Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Rozgrywki ligowe

« powrót

Amatorska Liga Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj - sezon 2015/2016

AMATORSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ

o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj

wyniki spotkań i tabela - runda /jesienna/ - sezon 2015/2016

Lp. Drużyna Mecze Pkt BZ BS RB W R P
1 KPP 14 39 148 35 113 13 0 1
2 Fat Boys Team 14 37 116 37 79 12 1 1
3 Załadunek Team Biłgoraj 14 37 91 34 57 12 1 1
4 Blokersi 14 33 93 55 38 11 0 3
5 OKS Sitarska 14 25 93 58 35 8 1 5
6 Spartakus Team 14 25 69 46 23 8 1 5
7 RWKS Sparta Biłgoraj 14 21 68 51 17 7 0 7
8 Nadleśnictwo Biłgoraj 14 19 56 52 4 6 1 7
9 Model 14 17 63 67 -4 5 2 7
10 Galacticos KomFis 14 17 67 79 -12 5 2 7
11 SNW 14 12 48 123 -75 4 0 10
12 POL-SKONE 14 10 35 84 -49 3 1 10
13 Ekipa Biłgoraj 14 9 55 81 -26 3 0 11
14 FC Bażant 14 6 39 119 -80 2 0 12
15 100 Procent 14 3 30 150 -120 1 0 13

Runda wiosenna - I liga

Lp. Drużyna Mecze Pkt BZ BS RB W R P
1 Fat Boys Team 21 37(37) 156 53 103 18 1 2
2 KPP 21 36(39) 190 54 136 18 1 2
3 Blokersi 21 32(33) 130 85 45 16 0 5
4 Załadunek Team Biłgoraj 21 32(37) 119 68 51 16 2 3
5 OKS Sitarska 21 19(25) 124 93 31 10 1 10
6 Nadleśnictwo Biłgoraj 21 17(19) 76 75 1 8 2 11
7 RWKS Sparta Biłgoraj 21 17(21) 87 101 -14 9 0 12
8 Spartakus Team 21 14(25) 88 87 1 8 2 11

Runda wiosenna - II liga

Lp. Drużyna Mecze Pkt BZ BS RB W R P
1 Galacticos KomFis 21 27(9) 104 93 11 11 2 8
2 Model 21 22(9) 94 84 10 9 3 9
3 POL-SKONE 21 19(5) 72 106 -34 7 3 11
4 Ekipa Biłgoraj 21 17(5) 91 116 -25 7 0 14
5 RKS Gromada 7 12(0) 39 25 14 4 0 3
6 SNW 21 12(6) 71 167 -96 6 0 15
7 FC Bażant 21 9(3) 57 159 -102 4 0 17
8 100 Procent 21 3(2) 47 191 -144 1 1 19

Do II ligi została dopisana drużyna RKS Gromada z zerowym dorobkiem punktowym


Kolejka XXII - 18.06.2016 

I liga 

Załadunek Team Biłgoraj - Fat Boys Team - 5:2 (4:1)

(M. Krzepiłko 2, Ł. Łosiewicz 1, W. Żerebiec 1, J. Malec 1 - G. Hasiak 1, S. Sawczuk 1) 

Blokersi - KPP - 1:3 (0:0)

(M. Watrak 1 - M. Deryło 3)

Nadleśnictwo Biłgoraj - OKS Sitarska - 4:2 (2:1)

(S. Baryła 1, D. Blacha 1, A. Zarosa 2 - M. Kawalec 1, A. Pych 1)

Spartakus Team - RWKS Sparta Biłgoraj - 1:3 (0:1)

(K. Plewa 1 - M. Kowalik 1, L. Staszczak 2)

Klasyfikacja strzelców I ligi po XXII kolejce - pobierz TUTAJ

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Deryło Marek KPP 61
2 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 43

II liga

SNW - RKS Gromada - 2:8 (0:5)

(A. Gątnicki 1, sam. 1 - D. Wolanin 6, K. Bednarz 1, S. Maciukiewicz 1)

Ekipa Biłgoraj - FC Bażant - 5:4 (3:0)

(M. Furmaniak 3, M. Piętak 1, P. Wagner 1 - M. Bielak 1, P. Kłos 3)

POL-SKONE - 100 Procent - 4:4 (1:3)

(E. Brodziak 1, P. Kupczak 2, M. Rapa 1 - M. Kaczorowski 1, A. Surowiecki 1, T. Gromadzki 2)

Model - Galacticos KomFis - 3:5 (0:1)

K. Baryła 1, D. Garbacz 1, D. Mazurek 1 - P. Krzykawski 1, M. Paluch 2, T. Wlaź 1, P. Rząd 1)

Klasyfikacja strzelców II ligi po XXII kolejce - pobierz TUTAJ

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 63
2 Paluch Mateusz Galacticos KomFis 30

Kolejka XXI - 11.06.2016

I liga

OKS Sitarska - Fat Boys Team - 1:4

(K. Sobczak 1 - D. Dyl 1, S. Sawczuk 1, A. Wachowicz 2)

RWKS Sparta Biłgoraj - KPP - 0:13

(R. Bździuch 3, A. Deryło 4, M. Deryło 4, P. Góra 1, A. Hajduk 1)

Spartakus Team - Załadunek Team Biłgoraj - 1:4

(K. Plwea 1 - S. Małek 2, Ł. Łosiewicz 2)

Nadleśnictwo Biłgoraj - Blokersi - 3:7

(D. Blacha 1, M. Stawarski 1, A. Zarosa 1 - M. Dominik 1, M. Dziak 1, M. Watrak 1, P. Stępień 1, G. Piech 3)

Klasyfikacja strzelców I ligi po XXI kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Deryło Marek KPP 58
2 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 43
3 Deryło Artur KPP 40

II liga

POL-SKONE - Galacticos KomFis - 2:1 (1:1)

(P. Kupczak 1, Ł. Tałanda 1 - D. Peszek 1)

SNW - Model - 0:6 (0:2)

(J. Bielak 1, D. Mazurek 1, J. Wróbel 2, P. Zdzioch 1, K. Żyła 1)

RKS Gromada - Ekipa Biłgoraj - 3:7 (1:2)

K. Bednarz 1, J. Smagała 1, sam. 1 - M. Furmaniak 3, P. Hadacz 2, K. Siek 1, sam. 1)

FC Bażant - 100 Procent - 5:2 (2:1)

(M. Bielak 2, M. Ciecierski 1, P. Kłos 1, S. Kłos 1 - M. Kaczorowski 1, W. Michoński 2)

Klasyfikacja strzelców II ligi po XXI kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 60
2 Paluch Mateusz Galacticos KomFis 28
4 Bielak Jerzy Model 17

Kolejka XX - 04.06.2016

I liga

Nadleśnictwo Biłgoraj - KPP - 0:3 wo

Blokersi - Załadunek Team Biłgoraj - 7:5 (2:3)

(J. Pawluk 4, G. Piech 1, P.  Mazur 1, M. Watrak 1 - M. Krzepiłko 2, M. Kuceł 1, M. Małek 1, S. Małek 1)

OKS Sitarska - RWKS Sparta Biłgoraj - 9:0 (3:0)

(M. Czuchra 1, D. Herda 4, G. Krupczak 1, P. Nizio 1)

Spartakus Team - Fat Boys Team - 1:10 (1:5)

(M. Król 1, K. Mazurek 1 - D. Dyl 1, G. Hasiak 1, J. Piskorski 1, A. Wachowicz 2, M. Wachowicz 1, I. Zarczuk 3, sam. 1)

Klasyfikacja strzelców I ligi po XX kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Deryło Marek KPP 54
2 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 43
3 Deryło Artur KPP 36

II liga

100 Procent - RKS Gromada - 3:6 (1:0)

(M. Kaczorowski 2, T. Szczerba 1 - J. Smagała 1, D. Wolanin 5)

FC Bażant - Galacticos KomFis - 2:4 (1:3)

(P.Kłos 1, P. Palinka 1 - K. Jargieło 1, M. Paluch 2, N. Termena 1)

Model - POL-SKONE - 3:3 (1:2)

(J. Bielak 1, D. Garbacz 1, P. Niemiec 1 - K. Kaproń 1, M. Rapa 1, Ł. Tałanda 1)

Ekipa Biłgoraj - SNW - 4:6 (4:2)

(M. Furmaniak 3, A. Koper 1 - D. Bednarz 1, M. Dorosz 4, P. Lato 1)

Klasyfikacja strzelców II ligi po XX kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 57
2 Paluch Mateusz Galacticos KomFis 28
4 Bielak Jerzy Model 16

Kolejka XIX - 28.05.2016

I liga

KPP - Spartakus Team - 9:7 (5:4)

(A. Czerw 2, A. Deryło 4, M. Deryło 3 - P. Brodziak 1, M. Dycha 1, M. Król 1, R. Rękas 1, R. Wesołowski 3)

Załadunek Team Biłgoraj - OKS Sitarska - 6:5 (1:0)

M. Ciecierski 1, B. Grzegorczyk 1, M. Krzepiłko 1, Ł. Łosiewicz 1, S. Małek 2 - P. Nizio 1, A. Pych 1, W. Serafin 2, P. Palinka 1)

Fat Boys Team - Blokersi - 8:4 (3:1)

(D. Dyl 2, G. Hasiak 1, J. Hasiak 1, J. Piskorski 1, A. Wachowicz 2, I. Zarczuk 1 - P. Bednarz 1, J. Pawluk 2, sam. 1)

RWKS Sparta - Nadleśnictwo Biłgoraj - 3:8 (0:6)

(R. Brzeźnicki 2, P. Lis 1 - S. Baryła 6, D. Blacha 1, M. Stawarski 1)

Klasyfikacja strzelców I ligi po XIX kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Deryło Marek KPP 54
2 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 40
3 Deryło Artur KPP 36

II liga

100 Procent - SNW - 4:9 (1:3)

(A. Bielak 2, J. Serafin 2 - M. Bartosz 2, M. Szuper 1, Żbikowski 4, sam. 1)

Ekipa Biłgoraj - Model - 2:6 (1:1)

(M. Furmaniak 1, D. Rój 1 - J. Bielak 2, D. Mazurek 1, P. Niemiec 1, P. Zdzioch 2)

RKS Gromada - Galacticos KomFis - 3:4 (2:1)

(S. Maciukiewicz 2, J. Smagała 1 - K. Jargieło 1, M. Paluch 3)

FC Bażant - POL-SKONE - 1: 10 (1:5)

(M. Bielak 1 - N. Banach 2, E. Brodziak 1, P. Kupczak 3, Surma 1, M. Wilczak 3)

Klasyfikacja strzelców II ligi po XIX kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 54
2 Paluch Mateusz Galacticos KomFis 26
4 Bielak Jerzy Model 15

Kolejka XVIII - 21.05.2016

I liga

KPP - Fat Boys Team - 2:6 (1:1)

(A. Deryło 1, G. Bździuch 1 - A. Wachowicz 2, M. Wachowicz 1, I. Zarczuk 3)

OKS Sitarska - Spartakus Team - 7:4 (3:0)

(S. Chyl 5, M. Kawalec 1, P. Nizio 1 - S. Zarosa 4)

Nadleśnictwo Biłgoraj - Załadunek Taem Biłgoraj - 1:3 (1:1)

(D. Blacha 1 - G. Litwin 2, S. Małek 1)

RWKS Sparta Biłgoraj - Blokersi - 6:7 (1:4)

(M. Kuszka 4, S. Skrzypek 1, L. Staszczak 1 - Ł. Jasiński 1, J. Pawluk 3, G. Piech 1, P. Stępień 1, M. Watrak 1)

Klasyfikacja strzelców I ligi po XVIII kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Deryło Marek KPP 51
2 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 39
3 Kawalec Kamil OKS Sitarska 34

II liga

100 Procent - Ekipa Biłgoraj - 3:9 (0:5)

(Ł. Dąbrowski 1, J. Kyc 1, A. Surowiecki 1 - M. Furmaniak 7, A. Koper 1, G. Lipski 1)

RKS Gromada  - POL-Skone - 3:4 (1:3)

(A. Dyjach 1, J. Smagała 2 - E. Brodziak 1, D. Małek 1, R. Małek 1, M. Wilczak 1)

Model - FC Bażant - 6:2 (4:1)

(J. Bielak 2, D. Garbacz 1, D. Mazurek 1, P. Zdzioch 2 - M. Ciecierski 2)

Galacticos KomFis - SNW - 8:2 (3:2)

(S. Kwieciński 1, P. Oleszczak 1, M. Paluch 3, T. Wlaź 3 - R. Krawiec 2) 

Klasyfikacja strzelców II ligi po XVIII kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 53
2 Paluch Mateusz Galacticos KomFis 23
4 Bielak Jerzy Model 13

Kolejka XVII - 14.05.2016

I liga

RWKS Sparta Biłgoraj - Załadunek Team Biłgoraj - 4:3 (1:0)

(W. Cios 1, M. Kiszka 1, L. Staszczak 1, sam. 1 - Ł. Łosiewicz 1, S. Małek 2)

Fat Boys Team - Nadleśnictwo Biłgoraj - 1:0 (1:0)

(M. Wachowicz 1)

Blokersi - Spartakus Team - 4:1

(J. Pawluk 1, G. Piech 1, P. Stępień 1, M. Watrak 1 - W. Kapka 1)

KPP - OKS Sitarska - 10:3 (3:0)

(W. Bździuch 1, A. Deryło 3, P. Góra 3, Z. Granda 2, A. Hajduk 1 - M. Kawalec 2, J. Paczos 1)

Klasyfikacja strzelców I ligi po XVII kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Deryło Marek KPP 51
2 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 36
3 Kawalec Kamil OKS Sitarska 33

II liga

SNW - POL-SKONE - 3:11 (2:4)

(G. Ożga 1, P. Dołowy 1, sam. 1 - E. Brodziak 2, K. Kiełbasa 1, P. Kupczak 2, R. Małek 1, Surma 1, M. Wilczak 2, S. Wilczak 2)

RKS Gromada - FC Bażant - 11:1 (2:1)

(K. Bednarz 3, K. Kusztykiewicz 1, S. Maciukiewicz 3, D. Wolanin 4 - R. Pawlos 1)

Galacticos KomFis  - Ekipa Biłgoraj - 10:2 (3:2)

(K. Jargieło 2, Ł. Mędykowski 1, M. Plauch 2, D. Peszek 2, K. Peszek 1, N. Termena 1, T. Wlaź 1 - M. Furmaniak 2)

100 Procent - Model - 4:4 (0:3) - wo 0:3 - w drużynie 100 Procent mecz rozegrał nieuprawniony zawodnik

Klasyfikacja Strzelców II ligi po XVII kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 48
2 Paluch Mateusz Galacticos KomFis 20
4 Bielak Jerzy Model 11
4 Kupczak Paweł POL-SKONE 11

Kolejka XVI - 7.05.2016

I liga

Blokersi - OKS Sitarska - 7:4 (3:1)

(P. Mazur 1, J. Pawluk 3, G. Sarzyński 1, M. Watrak 2 - M. Czuchra 1, M. Kawalec 2, A. Paluch 1)

Załadunek Team Biłgoraj - KPP - 2:2 (2:2)

(M. Krzepiłko 1, Ł. Łosiewicz 1 - J. Cios 2)

Fat Boys Team - RWKS Sparta Biłgoraj - 9:3 (4:0)

(D. Dyl 1, G. Hasiak 1, J. Hasiak 2, M. Wachowicz 1, I. Zarczuk 4 - M. Kuszka 2, S. Skrzypek 1)

Spartakus Team - Nadleśnictwo Biłgoraj - 4:4 (1:2)

(J. Kulanica 1, M. Łęcki 1, R. Rękas 1, R. Wesołowski 1 - S. Baryła 2, D. Blacha 1, A. Momot 1)

Klasyfikacja strzelców I ligi po XVI kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Deryło Marek KPP 51
2 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 36
3 Kawalec Kamil OKS Sitarska 33

II liga

Model - RKS Gromada - 4:5 (1:2)

J. Bielak 1, A. Grela 1, M. Sędłak 1, Ł. Zub 1 - S. Maciukiewicz 3, M. Skubis 1, J. Smagała 1)

Galacticos KomFis - 100 Procent - 5:0 (2:0)

(S. Kwiecień 1, P. Oleszczak 1, M. Paluch 3)

SNW - FC Bażant - 1:3 (0:2)

(sam. 1 - M. Bielak 3)

POL-SKONE - Ekipa Biłgoraj - 3:7 (0:3)

(E. Brodziak 1, P. Kupczak 1, Surma 1 - M. Furmaniak 6, K. Szczepanik 1)

Klasyfikacja Strzelców II ligi po XVI kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 46
2 Paluch Mateusz Galacticos KomFis 18
4 Bielak Jerzy Model 11

Kolejka XV - 30.04.2016

Fat Boys Team - Blokersi - 5:2 (4:0)

(P. Grabias 1, J. Hasiak 1, C. Iwanek 1, T. Powroźnik 2 - P. Mazur 1, G. Sarzyński 1)

KPP - Załadunek Team Biłgoraj - 5:3 (1:1)

(J. Cios 2, M. Deryło 3 - M. Ciecierski 1, S. Małek 1, W. Żerebiec 1)

SNW - Galacticos KomFis - 1:8 (1:2)

(R. Krawiec 1 - D. Bździuch 1, K. Peszek 2, D. Przytuła 1, P. Skwarek 2, M. Weremiuk 2)

100 Procent - Ekipa Biłgoraj - 0:3 wo

Nadleśnictwo Biłgoraj - RWKS Sparta Biłgoraj - 8:1 (4:0)

(S. Baryła 5, K. Skubis 1, M. Stawarski 1, S. Szymon 1 - M. Kuszka 1)

Spartakus Team - FC Bażant - 4:7 (2:5)

(J. Kulanica 2, J. Małek 2 - M. Kulik 1, P. Palinka 1, J. Pawluk 5)

Model - Sitarska - 6:7 (4:5)

(D. Garbacz 2, J. Wróbel 2, P. Zdzioch 2 - D. Herda 2, M. Kawalec 2, G. Krupczak 1, J. Paczos 1, E. Sobaszek 1)

POL-SKONE - pauza

Klasyfikacja strzelców po XV kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Deryło Marek KPP 51
2 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 40
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 32

Kolejka XIV - 23.04.2016

Ekipa Biłgoraj - Spartakus Team - 3:7 (0:3)

(M. Furmaniak 3 - M. Hanas 1, J. Kulanica 1, R. Rękas 1, R. Wesołowski 4)

Załadunek Team Biłgoraj - Fat Boys Team - 5:5 (0:4)

(B. Grzegorczyk 1, M. Krzepiłko 1, Ł. Łosiewicz 2, S. Małek 1 - G. Hasiak 1, C. Iwanek 1, M. Mizak 1, A. Wachowicz 1, I. Zarczuk 1)

POL-SKONE - Nadleśnictwo Biłgoraj - 2:7 (1:3)

(P. Kupczak 1, sam. 1 - D. Blacha 3, K. Skubis 2, M. Stawarski 2)

RWKS Sparta Biłgoraj - 100 Procent - 15:0 (9:0)

(M. Kowalik 4, M. Kuszka 7, S. Skrzypek 3)

OKS Sitarska - SNW - 4:9 (0:3)

(M. Czuchra 1, M. Kawalec 2, G. Krupczak 1 - M. Bartosz 1, M. Dorosz 2, T. Garbacz 2, P. Lato 1, M. Szuper 1, S. Świerszcz 2)

Galacticos KomFis - KPP - 0:13 (0:5)

(R. Bździuch 4, A. Czerw 1, M. Deryło 3, P. Góra 1, S. Kościelski 1, Z. Stec 2, R. Wlaź 1)

FC Bażant - Model - 3:4 (2:1)

(R. Paluch 2, J. Pawluk 1 - J. Bielak 2, M. Dudek 1, D. Mazurek 1)

Blokersi - pauza

Klasyfikacja strzelców po XIV kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Deryło Marek KPP 48
2 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 40
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 32

Kolejka XIII - 16.04.2016

OKS Sitarska- Galacticos KomFis - 4:4 (1:4)

(M. Czuchra 1, G. Krupczak 1, S. Serwin 1, sam. 1 - S. Kwieciński 1, M. Paluch 1, D. Peszek 1, D. Przytuła 1)

KPP - 100 Procent - 29:1 (8:0)

(A. Czerw 1, M. Deryło 17, P. Góra 1, S. Kościelski 2, B. Kowalik 2, K. Pardo 5, R. Wlaź 1 - R. Stachera 1)

Spartakus Team - Blokersi - 4:5 (3:2)

(J. Kulanica 1, M. Łęcki 1, A. Okoń 2 - G. Sarzyński 1, P. Stępień 2, M. Watrak 2)

FC Bażant - Załadunek Team Biłgoraj - 2:7 (2:5)

(J. Pawluk 1, sam. 1 - M. Ciecierski 2, M. Krzepiłko 2, G. Litwin 1, Ł. Łosiewicz 2)

Model - POL-SKONE - 1:1 (1:1)

(Z. Szeptuch 1 - R. Małek 1)

SNW - RWKS Sparta Biłgoraj - 2:10 (1:2)

(M. Bartosz 1, R. Krawiec 1 - W. Cios 1, M. Kuszka 2, M. Mróz 2, K. Nalepa 1, L. Staszczak 3, T. Wolanin 1)

Fat Boys Team - Nadleśnictwo Biłgoraj - 8:5 (5:3)

(J. Hasiak 2, A. Wachowicz 2, M. Wachowicz 1, I. Zarczuk 3 - S. Baryła 2, B. Kusz 1, sam. 2)

Ekipa Biłgoraj - pauza

Klasyfikacja strzelców po XIII kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Deryło Marek KPP 45
2 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 37
3 Kawalec Kamil OKS Sitarska 31
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 31

Kolejka XII - 9.04.2016

Blokersi - 100 Procent - 11:3 (4:3)

(M. Dominik 3, P. Mazur 3, P. Stępień 2, M. Watrak 3 - J. Serafin 1, R. Stachera 1, A. Surowiecki 1)

Załadunek Team Biłgoraj - Nadleśnictwo Biłgoraj - 7:1 (3:0)

(M. Kuceł 3, Ł. Łosiewicz 3, S. Małek 1 - S. Zarosa 1)

OKS Sitarska - Fat Boys Team - 0:3 - walkower

FC Bażant - KPP - 4:12 (3:4)

(P. Palinka 1, R. Pawlos 1, J. Pawluk 1, S. Żerebiec 1 - A. Czerw 1, M. Deryło 7, K. Pardo 3)

POL-SKONE - RWKS Sparta Biłgoraj - 0:3 - walkower

Spatakus Team - SNW - 8:3 (5:1)

(J. Kulanica 1, M. Łęcki 1, A. Okoń 3, K. Plewa 1, R. Wesłowski 2 - K. Bartosz 1, T. Garbacz 2)

Model - Ekipa Biłgoraj - 9:5 (2:3)

(J. Bielak 3, D. Garbacz 2, D. Mazurek 1, P. Zdzioch 1, Ł. Zub 2 - M. Furmaniak 3, D. Rój 2)

Baryła Krzysztof  - żk

Galacticos KomFis - pauza

Klasyfikacja strzelców po XII kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 37
2 Kawalec Kamil OKS Sitarska 31
3 Deryło Artur KPP 28
3 Deryło Marek KPP 28
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 28

Kolejka XI - 7.11.2015

FC Bażant - Ekipa Biłgoraj - 2:5 (1:3)

(Paczos Łukasz 1, Paczos Marcin 1 - Furmaniak Maksymilian 4, Siek Krystian 1)

100 Procent - Nadleśnictwo Biłgoraj - 2:3 (0:1)

(Michoński Bartłomiej 1, sam. 1 - Pierścionek Ryszard 1, Stawarski Mariusz 1, Surma Krzysztof 1)

Blokersi - KPP - 3:12 (0:4)

(Dominik Mariusz 1, Mazur Paweł 1, Piech Grzegorz 1 - Bździuch Wiesław 1, Deryło Artur 7, Kowalik Bartłomiej 1, Pardo Krzysztof 3)

OKS Sitarska - Spartakus Team - 3:4 (2:2)

(Dziepak Tomasz 1, Kawalec Kamil 2 - Kapka Wojciech 1, Kulanica Jarosław 1, Łęcki Mariusz 1, Wesołowski Robert 1)

Fat Boys Team - POL-SKONE - 11:0 (4:0)

(Hasiak Grzegorz 1, Hasiak Jarosław 1, Powroźnik Tomasz 1, Wachowicz Andrzej 5, Wlaź Krzysztof 1, Zarczuk Ireneusz 2)

Załadunek Team Biłgoraj - SNW - 11:1 (4:1)

(Kotwis Adam 1, Krzepiłko Marcin 5, Łosiewicz Łukasz 1, Żerebiec Wojciech 2, sam. 2 - Ożga Grzegorz 1)

Galacticos KomFis - Model - 5:5 (3:0)

(Mędykowski Łukasz 1, Oleszczak Piotr 1, Peszek Daniel 2, Przytuła Dominik 1 - Garbacz Damian 2, Mazurek Dariusz 1, Niemiec Piotr 1, Sędłak Marcin 1)

RWKS Sparta Biłgoraj - pauza

Klasyfikacja strzelców po XI kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 34
2 Kawalec Kamil OKS Sitarska 31
3 Deryło Artur KPP 28
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 28
5 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 25
6 Krzepiłko Marcin Załadunek Team Biłgoraj 24

Kolejka X - 31.102015

Galacticos KomFis - Załadunek Team Biłgoraj - 2:9 (0:5)

(Przytuła Dominik 1, Skwarek Przemysław 1 - Krzepiłko Marcin 1, Łosiewicz Łukasz 5, Małek Szymon 2, Wójcik Marek 1)

FC Bażant - POL-SKONE - 3:4 (1:1)

(Paczos Łukasz 1, Pawluk Jakub 1, Sobaszek Łukasz 1 - Kiełbasa Krzysztof 1, Kupczak Paweł 1, Rapa Marcin 1, Wilczak Sławomir 1)

Nadleśnictwo Biłgoraj - SNW - 3:4 (2:3)

(Blacha Dawid 1, Stawarski Mariusz 1, Zarosa Sławomir 1 - Dorosz Marcin 1, Krawiec Radosław 1, Lato Paweł 1, Łukaszczyk Dominik 1)

Ekipa Biłgoraj - Fat Boys Team - 4:5 (2:3)

(Furmaniak Maksymilian 4 - Wachowicz Andrzej 3, Wlaź Krzysztof 1, Zarczuk Ireneusz 1)

Model - 100 Procent - 7:4 (3:2)

(Jarosławski Krystian 1, Mazurek Dariusz 1, Niemiec Piotr 2, Szeptuch Zbigniew 3 - Surowiecki Arkadiusz 2, Urbaniak Robert 1, Michoński Bartłomiej 1)

OKS Sitarska - Blokersi - 2:7 (1:4)

(Kawalec Kamil 1, Herda Damian 1 - Jasiński Łukasz 1, Marzec Szymon 2, Piech Grzegorz 2, Watrak Marcin 2)

Spartakus Team - RWKS Sparta - 4:3

(Wołoszyn Ryszard 1, Łęcki Mariusz 1, Kulanica Jarosław 1, Król Mirosław 1 - Kuszka Mirosław 1, Kozyra Michał 1, Wolanin Tomasz 1)

KPP - pauza

Klasyfikacja strzelców po X kolejce

Lp. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Kawalec Kamil OKS Sitarska 29
2 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 27
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 26
4 Deryło Artur KPP 21
5 Deryło Marek KPP 21
6 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 20

Kolejka IX - 24.10.2015

RWKS Sparta - Model - 6:4 (2:1)

(Kozyra Michał 2, Lewandowski Maciej 1, Skrzypek Sebastian 1, Wolanin Tomasz 2 - Grela Andrzej 1, Niemiec Piotr 1, Wróbel Jacek 2)

POL-SKONE - Spartakus Team - 1:6 (0:2)

(Rapa Marcin 1 - Plewa Kamil 2, Rękas Robert 2, Wesołowski Robert 2)

Załadunek Team Biłgoraj - OKS Sitarska - 4:3 (1:0)

(Krzepiłko Marcin 3, Kuceł Mateusz 1 - Herda Damian 1, Kawalec Kamil 1, Sidorowicz Radosław 1)

Ekipa Biłgoraj - Galacticos KomFis - 5:7 (3:4)

(Furmaniak Maksymilian 3, Oleszczak Dariusz 1, Siek Krystian 1 - Krzykawski Piotr 3, Peszek Daniel 4)

Nadleśnictwo Biłgoraj - KPP - 1:10 (1:5)

(Momot Adam 1 - Czerw Artur 2, Deryło Artur 3, Deryło Marek 1, Góra Piotr 1, Hajduk Adrian 1, Kowalik Bartłomiej 1, Pardo Krzysztof 1)

100 Procent - SNW - 3:5 (1:5)

(Surowiecki Arkadiusz 1, Urbaniak Robert 2 - Krawiec Radosław 1, Ożga Grzegorz 4)

Blokersi - FC Bażant - 11:2 (4:2)

(Jasiński Łukasz 2, Piech Grzegorz 1, Sarzyński Grzegorz 1, Stępień Przemysław 3, Watrak Marcin 4 - Kulik Marcin 1, Różański Michał 1)

Fat Boys Team - pauza

Klasyfikacja strzelców po IX kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Kawalec Kamil OKS Sitarska 28
2 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 25
3 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 23
4 Deryło Artur KPP 20
5 Deryło Marek KPP 18
5 Krzepiłko Marcin Załadunek Team Biłgoraj 18
7 Stępień Przemysław Blokersi 17
7 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 17

Kolejka VIII - 17.10.2015

Nadleśnictwo - FC Bażant - 5:1 (4:0)

(Baryła Stanisław 1, Blacha Dawid 4 - Sobaszek Łukasz 1)

SNW - KPP - 2:20 (0:7)

(Krawiec Radosław 1, Szuper Marek 1 - Czerw Artur 1, Deryło Artur 7, Deryło Marek 3, Góra Piotr 4, Hajduk Adrian 4, Stec Zdzisław 1)

Fat Boys Team - Model - 11:3 (4:1)

(Hasiak Jarosław 1, Wachowicz Andrzej 2, Wachowicz Mariusz 2, Zarczuk Ireneusz 6 - Szeptuch Zbigniew 2, Zdzioch Piotr 1)

Ekipa Biłgoraj - Blokersi - 6:7 (3:4)

(Furmaniak Maksymilian 3, Hadacz Paweł 2, Rój Damian 1 - Chyl Patryk 1, Marzec Szymon 1, Szrzyński Grzegorz 1, Stępień Przemysław 2, Watrak Marcin 2)

100 Procent - OKS Sitarska - 4:14 (1:4)

(Kutny Marcin 1, Michoński Wojciech 2, Surmanowicz Michał 1 - Dziepak Tomasz 3, Herda Damian 2, Kawalec Kamil 8, Krupczak Grzegorz 1)

RWKS Sparta Biłgoraj - Galacticos KomFis - 6:1 (4:1)

(Kowalik Marek 2, Lweandowski Maciej 1, Skrzypek Sebastian 2, Wolanin Tomasz 1 - Peszek Tomasz 1)

POL-SKONE - Załadunek Team Biłgoraj - 3:7 (2:2)

(Małek Dawid 1, Małek Rafał 1, Wilczak Michał 1 - Kotwisz Adam 1, Krzepiłko Marcin 3, Małek Szymon 2, Żerebiec Wojciech 1)

Spartakus Team - pauza

Klasyfikacja strzelców po VIII kolejce

Lp. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Kawalec Kamil OKS Sitarska 27
2 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 25
3 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 23
4 Deryło Artur KPP 17
4 Deryło Marek KPP 17
4 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 17

Kolejka VII - 10.10.2015

Nadleśnictwo Biłgoraj - Galacticos KomFis - 5:2 (2:2)

(Baryła Stanisław 4, Stawarski Mariusz 1 - Oleszczak Piotr 1, Paluch Mateusz 1, Paluch Mateusz ż.k.)

SNW - Model - 2:13 (0:8)

(Bednarz Dariusz 1, Garbacz Tomasz 1 - Bielak Jerzy 2, Mazurek Dariusz 3, Sędłak Marcin 1, Wróbel Jacek 4, Zub Łukasz 2, Żyła Krzysztof 1)

POL-SKONE - Ekipa Biłgoraj - 4:3 (1:1)

(Kupczak Paweł 1, Małek Rafał 2, Rapa Marcin 1 - Furmaniak Maksymilian 2, Oleszczak Dariusz 1)

100 Procent - Załadunek Team Biłgoraj - 0:14 (0:6)

(Ciecierski Michał 2, Kotwis Adam 3, Krzepiłko Marcin 3, Lewandowski Jarosław 3, Łosiewicz Łukasz 3)

KPP - Spartakus Team - 6:4 (5:2)

(Bździuch Ryszard 1, Deryło Artur 2, Deryło Marek 2, Hajduk Adrian 1 - Kapka Wojciech 1, Maternowski Tomasz 1, Okoń Andrzej 1, Wesołowski Robert 1)

Fat Boys Team - FC Bażant - 11:2 (6:1)

(Hasiak Grzegorz 3, Hasiak Jarosław 1, Mizak Michał 2, Powroźnik Tomasz 2, Tomaszewski Łukasz 1, Sawczuk Siergiej 1, sam. 1 - Kulik Piotr 1, Paczos Łukasz 1)

RWKS Sparta Biłgoraj - Blokersi - 0:7 (0:2)

(Dominik Mariusz 1, Jasiński Łukasz 2, Piech Grzegorz 1, Stępień Przemysław 1, Surmacz Paweł 1, Watrak Piotr 1)

OKS Sitarska - pauza

Kasyfikacja strzelców po VII kolejce

Lp. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 20
2 Kawalec Kamil OKS Sitarska 19
2 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 19
4 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 15
5 Deryło Marek KPP 14
5 Paluch Mateusz Gal. Galacticos KomFis 14

Kolejka VI - 3.10.2015

OKS Sitarska - RWKS Sparta Biłgoraj - 5:3 (3:0)

(Kawalec Kamil 2, Krupczak Grzegorz 1, Sidorowicz Radosław 2 - Adamek Dariusz 1, Kiszka Marcin 1, Lewandowski Maciej 1)

FC Bażant - 100 Procent - 7:2 (4:1)

(Bordzań Maciej 1, Paczos Łukasz 1, Pawlos Robert 1, Pawluk Jakub 4 - Kyc Jacek 1, Serafin Jacek 1)

Fat Boys Team - SNW - 15:3 (4:1)

(Hasiak Grzegorz 1, Hasiak Jarosław 3, Iwanek Cezary 1, Tomaszewski Łukasz 1, Wachowicz Andrzej 3, Zarczuk Ireneusz 6 - Dorosz Marcin 1, Łukaszczyk Dominik 1, Szuper Marek 1)

Załadunek Team Biłgoraj - Blokersi  - 7:3 (3:0)

(Kotwis Adam 1, Krzepiłko Marcin 3, Łosiewicz Łukasz 1, Żerebiec Wojciech 1, sam. 1 - Mazur Paweł 1, Sarzyński Grzegorz 1, Stępień Przemysław 1)

KPP - Ekipa Biłgoraj - 8:3 (2:1)

(Deryło Artur 4, Deryło Marek 2, Góra Piotr 1, Hajduk Adrian 1 - Furmaniak Maksymilian 3)

Galacticos Kom Fis - POL-SKONE - 10:3 (4:1)

(Mędykowski Łukasz 1, Paluch Mateusz 6, Peszek Daniel 2, Przytuła Dominik 1 - Szcząchor Damian 2, Wilczak Michał 1)

Spartakus Team - Nadleśnictwo Biłgoraj - 3:3 (1:1)

(Kolbuch Paweł 1, Wesołowski Robert 2 - Baryła Stanisław 1, Blacha Dawid 2)

Model - pauza

Klasyfikacja strzelców po VI kolejce

Lp. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Kawalec Kamil OKS Sitarska 19
1 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 19
3 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 18
4 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 15
5 Paluch Mateusz Gal. Galacticos KomFis 13
6 Deryło Marek KPP 12

Kolejka V - 26.09.2015

Nadleśnictwo Biłgoraj - Model - 1:2 (1:2)

(Stawarski Mariusz 1 - Bielak Jerzy 1, Niemiec Piotr 1)

Fat Boys Team - KPP - 3:4 (2:2)

(Hasiak Jarosław 1, Piskorski Jacek 1, sam. 1 - Czerw Artur 1, Deryło Artur 1, Deryło Marek 2, Paluch Marcin ż.k.)

100 Procent - Spartakus Team - 0:10 (0:4)

(Kolbuch Paweł 1, Maternowski Tomasz 2, Okoń Andrzej 1, Plewa Kamil 1, Wesołowski Robert 3, Wołoszyn Ryszard 2)

Załadunek Team Biłgoraj - Ekipa Biłgoraj - 5:4 (3:1)

(Krzepiłko Marcin 2, Łosiewicz Łukasz 1, Małek Szymon 1, Wójcik Marek 1 - Furmaniak Maksymilian 2, Oleszczak Dariusz 1, Siek Krystian 1)

POL-Skone - OKS Sitarska - 2:8 (0:3)

(Kupczak Paweł 1, Rapa Marcin 1 - Drozdowski Maciej 1, Dziepak Tomasz 1, Kawalec Kamil 4, Krupczak Grzegorz 2)

Blokersi - Galacticos KomFis - 7:2 (5:0)

(Jasiński Łukasz 2, Sarzyński Grzegorz 2, Stępień Przemysław 1, Marzec Szymon 2 - Bździuch Dariusz 1, Paluch Mateusz 1)

RWKS Sparta Biłgoraj - FC Bażant - 11:1 (5:0)

(Borowiec Leszek 2, Datkiewicz Tomasz 1, Kowalik Marek 2, Kozyra Michał 3, Lewandowski Maciej 1, sam. 2 - Bordzań Maciej 1)

SNW - pauza

Klasyfikacja strzelców po V kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Kawalec Kamil OKS Sitarska 17
2 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 15
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 13
4 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 12
5 Deryło Marek KPP 10
5 Stępień Przemysław Blokersi 10

Kolejka IV - 19.09.2015

Załadunek Team Biłgoraj - RWKS Sparta - 4:2 (3:0)

(Łosiewicz Łukasz 1, Małek Szymon 2, Żerebiec Wojciech 1 - Kozyra Michał 2)

Blokersi - POL-SKONE - 7:4 (3:2)

(Mazur Paweł 1, Sarzyński Grzegorz 2, Stępień Przemysław 3, Watrak Marcin 1 - Borsuk Tomasz 1, Brodziak Ernest 1, Kupczak Paweł 1, Łukasik Mariusz 1)

OKS Sitarska - Nadleśnictwo Biłgoraj - 4:2 (1:0)

(Czuchra Mateusz 1, Dziepak Tomasz 2, sam. 1 - Baryła Stansław 1, sam. 1)

Model - KPP - 2:7 (1:3)

(Bielak Jerzy 2 - Pardo Krzysztof 1, Deryło Artur 1, Dołęcki Mariusz 3, Paluch Marcin 2)

Spartakus Team - Fat Boys Team - 2:4 (0:1)

(Brodziak Piotr 1, Wesołowski Robert 1 - Powroźnik Tomasz 1, Zarczuk Ireneusz 3)

Galacticos KomFis - 100 Procent - 10:2

(Chudy Sylwester 1, Ćwiek Jakub 1, Mędykowski Łukasz 2, Oleszczak Piotr 1, Paluch Mateusz 3, Peszek Daniel 2 - Serafin Jacek 1, Surowiecki Arkadiusz 1)

Ekipa Biłgoraj - SNW - 6:3

(Furmaniak Maksymilian 5, Wagner Paweł 1 - Szuper Marek 1, Dorosz Marcin 2, Ożga Grzegorz ż.k.)

FC Bażant - pauza

Klasyfikacja Strzelców po IV kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Kawalec Kamil OKS Sitarska 13
1 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 13
1 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 13
4 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 12
5 Stępień Przemysław Blokersi 9
6 Deryło Marek KPP 8

Kolejka III - 12.09.2015

SNW - Blokersi - 2:12 (0:5)

(Lato Paweł 1, Łukaszczyk Dominik 1, Dołowy Paweł cz.k. - Mazur Paweł 1, Sarzyński Grzegorz 2, Stępień Przemysław 2, Watrak Marcin 4, Watrak Piotr 1, Bednarz Tomasz 2)

Fat Boys Team - RWKS Sparta Biłgoraj - 4:1 (3:1)

(Wachowicz Andrzej 4 - Kowalik Marek 1)

KPP - POL-SKONE - 9:2 (6:2)

(Bździuch Hubert 2, Czerw Artur 1, Deryło Artur 2, Deryło Marek 3, Góra Piotr 1 - Kupczak Paweł 1, Wilczak Michał 1)

FC Bażant - OKS Sitarska - 1:24 (1:10)

(Paczos Łukasz 1 - Czuchra Mateusz 2, Dziepak Tomasz 1, Herda Damian 1, Kawalec Kamil 7, Kawalec Mateusz 3, Krupczak Grzegorz 4, Mazur Wojciech 5, Pych Adam 1)

Model - Załadunek Team Biłgoraj - 2:4 (1:2)

(Jarosławski Krystian 1, Zdzioch Piotr 1 - Kotwis Adam 1, Krzepiłko Marcin 2, Żerebiec Wojciech 1)

Ekipa Biłgoraj - Nadleśnictwo Biłgoraj - 1:9 (1:3)

(Furmaniak Maksymilian 1 - Baryła Stanisław 4, Giruć Paweł 2, Kiełbasa Zbigniew 1, Surma Szymon 2)

Spartakus Team - Galacticos KomFis - 7:2 (3:1)

(Brodziak Piotr 1, Kulanica Jarosław 1, Okoń Andrzej 2, Wesołowski Robert 3 - Mędykowski Łukasz 1, Oleszczak Piotr 1)

100 Procent - pauza

Klasyfikacja strzelców po III kolejce

Lp. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Kawalec Kamil OKS Sitarska 13
2 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 12
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 10
4 Deryło Marek KPP 8
4 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 8
6 Krupczak Grzegorz OKS Sitarska 6
6 Stępień Przemysław Blokersi 6

Kolejka II - 05.09.2015

Ekipa Biłgoraj - RWKS Sparta - 3:7 (0:3)

(Furmaniak Maksymilian 3 - Bąk Stanisław 1, Kowalik Marek 2, Kozyra Michał 2, Lewandowski Maciej 1, Szewc Krzysztof 1)

Model - Spartakus Team - 2:5 (1:3)

(Niemiec Piotr 1, Wróbel Jacek 1 - Maternowski Tomasz 1, Brodziak Piotr 1, Niemiec Wiesław 1, Wesołowski Robert 2)

Nadleśnictwo Biłgoraj - Blokersi - 3:5 (3:2)

(Surma Krzysztof 3 - Bednarz Piotr 3, Stepień Przemysław 2)

SNW - FC Bażant - 7:3 (3:2)

(Garbacz Tomasz 1, Ożga Grzegorz 2, Szuper Marek 1, Świerszcz Sławomir 3 - Paczos Łukasz 2, Kulik Marcin 1)

KPP - OKS Sitarska - 5:7 (3:1)

(Deryło Artur 1, Deryło Marek 2, Góra Piotr 1, sam. 1 - Czuchra Mateusz 1, Kawalec Kamil 2, Kawalec Mateusz 1, Pintal Arkadiusz 3)

Fat Boys Team - Galacticos KomFis - 11:2 (5:0)

(Hasiak Grzegorz 1, Hasiak Jarosław 3, Powroźnik Tomasz 1, Wlaź Krzysztof 1, Zarczuk Ireneusz 5 - Oleszczak Piotr 1, Weremiuk Marcin 1)

100 Procent - POL-SKONE - 5:2 (2:1)

(Barczyński Szczepan 1, Halicki Jakub 1, Stachera Rafał 1, Surowiecki Arkadiusz 2 - Małek Rafał 1, Wilczak Grzegorz 1) 

Załadunek Team Biłgoraj - pauza

Klasyfikacja strzelców po II kolejce

Lp. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 10
2 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 8
3 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 7
4 Kawalec Kamil OKS Sitarska 6
5 Świerszcz Sławomir SNW 5
6 Hasiak Jarosław Fat Boys Team 4
6 Oleszczak Piotr Galacticos KomFis 4
6 Powroźnik Tomasz Fat Boys Team 4
6 Stępień Przemysław Blokersi 4

Kolejka I - 29.08.2015

Załadunek Team Biłgoraj - Spartakus Team - 4:1 (2:1)

(Furmanek Marcin 1, Krzepiłko Marcin 2, Łosiewicz Łukasz 1 - Małek Jacek 1)

Galacticos KomFis - FC Bażant - 12:1 (3:1)

(Kuźmiński Maciej 1, Oleszczak Piotr 3, Paluch Mateusz 3, Peszek Daniel 3, Weremiuk Marcin 2)

100 Procent - Fat Boys Team - 4:20 (3:9)

(Michoński Wojciech 1, Serafin Jacek 1, Stachera Rafał 1, Surowiecki Arkadiusz 1 - Hasiak Jarosław 1, Iwanek Cezary 1, Powroźnik Tomasz 3, Wachowicz Andrzej 8, Wachowicz Mariusz 2, Zarczuk Ireneusz 5)

RWKS Sparta Biłgoraj - KPP - 0:8 (0:1)

(Deryło Marek 3, Góra Piotr 1, Pardo Krzysztof 3, sam. 1)

Blokersi - Model - 6:3 (3:1)

(Mazur Paweł 1, Piech Grzegorz 2, Stępień Przemysław 2, Watrak Marcin 1 - Mazurek Dariusz 1, Sędłak Marcin 1, Zdzioch Jakub 1)

POL-SKONE - SNW - 7:4 (6:1)

(Borsuk Tomasz 2, Kupczak Paweł 2, Łukasik Mariusz 2, Wilczak Michał 1 - Dechnik Andrzej 1, Ożga Grzegorz 1, Świerszcz Sławomir 2)

Ekipa Biłgoraj - OKS Sitarska - 4:8 (2:3)

(Furmaniak Maksymilian 4 - Krupczak Grzegorz 2, Kawalec Kamil 4, Kawalec Mateusz 1, Sitko Tomasz 1)

Nadleśnistwo - pauza

Klasyfikacja strzelców po I kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 8
2 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 5
3 Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 4
3 Kawalec Kamil OKS Sitarska 4
5 Oleszczak Piotr Galacticos KomFis 3
5 Paluch Mateusz Gal. Galacticos KomFis 3
5 Powroźnik Tomasz Fat Boys Team 3

 

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners