Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Rozgrywki ligowe

« powrót

Halowa Liga Piłki Nożnej o "Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj" - sezon 2015/2016

HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ

o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj

wyniki spotkań i tabela - sezon 2015/2016

Lp. Drużyna Mecze Pkt BZ BS RB W R P
1 Fat Boys Team 15 42 88 28 60 14 0 1
2 Hansa Team 15 40 76 23 53 13 1 1
3 Old Stars 15 39 109 32 77 13 0 2
4 Model 15 34 52 31 21 11 1 3
5 OKS Sitarska 15 28 54 33 21 9 1 5
6 Blokersi 15 28 66 43 23 9 1 5
7 RWKS Sparta Biłgoraj 15 26 47 42 5 8 2 5
8 Załadunek Team Biłgoraj 15 23 54 34 20 7 2 6
9 Spartakus Team 15 18 44 50 -6 6 0 9
10 LZS Dąbrowica 15 18 46 60 -14 6 0 9
11 Galacticos KomFis 15 17 47 58 -11 5 2 8
12 Blue Warriors 15 13 29 56 -27 4 1 10
13 Nadleśnictwo 15 12 37 70 -33 4 0 11
14 Ekipa Biłgoraj 15 6 44 85 -41 2 0 13
15 FC Bażant 15 5 14 84 -70 1 2 12
16 Spadkobiercy Saurona 15 4 32 110 -78 1 1 13

Lp. Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Blokersi x 6:0 6:1 2:7 8:0 3:3 1:3 3:4 7:0 7:4 3:5 4:7 2:0 6:4 5:3 3:2
2 Blue Warriors 0:6 x 3:2 2:5 1:1 2:3 0:5 1:2 0:5 4:3 3:1 1:9 4:5 4:2 3:4 1:3
3 Ekipa Biłgoraj 1:6 2:3 x 1:9 7:2 6:1 4:9 3:6 3:7 2:3 2:7 2:8 2:6 3:5 3:6 3:7
4 Fat Boys Team 7:2 5:2 9:1 x 11:1 6:2 3:1 7:2 2:4 7:3 2:0 3:1 5:4 16:2 3:2 2:1
5 FC Bażant 0:8 1:1 2:7 1:11 x 3:2 0:10 1:3 1:7 0:5 0:5 0:11 1:4 2:2 0:4 2:4
6 Galacticos KomFis 3:3 3:2 1:6 2:6 2:3 x 3:5 6:2 2:2 7:1 1:4 4:10 6:7 4:1 3:1 0:5
7 Hansa Team 3:1 5:0 9:4 1:3 10:0 5:3 x 4:2 2:0 7:0 3:2 6:2 2:2 10:1 6:2 5:2
8 LZS Dąbrowica 4:3 2:1 6:3 2:7 3:1 2:6 2:4 x 2:3 7:2 1:4 1:10 0:1 10:2 2:6 2:7
9 Model 0:7 5:0 7:3 4:2 7:1 2:2 0:2 3:2 x 4:1 2:0 0:5 1:0 11:2 3:2 3:2
10 Nadleśnictwo 4:7 3:4 3:2 3:7 5:0 1:7 0:7 2:7 1:4 x 2:5 2:7 1:3 3:2 1:5 6:3
11 OKS Sitarska 5:3 1:3 7:2 0:2 5:0 4:1 2:3 4:1 0:2 5:2 x 4:8 5:2 7:1 2:0 3:3
12 Old Stars 7:4 9:1 8:2 1:3 11:0 10:4 2:6 10:1 5:0 7:2 8:4 x 8:1 13:3 9:1 1:0
13 RWKS Sparta Biłgoraj 0:2 5:4 6:2 4:5 4:1 7:6 2:2 1:0 0:1 3:1 2:5 1:8 x 5:1 4:1 3:3
14 Spadkobiercy Saurona 4:6 2:4 5:3 2:16 2:2 1:4 1:10 2:10 2:11 2:3 1:7 3:13 1:5 x 3:8 0:8
15 Spartakus Team 3:5 4:3 6:3 2:3 4:0 1:3 2:6 6:2 2:3 5:1 0:2 1:9 1:4 8:3 x 0:4
16 Załadunek Team Biłgoraj 2:3 3:1 7:3 1:2 4:2 5:0 2:5 7:2 2:3 3:6 3:3 0:1 3:3 8:0 4:0 x

Wyniki spotkań

 # 1 kolejka          
Fat Boys Team 9 : 1 Ekipa Biłgoraj 12 grudnia, 14:00
D. Dyl 2, G. Hasiak 2, A. Wachowicz 2, I. Zarczuk 3 - D. Oleszczak 1
Galacticos KomFis 0 : 5 Załadunek Team Biłgoraj 12 grudnia, 14:40
M. Ciecierski 1, B. Gregorczyk 1, D. Konopka 1, Ł. Łosiewicz 2
Blue Warriors 4 : 3 Nadleśnictwo 12 grudnia, 15:20
K. Kiełbasa 1, G. Wilczak 1, P. Kupczak 2 - D. Blacha 1, A. Zarosa 1, S. Zarosa 1
Model 11 : 2 Spadkobiercy Saurona 12 grudnia, 16:00
M. Blicharz 2, A. Kaczor 1, D. Mazurek 1, P. Niemiec 5, J. Wróbel 2 - K. Gurdziel 2
Old Stars 8 : 1 RWKS Sparta Biłgoraj 12 grudnia, 16:40
A. Deryło 2, M. Deryło 3, B. Kowalik 2, K. Kozyra 1 - M. Kuszka 1
OKS Sitarska 5 : 3 Blokersi 12 grudnia, 17:20
M. Czuchra 1, M. Gancarz 1, K. Kawalec 2, G. Krupczak 1 - Ł. Jasiński 2, P. Mazur 1
LZS Dąbrowica 2 : 4 Hansa Team 12 grudnia, 18:00
M. Bielak 1, P. Nizio 1 - B. Antolak 1, A. Czerw 2, D. Paluch 1
FC Bażant 0 : 4 Spartakus Team 12 grudnia, 18:40
M. Król 1, R. Rękas 2, R. Wesołowski 1

Klasyfikacja strzelców po I kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Niemiec Piotr Model 5
2 Deryło Marek Old Stars 3
2 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 3

Punktacja kanadyjska po I kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Blicharz Marcin Model 4
2 Birut Janusz Fat Boys Team 3
2 Niemiec Piotr Model 3

Klasyfikacja Fair Play po I kolejce

M-ce Drużyna Punkty
1 Blokersi 0
2 Fat Boys Team -1
2 FC Bażant -1
4 Załadunek Team Biłgoraj -2
4 Model -2
4 Old Stars -2
4 RWKS Sparta Biłgoraj -2
4 OKS Sitarska -2
4 Spartakus Team -2
10 Spadkobiercy Saurona -4
11 Ekipa Biłgoraj -5
11 Blue Warriors -5
11 Hansa Team -5
14 Nadleśnictwo -6
15 LZS Dąbrowica -7
16 Galacticos KomFis -9

Wyniki spotkań

 # 2 kolejka          
FC Bażant 2 : 2 Spadkobiercy Saurona 19 grudnia, 14:00
P. Jagodziński 1, M. Różański 1 - K. Gurdziel 2
Spartakus Team 5 : 1 Nadleśnictwo 19 grudnia, 14:40
K. Hanas 1, J. Kulanica 2, R. Rękas 1, R. Wesołowski 1 - K. Szpot 1
OKS Sitarska 0 : 2 Model 19 grudnia, 15:20
M. Blicharz 1, Z. Szeptuch 1
Galacticos KomFis 6 : 7 RWKS Sparta Biłgoraj 19 grudnia, 16:00
A. Cebula 1, D. Peszek 3, D. Przytuła 1, M. Żybura 1 - M. Kowalik 3, T. Powroźnik 1, S. Skrzypek 3
Załadunek Team Biłgoraj 2 : 5 Hansa Team 19 grudnia, 16:40
S. Sawczuk 1, M. Wójcik 1 - A. Baran 1, A. Czerw 3, R. Wlaź 1
Blokersi 6 : 1 Ekipa Biłgoraj 19 grudnia, 17:20
Ł. Jasiński 1, J. Pawluk 1, G. Piech 1, P. Stepień 2, M. Watrak 1 - M. Furmaniak 1
Old Stars 10 : 1 LZS Dąbrowica 19 grudnia, 18:00
A. Deryło 3, M. Deryło 3, Z. Granda 1, A. Skubisz 1, D. Skubisz 1, S. Szpinda 1 - D. Marzec 1
Fat Boys Team 5 : 2 Blue Warriors 19 grudnia, 18:40
J. Birut 2, G. Hasiak 1, J. Hasiak 1, D. Wasąg 1 - G. Wilczak 1, S. Wilczak 1

Klasyfikacja strzelców po II kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Deryło Marek Old Stars 6
2 Czerw Artur Hansa Team 5
2 Deryło Artur Old Stars 5
2 Niemiec Piotr Model 5

Punktacja kanadyjska po II kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Blicharz Marcin Model 5
1 Skubisz Dominik Old Stars 5
3 Niemiec Piotr Model 3
3 Birut Janusz Fat Boys Team 3

Klasyfikacja Fair Play po II kolejce

M-ce Drużyna Punkty
1 Fat Boys Team -1
2 Old Stars -3
3 FC Bażant -4
3 Spartakus Team -4
5 RWKS Sparta Biłgoraj -5
5 Ekipa Biłgoraj -5
7 Model -6
8 Blokersi -8
8 Załadunek Team Biłgoraj -8
8 Hansa Team -8
8 LZS Dąbrowica -8
12 OKS Sitarska -9
13 Blue Warriors -10
14 Spadkobiercy Saurona -11
15 Galacticos KomFis -13
16 Nadleśnictwo -18

Wyniki spotkań

 # 3 kolejka          
Spartakus Team 0 : 4 Załadunek Team Biłgoraj 20 grudnia, 13:00
D. Konopka 2, Sz. Małek 1, M. Wójcik 1
Blue Warriors 4 : 5 RWKS Sparta Biłgoraj 20 grudnia, 13:40
P. Kupczak 1, G. Łukasik 1, R. Małek 2 - M. Kowalik 1, S. Skrzypek 4
Hansa Team  3 : 2 OKS Sitarska 20 grudnia, 14:20
A. Czerw 2, R. Wlaź 1 - M. Gancarz 1, M. Kawalec 1
FC Bażant 0 : 8 Blokersi 20 grudnia, 15:00
M. Dominik 3, J. Pawluk 3, G. Sarzyński 1, M. Watrak 1
LZS Dąbrowica 10 : 2 Spadkobiercy Saurona 20 grudnia, 15:40
M. Kiełbasa 4, P. Nizio 4, Sz. Surma 1, K. Tworek 1 - K. Gurdziel 1, S. Osuch 1
Nadleśnictwo 3 : 7 Fat Boys Team 20 grudnia, 16:20
D. Blacha 1, K. Szpot 2 - G. Hasiak 1, A. Wachowicz 3, J. Birut 1, M. Wachowicz 1, I. Zarczuk 1
Ekipa Biłgoraj 6 : 1 Galacticos KomFis 20 grudnia, 17:00
M. Furmaniak 2, P. Hadacz 2, M. Sprysak 2 - A. Cebula 1
Model 0 : 5 Old Stars 20 grudnia, 17:40
A. Deryło 3, A. Skubisz 1, D. Skubisz 1

Klasyfikacja strzelców po III kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Deryło Artur Old Stars 8
2 Czerw Artur Hansa Team 7
2 Skrzypek Sebastian RWKS Sparta Biłgoraj 7
4 Deryło Marek Old Stars 6

Punktacja kanadyjska po III kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Birut Janusz Fat Boys Team 7
2 Skubisz Dominik Old Stars 6
3 Blicharz Marcin Model 5

Klasyfikacja Fair Play po III kolejce

M-ce Drużyna Punkty
1 Fat Boys Team -4
2 FC Bażant -5
3 Spartakus Team -7
4 Model -8
5 Ekipa Biłgoraj -9
6 Blokersi -10
7 Old Stars -11
7 RWKS Sparta -11
7 LZS Dąbrowica -11
10 Załadunek Team Biłgoraj -13
11 Hansa Team -14
12 OKS Sitarska -15
12 Spadkobiercy Saurona -15
12 Galcticos KomFis -15
15 Blue Warriors -22
16 Nadleśnictwo -26

 


Wyniki spotkań

 # 4 kolejka          
Galacticos KomFis 3 : 5 Hansa Team 10 stycznia, 13:00
A. Sarzyński 2, M. Żybura 1 - B. Antolak 2, G. Bździuch 2, M. Paluch 1
Ekipa Biłgoraj 7 : 2 FC Bażant 10 stycznia, 13:40
M. Furmaniak 4, K. Momot 1, D. Oleszczak 2 - M. Ciecierski 1, R. Pawlos 1
OKS Sitarska 5 : 2 Nadleśnictwo 10 stycznia, 14:20
K. Kawalec 1, M. Kawalec 1, G. Krupczak 2, M. Oszajca 1 - D. Blacha 1, K. Skubis 1
Spadkobiercy Saurona 2 : 16 Fat Boys Team 10 stycznia, 15:00
K. Gurdziel 2 - G. Hasiak 3, J. Hasiak 2, A. Wachowicz 5, M. Wachowicz 2, I. Zarczuk 3, J. Birut 1
Old Stars 1 : 0 Załadunek Team Biłgoraj 10 stycznia, 15:40
D. Skubisz 1
Blokersi 5 : 3 Spartakus Team 10 stycznia, 16:20
G. Piech 1, P. Stępień 4 - J. Kulanica 1, M. Łęcki 1, R. Wesołowski 1
Model 5 : 0 Blue Warriors 10 stycznia, 17:00
M. Blicharz 2, A. Kaczor 1, P. Niemiec 2
RWKS Sparta Biłgoraj 1 : 0 LZS Dąbrowica 10 stycznia, 17:40
T. Powroźnik 1

Klasyfikacja strzelców po IV kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 10
2 Deryło Artur Old Stars 8
3 Skrzypek Sebastian RWKS Sparta Biłgoraj 7
3 Czerw Artur Hansa Team 7
3 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 7
3 Hasiak Grzegorz Fat Boys Team 7
3 Ireneusz Zarczuk Fat Boys Team 7
3 Gurdziel Kamil Spadkobiercy Saurona 7
3 Niemiec Piotr Model 7

Punktacja kanadyjska po IV kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Birut Janusz Fat Boys Team 13
2 Skubisz Dominik Old Stars 6
2 Blicharz Marcin Model 6

Klasyfikacja Fair Play po IV kolejce

M-ce Drużyna Punkty
1 Fat Boys Team -4
2 FC Bażant -7
3 Spartakus Team -9
4 Ekipa Biłgoraj -11
5 Model -14
5 Blokersi -14
5 LZS Dąbrowica -14
8 Załadunek Team Biłgoraj -15
8 Hansa Team -15
8 Spadkobiercy Saurona -15
11 RWKS Sparta Biłgoraj -16
12 OKS Sitarska -17
13 Old Stars -18
14 Galcticos KomFis -23
15 Blue Warriors -29
15 Nadleśnictwo -29

Wyniki spotkań

 # 5 kolejka          
Blokersi 2 : 0 RWKS Sparta Biłgoraj 17 stycznia, 13:00
G. Piech 2
Fat Boys Team 6 : 2 Galacticos KomFis 2 marca, 17:50
J. Birut 1, G. Hasiak 1, A. Wachowicz 2, K. Wlaź 1, sam. 1 - P. Oleszczak 1, D. Peszek 1
Załadunek Team Biłgoraj 2 : 3 Model 17 stycznia, 13:40
M. Krzepiłko 2 - M. Blicharz 1, D. Mazurek 2
FC Bażant 1 : 3 LZS Dąbrowica 17 stycznia, 14:20
Ł. Paczos 1 - D. Marzec 2, Nizio Piotr 1
Old Stars 8 : 4 OKS Sitarska 17 stycznia, 15:00
A. Deryło 6, D. Skubisz 2 - M. Kawalec 2, M. Oszajca 1, sam. 1
Spartakus Team 4 : 3 Blue Warriors 17 stycznia, 15:40
M. Król 3, R. Wesołowski 1 - W. Małek 3
Ekipa Biłgoraj 3 : 5 Spadkobiercy Saurona 17 stycznia, 16:20
M. Furmaniak 1, K. Momot 1, M. Piętak 1 - K. Gurdziel 3, D. Kulanica 1, S. Osuch 1
Hansa Team 7 : 0 Nadleśnictwo 17 stycznia, 17:00
G. Bździuch 1, R. Bździuch 3, A. Czerw 3

Klasyfikacja strzelców po V kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Deryło Artur Old Stars 14
2 Czerw Artur Hansa Team 10
3 Gurdziel Kamil Spadkobiercy Saurona 10
3 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 10

Punktacja kanadyjska po V kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Birut Janusz Fat Boys Team 13
2 Skubisz Dominik Old Stars 8
3 Blicharz Marcin Model 7

Klasyfikacja Fair Play po V kolejce

M-ce Drużyna Punkty
1 Fat Boys Team -4
2 FC Bażant -11
2 Ekipa Biłgoraj -11
4 Spartakus Team -12
5 Spadkobiercy Saurona -17
6 Hansa Team -18
6 OKS Sitarska -18
8 Model -19
8 Blokersi -19
10 Załadunek Team Biłgoraj -20
11 RWKS Sparta Biłgoraj -21
12 LZS Dąbrowica -23
12 Old Stars -23
12 Galcticos KomFis -23
15 Nadleśnictwo -29
16 Blue Warriors -40

Wyniki spotkań

 # 6 kolejka          
OKS Sitarska 4 : 1 LZS Dąbrowica 23 stycznia, 14:00
M. Gancarz 2, K. Kawalec 1, P. Palinka 1 - M. Bielak 1
Old Stars 1 : 3 Fat Boys Team 23 stycznia, 14:40
D. Skubisz 1 - J. Birut 2, A. Wachowicz 1
Nadleśnictwo 4 : 7 Blokersi 23 stycznia, 15:20
D. Blacha 1, K. Szpot 1, S. Zarosa 2 - M. Dominik 1, Ł. Jasiński 1, G. Piech 3, P. Stępień 2
RWKS Sparta Biłgoraj 4 : 1 Spartakus Team 9 marca, 17:45
M. Mizak 2, M. Lewandowski 2 - W. Kapka 1
Model 7 : 1 FC Bażant 23 stycznia, 16:00
M. Blicharz 3, P. Niemiec 1, Z. Szeptuch 1, R. Urbanik 1, sam. 1 - P. Palinka 1
Ekipa Biłgoraj 4 : 9 Hansa Team 23 stycznia, 16:40
M. Furmaniak 2, M. Sprysak 2 - A. Baran 1, G. Bździuch 1, R. Bździuch 2, W. Bździuch 2, A. Czerw 3
Galacticos KomFis 3 : 2 Blue Warriors 23 stycznia, 17:20
A. Cebula 1, M. Paluch 1, D. Zań 1 - P. Małek 1, R. Małek 1
Spadkobiercy Saurona 0 : 8 Załadunek Team Biłgoraj 23 stycznia, 18:00
M. Krzepiłko 1, Ł. Łosiewicz 2, M. Wójcik 2, W. Żerebiec 3

Klasyfikacja strzelców po VI kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Deryło Artur Old Stars 14
2 Czerw Artur Hansa Team 13
3 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 11

Punktacja kanadyjska po VI kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Birut Janusz Fat Boys Team 14
2 Skubisz Dominik Old Stars 8
3 Blicharz Marcin Model 7
3 Czerw Artur Hansa Team 7

Klasyfikacja Fair Play po VI kolejce

M-ce Drużyna Punkty
1 Fat Boys Team -11
2 Spartakus Team -12
2 Ekipa Biłgoraj -15
4 FC Bażant -17
5 Spadkobiercy Saurona -18
6 OKS Sitarska -19
7 Hansa Team -20
8 Model -21
8 Blokersi -21
8 RWKS Sparta Biłgoraj -21
11 Załadunek Team Biłgoraj -22
12 LZS Dąbrowica -25
12 Old Stars -25
14 Nadleśnictwo -30
15 Galacticos KomFis -32
16 Blue Warriors -45

Wyniki spotkań

 # 7 kolejka          
Blue Warriors 4 : 2 Spadkobiercy Saurona 30 stycznia, 14:00
D. Małek 3, W. Małek 1 - D. Kulanica 1, M. Mazurek 1
RWKS Sparta Biłgoraj 0 : 1 Model 30 stycznia, 14:40
M. Blicharz 1
Spartakus Team 1 : 9 Old Stars 30 stycznia, 15:20
K. Hanas 1 - A. Deryło 4, M. Deryło 5
Ekipa Biłgoraj 2 : 7 OKS Sitarska 30 stycznia, 16:00
M. Furmaniak 2 - M. Gancarz 1, K. Kawalec 3, M. Kawalec 1, A. Paluch 2
Hansa Team 1 : 3 Fat Boys Team 19 marca, 12:15
M. Dołęcki 1 - C. Iwanek 2, J. Birut 1
Załadunek Team Biłgoraj 4 : 2 FC Bażant 30 stycznia, 17:20
M. Krzepiłko 2, Ł. Łosiewicz 1, J. Malec 1 - M. Ciecierski 2
LZS Dąbrowica 7 : 2 Nadleśnictwo 30 stycznia, 18:00
M. Bielak 2, D. Marzec 2, P. Nizio 2, K. Tworek 1 - D. Blacha 2 
Blokersi 3 : 3 Galacticos KomFis 30 stycznia, 18:40
J. Pawluk 2, P. Watrak 1 - A. Cebula 1, P. Oleszczak 1, D. Przytuła 1

Klasyfikacja strzelców po VII kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Deryło Artur Old Stars 18
2 Czerw Artur Hansa Team 13
3 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 12

Punktacja kanadyjska po VII kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Birut Janusz Fat Boys Team 14
2 Skubisz Dominik Old Stars 8
3 Blicharz Marcin Model 7
3 Czerw Artur Hansa Team 7
3 Stępień Przemysław Blokersi 7

Klasyfikacja Fair Play po VII kolejce

M-ce Drużyna Punkty
1 Fat Boys Team -11
2 Spartakus Team -12
3 Ekipa Biłgoraj -15
4 Spadkobiercy Saurona -20
4 Hansa Team -20
6 OKS Sitarska -21
7 Model -25
7 Blokersi -25
7 RWKS Sparta Biłgoraj -25
10 FC Bażant -26
10 Załadunek Team Biłgoraj -26
12 LZS Dąbrowica -28
13 Old Stars -30
14 Nadleśnictwo -32
15 Galacticos KomFis -33
16 Blue Warriors -50

Wyniki spotkań

 # 8 kolejka          
RWKS Sparta Biłgoraj 6 : 2 Ekipa Biłgoraj 6 lutego, 13:15
S. Bąk 1, M. Kowalik 1, M. Kuszka1, T. Powroźnik 3 - M. Furmaniak 2
Old Stars 7 : 2 Nadleśnictwo 6 lutego, 14:00
A. Deryło 4, M. Deryło 3 - S. Zarosa 2
Fat Boys Team 11 : 1 FC Bażant 2 marca, 17:05
J. Birut 2, D. Dyl 1, K. Wlaź 1, I. Zarczuk 5, sam. 2 - P. Jagodziński 1
Blue Warriors 1 : 3 Załadunek Team Biłgoraj 6 lutego, 14:40
R. Małek 1 - Ł. Łosiewicz 3
LZS Dąbrowica 2 : 6 Spartakus Team 6 lutego, 15:20
M. Bielak 1, P. Nizio 1 - K. Hanas 2, W. Kapka 1, M. Król 1, R. Rękas 1, R. Wesołowski 1
OKS Sitarska 4 : 1 Galacticos KomFis 6 lutego, 16:00
M. Gancarz 1, K. Kawalec 1, M. Kawalec 2 - D. Peszek 1
Model 0 : 7 Blokersi 6 lutego, 16:40
Ł. Jasiński 1, G. Piech 2, G. Sarzyński  1, P. Stępień 2, M. Watrak 1
Spadkobiercy Saurona 1 : 10 Hansa Team 6 lutego, 17:20
K. Gurdziel 1 - A. Czerw 6, M. Dołęcki 1, S. Kościelski  1, M. Paluch 2

Klasyfikacja strzelców po VIII kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Deryło Artur Old Stars 22
2 Czerw Artur Hansa Team 19
3 Deryło Marek Old Stars 14
4 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 14

Punktacja kanadyjska po VIII kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Birut Janusz Fat Boys Team 14
2 Skubisz Dominik Old Stars 9
3 Deryło Artur Old Stars 8
3 Góra Piotr Old Stars 8

Klasyfikacja Fair Play po VIII kolejce

M-ce Drużyna Punkty
1 Fat Boys Team -11
2 Spartakus Team -15
3 Ekipa Biłgoraj -17
4 Hansa Team -21
5 Spadkobiercy Saurona -23
5 OKS Sitarska -23
7 RWKS Sparta Biłgoraj -25
8 Model -26
8 FC Bażant -26
10 Blokersi -31
10 LZS Dąbrowica -31
10 Old Stars -31
13 Nadleśnictwo -33
14 Załadunek Team Biłgoraj -35
15 Galacticos KomFis -40
16 Blue Warriors -64

Wyniki spotkań

 # 9 kolejka          
Blokersi 3 : 4 LZS Dąbrowica 13 lutego, 13:40
G. Piech 1, G. Sarzyński 1, P. Watrak 1 - A. Bielak 1, D. Marzec 1, P. Nizio 1, S. Surma 1
Ekipa Biłgoraj 2 : 3 Blue Warriors 13 lutego, 14:20
M. Furmaniak 2 - W. Małek 2, sam. 1
Galacticos KomFis 2 : 3 FC Bażant 16 lutego, 18:30
D. Peszek 1, M. Żybura - S. Żerebiec 3
Hansa Team 2 : 0 Model 13 lutego, 15:00
R.Wlaź 1, A. Czerw 1
RWKS Sparta Biłgoraj 3 : 1 Nadleśnictwo 13 lutego, 15:40
M. Lewandowski 1, S. Skrzypek 1, T. Wolanin 1 - K. Szpot 1
Załadunek Team Biłgoraj 1 : 2 Fat Boys Team 13 lutego, 16:20
A. Kotwis 1 - C. Iwanek 1, A. Wachowicz 1
Spartakus Team 0 : 2 OKS Sitarska 13 lutego, 17:00
M. Gancarz 2
Old Stars 13 : 3 Spadkobiercy Saurona 16 lutego, 19:15
A. Deryło 5, M. Deryło 3, P. Góra 1, Z. Granda 3, D. Skubisz 1 - K. Gurdziel 2, M. Holko 1

Klasyfikacja strzelców po IX kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Deryło Artur Old Stars 27
2 Czerw Artur Hansa Team 20
3 Deryło Marek Old Stars 17

Punktacja kanadyjska po IX kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Birut Janusz Fat Boys Team 15
2 Skubisz Dominik Old Stars 10
3 Deryło Artur Old Stars 9

Klasyfikacja Fair Play po IX kolejce

M-ce Drużyna Punkty
1 Fat Boys Team -12
2 Spartakus Team -17
3 Ekipa Biłgoraj -18
4 Spadkobiercy Saurona -24
5 OKS Sitarska -25
6 Hansa Team -26
7 FC Bażant  -30
7 RWKS Sparta Biłgoraj -30
9 Old Stars -33
9 Model -33
9 Blokersi -33
12 LZS Dąbrowica -34
13 Nadleśnictwo -36
14 Załadunek Team Biłgoraj -42
15 Galacticos KomFis -45
16 Blue Warriors -73

Wyniki spotkań

 # 10 kolejka          
RWKS Sparta Biłgoraj 2 : 2 Hansa Team 20 lutego, 14:00
M. Lewandowski 1, T. Wolanin 1 - S. Kościelski 1, M. Paluch 1
Old Stars 10 : 4 Galasticos KomFis 18 lutego, 20:00
A. Deryło 6, M. Deryło 2, B. Kowalik 2 - A. Cebula 1, M. Paluch 1, M. Żybura 2
Spadkobiercy Saurona 2 : 3 Nadleśnictwo 20 lutego, 14:40
P. Blicharz 1, P. Zarosa 1 - B. Kusz 1, A. Zarosa 2
FC Bażant 0 : 5 OKS Sitarska 7 marca, 17:05
M. Gancarz 2, K. Kawalec 2, M. Kawalec 1
Blue Warriors 0 : 6 Blokersi 20 lutego, 15:20
Ł. Jasiński 1, J. Pawluk 2, P. Stępień 2, M. Watrak 1
Model 7 : 3 Ekipa Biłgoraj 20 lutego, 16:00
M. Blicharz 2, D. Garbacz 1, D. Mazurek 2, P. Niemiec 2 - M. Furmaniak 3
LZS Dąbrowica 2 : 7 Załadunek Team Biłgoraj 20 lutego, 16:40
M. Bielak 1, P. Nizio 1 - B. Gregorczyk 1, D. Konopka 1, A. Kotwis 2, Ł. Łosiewicz 1, J. Malec 1, W. Żerebiec 1
Fat Boys Team 3 : 2 Spartakus Team 20 lutego, 17:20
J. Birut 2, I. Zarczuk 1 - M. Król 1, J. Kulanica 1

Klasyfikacja strzelców po X kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Deryło Artur Old Stars 33
2 Czerw Artur Hansa Team 20
3 Deryło Marek Old Stars 19
4 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 19

Punktacja kanadyjska po X kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Birut Janusz Fat Boys Team 15
2 Deryło Artur Old Stars 13
3 Skubisz Dominik Old Stars 10

Klasyfikacja Fair Play po X kolejce

M-ce Drużyna Punkty
1 Fat Boys Team -14
2 Spartakus Team -19
3 Ekipa Biłgoraj -22
4 OKS Sitarska -25
5 Hansa Team -29
6 Spadkobiercy Saurona -30
6 FC Bażant  -30
6 RWKS Sparta Biłgoraj -30
9 Model -35
9 LZS Dąbrowica -35
11 Blokersi -36
11 Old Stars -36
13 Nadleśnictwo -41
14 Załadunek Team Biłgoraj -45
15 Galacticos KomFis -50
16 Blue Warriors -76

Wyniki spotkań

 # 11 kolejka          
OKS Sitarska 7 : 1 Spadkobiercy Saurona 28 lutego, 13:00
M. Gancarz 2, K. Kawalec 1, M, Kawalec 3, G. Krupczak 1 - M. Holko 1
Spartakus Team 6 : 3 Ekipa Biłgoraj 28 lutego, 13:40
K. Hanas 1, P. Kolbuch 1, A. Okoń 1, R. Rekas 1, R. Wesołowski 2 - M. Furmaniak 1, K. Szczepanik 2
Fat Boys Team 5 : 4 RWKS Sparta Biłgoraj 28 lutego, 14:20
J. Birut 2, D. Dyl 1, I. Zarczuk 2 - T. Datkiewicz 1, T. Powroźnik 3
Załadunek Team Biłgoraj 2 : 3 Blokersi 28 lutego, 15:00
A. Kotwis 1, S. Małek 1 - J. Pawluk 2, P. Stępień 1
Blue Warriors 1 : 9 Old Stars 28 lutego, 15:40
S. Wilczak 1 - A. Deryło 6, M. Deryło 1, B. Kowalik 1, D. Skubisz 1
Hansa Team 10 : 0 FC Bażant 28 lutego, 16:20
B. Antolak 1, R. Bździuch 2, A. Czerw 7
LZS Dąbrowica 2 : 3 Model 28 lutego, 17:00
M. Bielak 1, D. Marzec 1 - A. Grela 1, D. Mazurek 1, M. Myszka 1
Galacticos KomFis 7 : 1 Nadleśnictwo 28 lutego, 17:40
P. Oleszczak 1, M. Paluch 3, D. Peszek 1, P. Skwarek 2 - K. Skubis 1

Klasyfikacja strzelców po XI kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Deryło Artur Old Stars 39
2 Czerw Artur Hansa Team 27
3 Deryło Marek Old Stars 20
4 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 20

Punktacja kanadyjska po XI kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Birut Janusz Fat Boys Team 22
2 Deryło Artur Old Stars 14
3 Skubisz Dominik Old Stars 12

Klasyfikacja Fair Play po XI kolejce

M-ce Drużyna Punkty
1 Spartakus Team -19
2 Fat Boys Team -22
3 Ekipa Biłgoraj -23
4 OKS Sitarska -28
5 Hansa Team -30
6 Spadkobiercy Saurona -33
7 Model -37
8 RWKS Sparta Biłgoraj -38
9 LZS Dąbrowica -38
9 Old Stars -38
11 Blokersi -40
12 Nadleśnictwo -43
13 FC Bazant -45
14 Załadunek Team Biłgoraj -48
15 Galacticos KomFis -54
16 Blue Warriors -79

Wyniki spotkań

 # 12 kolejka          
Nadleśnictwo 1 : 4 Model 5 marca, 14:00
K. Szpot 1 - J. Bielak 1, M. Blicharz 1, P. Niemiec 2
OKS Sitarska 3 : 3 Załadunek Team Biłgoraj 5 marca, 14:40
M. Gancarz 2, M. Kawalec 1 - B. Gregorczyk 1, A. Kotwis
Spadkobiercy Saurona 1 : 5 RWKS Sparta Biłgoraj 5 marca, 15:20
P. Zarosa 1 - M. Mizak 3, T. Powroźnik 2
Hansa Team 5 : 0 Blue Warriors 5 marca, 16:00
A. Czerw 2, M. Dołęcki 1, M. Paluch 1, K. Pokarowski 1
Spartakus Team 1 : 3 Galacticos KomFis 5 marca, 16:40
A. Okoń 1 - M. Paluch 1, D. Peszek 2
Blokersi 2 : 7 Fat Boys Team 5 marca, 17:20
J. Pawluk 1, P. Stępień 1 - J. Birut 3, C. Iwanek 1, A. Wachowicz 1, I. Zarczuk 2
Ekipa Biłgoraj 3 : 6 LZS Dąbrowica 5 marca, 18:00
M. Furmaniak 3 - M. Bielak 1, D. Marzec 3, K. Tworek 1
FC Bażant 0 : 11 Old Stars 5 marca, 18:40
A. Deryło 6, M. Deryło 1, P. Góra 1, B. Kowalik 2, D. Skubisz 1

Klasyfikacja strzelców po XII kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Deryło Artur Old Stars 45
2 Czerw Artur Hansa Team 29
3 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 23

Punktacja kanadyjska po XII kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Birut Janusz Fat Boys Team 22
2 Deryło Artur Old Stars 15
3 Skubisz Dominik Old Stars 14

Klasyfikacja Fair Play po XII kolejce

M-ce Drużyna Punkty
1 Spartakus Team -22
2 Fat Boys Team -23
3 Ekipa Biłgoraj -26
4 OKS Sitarska -33
5 Hansa Team -35
6 Spadkobiercy Saurona -37
7 Model -40
8 Old Stars -41
9 LZS Dąbrowica -42
10 RWKS Sparta Biłgoraj -43
11 Blokersi -44
12 Nadleśnictwo -51
12 Załadunek Team Biłgoraj -51
14 FC Bażant -56
15 Galacticos KomFis -62
16 Blue Warriors -86

 


Wyniki spotkań

 # 13 kolejka          
LZS Dąbrowica 2 : 7 Fat Boys Team 6 marca, 13:00
M. Małysza 1, S. Surma 1 - J. Birut 2, J. Hasiak 1, C. Iwanek 1, A. Wachowicz 1, M. Wachowicz 1, K. Wlaź 1
Hansa Team 3 : 1 Blokersi 6 marca, 13:40
R. Bździuch 1, A. Czerw 2 - P. Stępień 1
Ekipa Biłgoraj 2 : 8 Old Stars 6 marca, 14:20
M. Furmaniak 1, M. Sprysak 1 - A. Deryło 4, M. Deryło 3, Z. Granda 1
Spadkobiercy Saurona 4 : 8 Spartakus Team 6 marca, 15:00
K. Gurdziel 2, A. Iskierka 1, P. Zarosa 1 - K. Hanas 1, W. Kapka 1, A. Okoń 2, R. Rękas 1, R. Wesołowski 3
RWKS Sparta Biłgoraj 4 : 1 FC Bażant 6 marca, 15:40
T. Datkiewicz 1, S. Skrzypek 2, L. Staszczak 1 - P. Palinka 1
Model 2 : 2 Galacticos KomFis 6 marca, 16:20
A. Kaczor 2 - M. Paluch 2
Blue Warriors 3 : 1 OKS Sitarska 6 marca, 17:00
A. Gilas 1, K. Kiełbasa 2 - M. Gancarz 1
Nadleśnictwo 6 : 3 Załadunek Team Biłgoraj 6 marca, 17:40
K. Szpot 4, A. Zarosa 1, sam. 1 - D. Konopka 2, Ł. Łosiewicz 1

Klasyfikacja strzelców po XIII kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Deryło Artur Old Stars 49
2 Czerw Artur Hansa Team 31
3 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 24
4 Deryło Marek Old Stars 24

Punktacja kanadyjska po XIII kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Birut Janusz Fat Boys Team 23
2 Deryło Artur Old Stars 17
3 Skubisz Dominik Old Stars 15

Klasyfikacja Fair Play po XIII kolejce

M-ce Drużyna Punkty
1 Spartakus Team -23
2 Fat Boys Team -25
3 Ekipa Biłgoraj -27
4 OKS Sitarska -35
5 Hansa Team -37
6 Spadkobiercy Saurona -40
7 Model -43
8 Old Stars -45
9 RWKS Sparta Biłgoraj -46
10 LZS Dąbrowica -50
11 Nadleśnictwo -51
12 Załadunek Team Biłgoraj -51
12 Blokersi -54
14 FC Bażant -57
15 Galacticos KomFis -70
16 Blue Warriors -88

 


Wyniki spotkań

 # 14 kolejka          
FC Bażant 1 : 1 Blue Warriors 13 marca, 13:00
P. Jagodziński 1 - T. Borsuk 1
Spartakus Team 2 : 3 Model 13 marca, 13:40
J. Kulanica 1. R. Wesołowski 1 - J. Bielak 1, D. Mazurek 1, P. Niemiec 1
Fat Boys Team 2 : 0 OKS Sitarska 13 marca, 14:20
A. Wachowicz 1, sam. 1 
Blokersi 6 : 4 Spadkobiercy Saurona 13 marca, 15:00
G. Piech 3, M. Watrak 3 - A. Iskierka 1, K. Krzosek 1, S. Osuch 2
Hansa Team 6 : 2 Old Stars 13 marca, 15:40
B. Antolak 2, R. Bździuch 1, A. Czerw 2, M. Paluch 1 - R. Bździuch 1, M. Deryło
Załadunek Team Biłgoraj 3 : 3 RWKS Sparta Biłgoraj 13 marca, 16:20
S. Sawczuk 3 - m. Kuszka 1, M. Mizak 1, sam. 1
Galacticos KomFis 6 : 2 LZS Dąbrowica 13 marca, 17:00
P. Gromadzki 2, P. Oleszczak 1, M. Paluch 1, D. Peszek 2 - M. Bielak 1, P. Nizio 1
Nadleśnictwo 3 : 2 Ekipa Biłgoraj 13 marca, 17:40
D. Blacha 1, K. Szpot 2 - M. Furmaniak 1, K. Siek 1

Klasyfikacja strzelców po XIV kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Deryło Artur Old Stars 49
2 Czerw Artur Hansa Team 33
3 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 25
4 Deryło Marek Old Stars 25

Punktacja kanadyjska po XIV kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Birut Janusz Fat Boys Team 23
2 Deryło Artur Old Stars 18
3 Skubisz Dominik Old Stars 15

Klasyfikacja Fair Play po XIV kolejce

Lp. Drużyna Punkty
1 Spartakus Team -26
1 Fat Boys Team -26
3 Ekipa Biłgoraj -32
4 OKS Sitarska -42
5 Hansa Team -43
5 Spadkobiercy Saurona -43
7 Model -46
7 RWKS Sparta Biłgoraj -46
9 Old Stars -50
10 LZS Dąbrowica -52
11 Załadunek Team Biłgoraj -54
12 Nadleśnictwo -57
12 Blokersi -57
14 FC Bażant -65
15 Galacticos KomFis -71
16 Blue Warriors -95

Wyniki spotkań

 # 15 kolejka          
Spadkobiercy Saurona 1 : 4 Galacticos KomFis 19 marca, 13:00
P. Zarosa 1 - M. Paluch 1, M. Żybura 3
Załadunek Team Biłgoraj 7 : 3 Ekipa Biłgoraj 19 marca, 13:40
D. Konopka 2, Ł. Łosiewicz 3, S. Małek 1, W. Żerebiec 1 - M. Furmaniak 3
Blokersi 4 : 7 Old Stars 19 marca, 14:20
J. Pawluk 1, P. Stępień 1, M. Watrak 1, sam. 1 - A. Deryło 1, M. Deryło 4, D. Skubisz, P. Góra 1
Model 4 : 2 Fat Boys Team 19 marca, 15:00
J. Bielak 1, M. Blicharz 1, D. Mazurek 1, P. Niemiec 1 - A. Wachowicz 1, I. Zarczuk 1
Nadleśnictwo 5 : 0 FC Bażant 19 marca, 15:40
D. Blacha 1, P. Giruć 1, B. Kusz 1, K. Szpot 2
RWKS Sparta Biłgoraj 2 : 5 OKS Sitarska 19 marca, 16:20
M. Lewandowski 1, S. Skrzypek 1 - M. Czuchra 2, K. Kawalec 1, M. Kawalec 1, W. Serafin 1
Hansa Team 6 : 2 Spartakus Team 19 marca, 17:00
W. Bździuch 1, A. Czerw 2, M. Dołęcki 2, S. Kościelski 1 - M. Hanas 1, M. Łęcki 1
Blue Warriors 1 : 2 LZS Dąbrowica 19 marca, 17:40
G. Wilczak 1 - P. Nizio 1, S. Surma 1

Klasyfikacja strzelców po XV kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Deryło Artur Old Stars 50
2 Czerw Artur Hansa Team 35
4 Deryło Marek Old Stars 29

Punktacja kanadyjska po XV kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Birut Janusz Fat Boys Team 24
2 Deryło Artur Old Stars 21
3 Skubisz Dominik Old Stars 16

Klasyfikacja Fair Play po XV kolejce

Lp. Drużyna Punkty
1 Spartakus Team -26
1 Fat Boys Team -34
3 Ekipa Biłgoraj -35
4 OKS Sitarska -42
5 Spadkobiercy Saurona -44
5 RWKS Sparta Biłgoraj -46
7 Model -49
7 Old Stars -52
9 Hansa Team -55
10 LZS Dąbrowica -56
11 Blokersi -58
12 Nadleśnictwo -59
12 Załadunek Team Biłgoraj -60
14 FC Bażant -71
15 Galacticos KomFis -80
16 Blue Warriors -101

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners