  14.01.2016      
1. Albatros * Junior 0:3 (20:25, 23:25, 13:25)
2. Gryf * Belfer 3:1 (25:16, 23:25, 25:21, 25:18)
3. Dynamika * Axstone 0:3 (15:25, 23:25, 19:25)
4. Sokół * ZSPPS 2:3 (16:25, 29:27, 25:21, 23:25, 4:15)
         
  21.01.2016      
1. Belfer * Albatros 1:3 (23:25, 25:16, 23:25, 21:25)
2. Junior * Sokół 3:0 (25:15, 25:23, 25:19)
3. ZSPPS * Dynamika 2:3 (25:19, 23:25, 25:22, 23:25, 10:15)
4. Axstone * Gryf 3:2 (25:16, 23:25, 28:30, 25:11, 15:9)

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners