Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Rozgrywki ligowe

« powrót

Halowa Liga Piłki Nożnej o "Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj" - sezon 2014/2015

Wyniki spotkań i tabela

Lp Drużyna Mecze Pkt BZ BS +/- W R P
1 Fat Boys Team 15 41 116 26 90 13 2 0
2 KPP 15 37 88 25 63 12 1 2
3 Hansa Team 15 34 75 38 37 11 1 3
4 Spartakus Team 15 31 61 34 27 10 1 4
5 Załadunek Team Biłgoraj 15 31 47 52 -5 10 1 4
6 Model 15 30 59 36 23 9 3 3
7 Robotniczy Klub Sportowy 15 28 52 40 12 9 1 5
8 Blokersi 15 22 45 28 17 6 4 5
9 KS Majdan Gromadzki 15 18 50 56 -6 6 0 9
10 Old Stars 15 17 60 50 10 5 2 8
11 OKS Sitarska 15 17 60 73 -13 5 2 8
12 Nadleśnictwo Biłgoraj 15 13 32 55 -23 4 1 10
13 POL-Skone 15 10 38 84 -46 3 1 11
14 Young Stars 15 10 31 66 -35 3 1 11
15 RWKS Sparta Biłgoraj 15 9 41 64 -23 3 1 11
16 FC Bażant 15 0 27 155 -128 0 0 15

Kolejka XV - 28.03.2015 r.

Nadleśnictwo Biłgoraj - Spartakus Team - 1:3 (1:1)

(Surma Krzysztof 1 - Małek Jacek 1, Wesołowski Robert 2)

KPP - KS Majdan Gromadzki - 4:5 (1:2)

(Deryło Artur 2, Paluch Daniel 1, Wlaź Robert 1 - Szpot Kamil 5)

Young Stars - OKS Sitarska - 1:5 (1:4)

(Bielak Maksymilian 1 - Kawalec Kamil 2, Kawalec Mateusz 1, Pintal Arkadiusz 1, Sykała Karol 1)

POL-Skone - Załadunek Team Biłgoraj -  3:4 (2:2)

(Łukasik Mariusz 1, Wilczak Sławomir 1, Wilczak Tomasz 1 - Lewandowski Jarosław 2, Łosiewicz Łukasz 2)

Fat Boys Team - RWKS Sparta Biłgoraj - 7:2 (3:2)

(Hasiak Grzegorz 1, Wachowicz Andrzej 2, Zarczuk Ireneusz 4 - Brzeźnicki Radosław 1, Skubisz Paweł 1)

Old Stars - Model - 6:6 (1:3)

(Dołęcki Mariusz 3, Granda Zdzisław 1, Kozyra Krzysztof 1, Mura Marcin 1 - Bielak Jerzy 3, Kaczor Artur 1, Sędłak Marcin 1, Żybura Jacek 1)

FC Bażant - Hansa Team -  2:8 (0:3)

(Biszczanik Cezary 1, Bordzań Grzegorz 1 - Bździuch Grzegorz 2, Pieczonka Paweł 1, Powroźnik Tomasz 3, Skubisz Andrzej 2)

Blokersi - Robotniczy Klub Sportowy - 2:3 (0:3)

(Jasiński Łukasz 1, Krzepiłko Marcin 1 - Jach Rafał 1, Raduj Dariusz 1, sam. 1)

Klasyfikacja strzelców po XV kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 53
2 Deryło Artur KPP 33
3 Pawluk Jakub Robotniczy Klub Sportowy 27
4 Wesołowski Robert Spartakus Team 24
5 Powroźnik Tomasz Hansa Team 22
5 Szpot Kamil KS Majdan Gromadzki 22

Klasyfikacja Kanadyjska po XV kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Asysty
1 Iwanek Cezary Fat Boys Team 23
2 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 20
3 Blicharz Marcin Model 15
4 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 14
5 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 13
6 Birut Janusz Fat Boys Team 12
7 Deryło Artur KPP 12

Klasyfikacja Fair Play po XV kolejce

M-ce Drużyna Punkty
1 Fat Boys Team -38
2 Model -46
2 Załadunek Team Biłgoraj -46
4 OKS Sitarska -47
5 FC Bażant -49
5 Old Stars -49
7 POL-Skone -51
8 KPP -54
9 RWKS Sparta Biłgoraj -59
10 Spartakus Team -60
11 KS Majdan Gromadzki -61
12 Blokersi -65
13 Robotniczy Klub Sportowy -71
14 Young Stars -79
15 Hansa Team -84
16 Nadleśnictwo Biłgoraj -85

Kolejka XIV - 22.03.2015 r.

FC Bażant - Blokersi - 0:12 (0:6)

(Bączek Michał 2, Stępień Przemysław 2, Sarzyński Grzegorz 3, Jasiński Łukasz 3, Watrak Piotr 2)

RWKS Sparta Biłgoraj - Young Stars - 2:2 (1:1)

(Brzeźnicki Radosław 2 - Bielak Maksymilian 1, Trześniowski Mateusz 1)

Robotniczy Klub Sportowy - OKS Sitarska -4:3 (1:3)

(Maciukiewicz Szymon 1, Pawluk Jakub 2, Raduj Dariusz 1 - Kawalec Kamil 2, Kawalec Mateusz 1)

POL-Skone - KPP - 2:8 (1:2)

(Łukasik Mariusz 1, Wilczak Tomasz 1 - Deryło Artur 4, Góra Piotr 1, Skrzypek Sebastian 3)

Spartakus Team - Old Stars - 4:2 (2:1)

(Halicki Lech 1, Kiełbasa Sławomir 1, Kulanica Jarosław 1, Łęcki Mariusz 1 - Gorczyca Robert 1, Granda Zbigniew 1)

Fat Boys Team - Załadunek Team Biłgoraj - 7:1 (0:0)

(Piskorski Jacek 2, Tomaszewski Łukasz 1, Wachowicz Andrzej 1, Zarczuk Ireneusz 3 - Łosiewicz Łukasz 1)

Nadleśnictwo Biłgoraj - Hansa Team - 2:8 (1:4)

(Blacha Dawid 1, Gancarz Marek 1 - Bździuch Robert 1, Powroźnik Tomasz 3, Skubisz Andrzej 1, Żybura Maciej 3)

Model - KS Majdan Gromadzki - 4:2 (2:0)

(Blicharz Marcin 2, Kaczor Artur 2 - Szpot Kamil 2)


Kolejka XIII - 21.03.2015 r.

Hansa Team - Robotniczy Klub Sportowy - 2:2 (1:2)

(Bździuch Grzegorz 1, Powroźnik Tomasz 1 - Jach Rafał 1, Pawluk Jakub 1)

RWKS Sparta Biłgoraj - KS Majdan Gromadzki - 1:3 (0:0)

(Wlaź Marcin 1 - Rapa Marcin 1, Szpot Kamil 2)

OKS Sitarska - POL-Skone - 7:3 (5:1)

(Kawalec Kamil 1, Kawalec Mateusz 2, Krupczak Grzegorz 2, Sykała Karol 2 - Wasąg Kazimierz 1, Wilczak Tomasz 1, Bugała Adrian 1)

Old Stars - Załadunek Team Biłgoraj - 3:6 (0:4)

(Dołęcki Mariusz 2, Gorczyca Robert 1 - Ciecierski Michał 3, Lewandowski Jarosław 2, Łosiewicz Łukasz 1)

KPP - Nadleśnictwo Biłgoraj - 6:1 (2:0)

(Deryło Artur 2, Góra Piotr 1, Hajduk Adrian 2, Skrzypek Sebastian 1 - Blacha Dawid 1)

Blokersi - Fat Boys Team - 3:4 (2:3)

(Bączek Michał 1, Stępień Przemysław 1, Sarzyński Grzegorz 1 - Piskorski Jacek 1, Wachowicz Andrzej 3)

Young Stars - FC Bażant - 10:1 (1:0)

(Banach Norbert 1, Bielak Maksymilian 1, Chudy Sylwiusz 1, Furmaniak Maksymilian 4, Paczos Łukasz 2 - Palinka Andrzej 1)

Model - Spartakus Team - 3:1 (1:1)

(Blicharz Marcin 1, Kaczor Artur 1, Niemiec Piotr 1 - Hanas Mariusz 1)


Kolejka XII

Załadunek Team Biłgoraj - Hansa Team - 4:2 (2:0)

(Ciecierski Michał 1, Lewandowski Jarosław 1, Konopka Dawid 2 - Bździuch Robert 1, Żybura Maciej 1)

Nadleśnictwo Biłgoraj - FC Bażant - 7:1 (2:1)

(Blacha Dawid 1, Gancarz Marek 1, Zarosa Aleksander 5 - Biszczanik Cezary 1)

Fat Boys Team - POL-Skone - 15:0 (7:0)

(Birut Janusz 2, Wlaź Krzysztof 1, Zarczuk Ireneusz 12)

KPP - RWKS Sparta Biłgoraj - 5:1 (3:1)

(Deryło Artur 2, Góra Piotr 1, Hajduk Adrian 1, Paluch Daniel 1)

Blokersi - Spartakus Team - 2:3 (1:2)

(Stępień Przemysław 1, Jasiński Łukasz 1 - Hanas Kamil 2, Kulanica Jarosław 1)

OKS Sitarska - Model - 1:7 (1:1)

(Kawalec Mateusz 1 - Bielak Jerzy 2, Grela Andrzej 1, Niemiec Piotr 3, Żybura 1)

Young Stars - KS Majdan Gromadzki 3:5 (1:2)

(Chudy Sylwiusz 1, Furmaniak Maksymilian 1, Paczos Łukasz 1 - Gilas Arkadiusz 3, Szpot Kamil 2)

Old Stars - Robotniczy Klub Sportowy - 3:4 (1:1)

(Kowalik Bartłomiej 2, Dołęcki Mariusz 1 - Pawluk Jakub 3, Raduj Dariusz 1)

Klasyfikacja strzelców po XII kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 46
2 Deryło Artur KPP 25
3 Pawluk Jakub Robotniczy Klub Sportowy 24
4 Wesołowski Robert Spartakus Team 22
5 Bździuch Robert Hansa Team 16
6 Powroźnik Tomasz Hansa Team 15

Klasyfikacja kanadyjska po XII kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Asysty
1 Iwanek Cezary Fat Boys Team 19
2 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 17
3 Blicharz Marcin Model 15
4 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 13
5 Birut Janusz Fat Boys Team 12
6 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 11

Klasyfikacja Fair Play po XII kolejkach

Lp Drużyna Punkty
1 Fat Boys Team -34
2 Załadunek Team Biłgoraj -36
3 POL-Skone -37
3 OKS Sitarska -37
5 FC Bażant -38
5 Model -38
7 Old Stars -44
8 KPP -45
9 Spartakus -48
10 RWKS Sparta -49
11 KS Majdan Gromadzki -54
12 Robotniczy Klub Sportowy -55
13 Blokersi -56
14 Young Stars -66
15 Nadleśnictwo Biłgoraj -69
16 Hansa Team -75

Kolejka XI

Nadleśnictwo Biłgoraj - RWKS Sparta Biłgoraj - 1:2 (0:1)

(Momot Adam 1, Kusz Bogdan  - kara 1 spotkania - Brodziak Wojdziech 1, Wlaź Marcin 1)

Model - KPP - 1:8 (1:5)

(Mazurek Dariusz 1 - Deryło Artur 4, Góra Piotr 1, Hajduk Adrian 1, Skrzypek Sebastian 2)

Spartakus Team - Załadunek Team Biłgoraj - 7:2 (3:1)

(Hanas Kamil 2, Łęcki Mariusz 1, Maternowski Tomasz 1, Wesołowski Robert 3 - Furmanek Marcin 1, Małek Szymon 1)

Young Stars - Hansa Team - 2:6 (0:4)

(Bielak Maksymilian 1, Paczos Łukasz 1, Paczos Marcin  - kara 2 spotkań, Zgnilec Przemysław  - kara 2 spotkań - Antolak Bogdan 1, Bździuch Grzegorz 1, Powroźnik Tomasz 3, Żybura Maciej 1)

Robotniczy Klub Sportowy - Fat Boys Team - 3:6 (1:2)

(Adamek Kamil 1, Maciukiewicz Szymon 1, Pawluk Jakub 1 - Dyl Dariusz 1, Iwanek Cezary 2, Wachowicz Andrzej 1, Zarczuk Ireneusz 2)

OKS Sitarska - Old Stars - 4:10 (1:5)

(Kawalec Kamil 1, Kawalec Mateusz 1, Krupczak Grzegorz 1, Sykała Karol 1 - Czerw Artur 1, Dołęcki Mariusz 3, Kowalik Bartłomiej 3, Kusiak Arkadiusz 3)

KS Majdan Gromadzki - Blokersi - 1:2 (0:0)

(Szpot Kamil 1 - Krzepiłko Marcin 2)

POL-Skone - FC Bażant - 8:3 (3:2)

(Kupczak Paweł 1, Łukasik Artur 1, Pieczykolan Zbigniew 1, Wasąg Kazimierz 2, Wilczak Michał 2, Wilczak Sławomir 1 - Momot Patryk 1, Biszczanik Cezary 1, Szczepaniak Kamil 1)


Kolejka X

Spartakus Team - Robotniczy Klub Sportowy - 4:3 (1:2)

(Kapka Wojciech 1, Łęcki Mariusz 1, Wesołowski Robert 2 - Maciukiewicz Szymon 1, Pawluk Jakub 2)

KS Majdan Gromadzki - POL-Skone - 8:0 (4:0)

(Gilas Arkadiusz 2, Rapa Marcin 4, Szpot Kamil 2)

FC Bażant - Model - 2:12 (2:4)

(Momot Patryk 1, Późniak Patryk 1 - Blicharz Marcin 1, Kaczor Artur 1, Mazurek Dariusz 4, Niemiec Piotr 2, Sędłak Marcin 2, Żybura Jacek 1, Żyła Krzysztof 1)

RWKS Sparta Biłgoraj - Hansa Team - 1:7 (0:1)

(Bąk Stanisław 1 - Antolak Bogdan 2, Bździuch Robert 3, Powroźnik Tomasz 2)

Nadleśnictwo Biłgoraj - Young Stars - 2:3 (0:1)

(Blacha Dawid 1, Giruć Paweł 1 - Bielak Maksymilian 1, Chudy Sylwiusz 1, Furmaniak Maksymilian 1)

Blokersi - KPP - 0:1 (0:1)

(Deryło Artur 1)

Załadunek Team Biłgoraj - OKS Sitarska - 2:0 (1:0)

(Małek Szymon 1, Konopka Dawid 1)

Fat Boys Team - Old Stars - 6:0 (1:0)

(Hasiak Grzegorz 1, Lewandowski Maciej 1, Mizak Michał 1, Zarczuk Ireneusz 3)


Kolejka IX

Załadunek Team Biłgoraj - Young Stars - 5:1 (3:0)

(Łosiewicz Łukasz 3, Małek Szymon 2 - Bielak Maksymilian 1)

Hansa Team - Blokersi - 3:2 (2:2)

(Bździuch Robert 1, Paluch Marcin 1, Powroźnik Tomasz 1 - Jasiński Łukasz 1, Watrak Piotr 1, Stępień Przemysław  - kara 2 spotkań)

Nadleśnictwo Biłgoraj - Old Stars - 3:2 (2:0)

(Blacha Dawid 1, Kusz Bogdan 1, Zarosa Aleksander 1 - Blicharz Jerzy, Kowalik Bartłomiej 1, Kozyra Krzysztof  - kara 2 spotkań)

FC Bażant - OKS Sitarska - 4:12 (2:6)

(Biszczanik Cezary 1, Momot Patryk 2, Szperkowski Paweł 1 - Kawalec Kamil 5, Kawalec Mateusz 3, Krupczak Grzegorz 2, Sykała Karol 2)

POL - Skone - Model - 1:4 (1:3)

(Łukasik Artur 1 - Blicharz Marcin 1, Kaczor Artur 1, Mazurek Dariusz 1, Niemiec Piotr 1)

Spartakus Team - KS Majdan Gromadzki - 1:2 (0:1)

(Hanas Kamil 1 - Gilas Arkadiusz 1, Szpot Kamil 1)

Robotniczy Klub Sportowy - RWKS Sparta - 5:3 (3:1)

Adamek Kamil 1, Pawluk Jakub 4 - Bąk Stanisław 2, Lis Paweł 1)

Fat Boys Team - KPP - 3:2 (0:0)

(Wachowicz Andrzej 1, Zarczuk Ireneusz 2 - Deryło Artur 1, Skrzypek Sebastian 1)


Kolejka VIII

KS Majdan Gromadzki - Robotniczy Klub Sportowy - 2:4 (1:1)

(Rapa Marcin 1, Szpot Kamil 1 - Maciukiewicz Szymon 1, Pawluk Jakub 2, Raduj Dariusz 1)

Blokersi - Nadleśnictwo Biłgoraj - 0:0

Old Stars - FC Bażant - 14:2 (5:1)

(Blicharz Jerzy 1, Czerw Artur 1, Gorczyca Robert 1, Granda Zbigniew 3, Kowalik Bartłomiej 1, Kozyra Krzysztof 2, Król Mirosław 1, Kusiak Arkadiusz 4 - Biszczanik Cezary 1, Palinka Andrzej 1)

Young Stars - POL-Skone - 2:5 (0:1)

(Banach Norbert 1, Bielak Maksymilian 1 - Kupczak Paweł 1, Łukasik Artur 2, Wilczak Sławomir 1, Woiczak Tomasz 1)

OKS Sitarska - Spartakus Team - 3:4 (1:1)

(Kawalec Kamil 2, Oszajca Mirosław 1 - Łecki Mariusz 1, Małek Jacek 1, Wesołowski Robert 2)

Model - RWKS Sparta - 3:1 (2:1)

(Mazurek Dariusz 1, Niemiec Piotr 2 - Zarosa Sławomir 1)

KPP - Załadunek Team Biłgoraj - 11:0 (5:0)

(Deryło Artur 5, Góra Piotr 1, Skrzypek Sebastian 3, Wlaź Robert 2)

Hansa Team - Fat Boys Team - 3:4 (3:3)

(Bździuch Robert 1, Kościelski Sylwester 2 - Birut Janusz 1, Wachowicz Andrzej 2, sam. 1)


Kolejka VII 

KPP - Old Stars - 5:5 (3:1)

(Deryło Artur 2, Deryło Marek 1, Skrzypek Sebastian 1, Wlaź Robert 1 - Gorczyca Robert 1, Kozyra Krzysztof 1, Kusiak Arkadiusz 3)

POL-Skone - RWKS Sparta - 4:4 (2:1)

(Borsuk Tomasz 1, Kupczak Paweł 1, Łukasik Artur 1, Wilczak Sławomir 1 - Brodziak Wojciech 1, Skubisz Paweł 1, Staszczak Leszek 1)

FC Bażant - Robotniczy Klub Sportowy - 1:6 (0:1)

(Mielniczek Szymon 1 - Maciukiewicz Szymon 1, Pawluk Jakub 2, Raduj Dariusz 2, Smagała Jacek 1)

Załadunek Team Biłgoraj - KS Majdan Gromadzki - 3:0 (1:0)

(Lewandowski Jarosław 2, Sawczuk Siergiej 1)

Nadleśnictwo Biłgoraj - Model - 0:2 (0:0)

(Bielak Jerzy 2)

OKS Sitarska - Fat Boys Team - 1:12 (0:4)

(Krupczak Grzegorz 1 - Birut Janusz 1, Wachowicz Andrzej 5, Zarczuk Ireneusz 6)

Young Stars - Blokersi - 1:5 (0:1)

(Bielak Maksymilian 1 - Stępień Przemysław 2, Sarzyński Grzegorz 1, Jasiński Łukasz 1, Watrak Piotr 1)

Spartakus - Hansa Team - 2:5 (0:1)

(Wesolowski Robert 2 - Bździuch Grzegorz 1, Powroźnik Tomasz 3, Żybura Maciej 1)


Kolejka VI

FBT - FC Bażant 17:2 (8:2)

(Dyl Dariusz 3, Gontarz Piotr 1, Iwanek Cezary 2, Piskorski Jacek 2, Zarczuk Ireneusz 9 - Chołyst Mariusz 1, Momot Patryk 1)

KS Majdan Gromadzki - OKS Sitarska 3:4 (0:3)

(Gilas Arkadiusz 3 - Kawalec Mateusz 1, Krupczak Grzegorz 2, Sykała Karol 1)

Robotniczy Klub Sportowy - Young Stars 4:1 (1:1)

(Jach Rafał 1, Pawluk Jakub 2, Raduj Bartłomiej 1 - Bielak Maksymilian 1)

Old Stars - RWKS Sparta 2:1 (2:0)

(Czerw Artur 1, Kowalik Bartłomiej 1 - Brodziak Wojciech 1)

KPP - Spartakus Team 2:1 (0:1)

(Deryło Artur 1, Góra Piotr 1 - Kapka Wojciech 1)

Blokersi - POL-Skone 5:2 (3:1)

(Sarzyński Grzegorz 1, Chyl Patryk 1, Tatara Szymon 3 - Kupczak Paweł 1, Wilczak Michał 1)

Hansa Team - Model 5:2 (3:0)

(Antolak Bogdan 3, Powroźnik Tomasz 1, Żybura Maciej 1 - Bielak Jerzy 1, Kaczor Artur 1)

Załadunek Team Biłgoraj - Nadleśnictwo Biłgoraj 4:2 (2:0)

(Ciecierski Michał 1, Łosiewicz Łukasz 1, Sawczuk Siergiej 2 - Ganczarz Marek 2)


Kolejka V 

FC Bażant - KPP - 2:12 (1:5)

(Biszczanik Cezary 1, Palinka Piotr 1 - Deryło Artur 3, Deryło Marek 4, Góra Piotr 2, Hajduk Adrian 1, Wlaź Robert 1, sam. 1)

Załadunek Team Biłgoraj - Blokersi - 3:3 (2:2)

(Ciecierski Michał 1, Lewandowski Jarosław 1, Małek Szymon 1 - Stępień Przemysław 2, Watrak Piotr 1)

RWKS Sparta - OKS Sitarska - 7:7 (3:4)

(Datkiewicz Tomasz 2, Lis Paweł 1, Staszczak Leszek 3, Szewc Krzysztof 1 - Czuchra Mateusz 1, Kawalec Mateusz 3, Krupczak Grzegorz 1, Sykała Karol 2)

Spartakus Team - Young Stars - 2:1 (1:1)

(Wesołowski Robert 2 - Bielak Maksymilian 1)

Hansa Team - KS Majdan Gromadzki - 6:4 (5:1)

(Antolak Bogdan 3, Powroźnik Tomasz 3 - Stec Mateusz 1, Szmit Bartłomiej 1, Szpot Kamil 1, Wójcik Mateusz 1)

Nadleśnictwo - Fat Boys Team - 1:8 (1:4)

(Blacha Dawid 1 - Birut Janusz 2, Dyl Dariusz 2, Lewandowski Maciej 1, Zarczuk Ireneusz 3)

Model - Robotniczy Klub Sportowy - 4:1 (2:1)

(Bielak Jerzy 1, Blicharz Marcin 3 - Raduj Dariusz 1)

POL-Skone - Old Stars - 3:0 (2:0)

(Kupczak Paweł 2, Łukasik Mariusz 1)


Kolejka IV 

Robotniczy Klub Sportowy - Nadleśnictwo - 6:1 (4:0)

(Pawluk Jakub 4, Raduj Dariusz 2 - Blacha Dawid 1)

FC Bażant - Spartakus Team 0:12 (0:5)

(Hanas Kamil 2, Kiełbasa Sławomir 2, Kulanica Jarosław 1, Małek Jacek 1, Niemiec Wiesław 1, Wesołowski Robert 5)

Załadunek Team Biłgoraj - RWKS Sparta 5:4 - (2:1)

(Lewandowski Jarosław 1, Łosiewicz Łukasz 3, Małek Szymon  - Brzeźnicki Radosłw 1, Kowalik Marek 2, Szewc Krzysztof 1)

Hansa Team - POL-Skone 11:3 (4:2)

(Bździuch Robert 5, Kuszka Mirosław 1, Paluch Marcin 1, Pieczonka Paweł 1, Powroźnik Tomasz 2, Żybura Maciej 1 - Borsuk Tomasz 2, Wilczak Sławomir 1)

KS Majdan Gromadzki - Fat Boys Team 1:10 (0:5)

(Gilas Arkadiusz 1 - Birut Janusz 1, Dyl Dariusz 1, Mizak Michał 1, Piskorski Jacek 1, Tomaszewski Łukasz 1, Wachowicz Mariusz 1, Zarczuk Ireneusz 4)

Blokersi - Model 3:3 (1:1)

(Stępień Przemysław 1, Tatara Szymon 1, Watrak Piotr 1 - Bielak Jerzy 1, Mazurek Dariusz 1, sam. 1)

KPP - OKS Sitarska 6:0 (6:0)

(Deryło Artur 2, Góra Piotr 2, Skrzypek Sebastian 2 - Kawalec Kamil  - kara dwóch spotkań)

Old Stars - Young Stars 5:2 (3:0)

(Blicharz Jerzy 1, Czerw Artur 1, Kowalik Bartłomiej 1, Kozyra Krzysztof 1, Kusiak Arkadiusz 1 - Chudy Sylwiusz 2)


Kolejka III

OKS Sitarska - Blokersi - 3:3 (2:2)

(Czuchra Mateusz 1, Kawalec Kamil 1, Pintal Arkadiusz 1 - Surmacz Paweł 1, Watrak Piotr 1, Koszarny Grzegorz 1)

Young Stars - KPP - 1:9 (0:4)

(Furmaniak Maksymilian 1 - Deryło Artur 4, Deryło Marek 2, Skrzypek Sebastian 3)

Old Stars - Hansa Team - 1:2 (1:2)

(Dałęcki Mariusz 1 - Bździuch Robert 2)

Fat Boys Team - Model - 3:3

(Tomaszewski Łukasz 1, Wachowicz Andrzej 1, Dyl Dariusz 1 - Blicharz Marcin 1, Mazurek Dariusz 2)

Nadleśnictwo - KS Majdan Gromadzki - 5:1 (3:1)

(Blacha Dawid 1, Giruć Paweł 1, Bąk Jerzy 1, Zarosa Aleksander 2 - Szpot Kamil 1)

Załadunek Team Biłgoraj - Robotniczy Klub Sportowy - 2:1 (1:1)

(Sawczuk Siergiej 1, sam. 1 - Pawluk Jakub 1, Raduj Bartłomiej  - kara dwóch spotkań)

RWKS Sparta - FC Bażant - 8:2 (2:1)

(Brodziak Wojciech 4, Brzeźnicki Radosław 1, Skubisz Paweł 2, Szewc Krzysztof 1 - Palinka Piotr 1, Późniak Patryk 1)

Spartakus Team - POL-Skone - 4:1 (2:0)

(Hanas Kamil 1, Kiełbasa Sławomir 1, Maternowski Tomasz 1, Wesołowski Robert 1 - Łukasik Mariusz 1)


Kolejka II

Model - Young Stars - 0:1 (0:1)

(Bielak Maksymilian 1)

Hansa Team - OKS Sitarska - 5:2 (2:0)

(Bździuch Robert 2, Żybura Maciej 3 - Markiewicz Łukasz 1, Sykała Karol 1)

KS Majdan Gromadzki - Old Stars - 1:7 (0:3)

(Dubiel Andrzej 1 - Blicharz Jerzy 1, Czerw Artur 1, Dołęcki Mariusz 2, Gorczyca Robert 1, Kusiak Arkadiusz 1, Skubisz Dariusz 1)

Robotniczy Klub Sportowy - KPP - 1:4 (1:1)

(Bednarz Krystian 1 - Deryło Marek 1, Skrzypek Sebastian 1, Wlaź Robert 1, Wlaź Tomasz 1)

RWKS Sparta - Blokersi - 1:2 (0:1)

(Kowalik Marek 1 - Bączek Michał 1, Stępień Przemysław 1)

Spartakus Team - Fat Boys Team - 4:4 (3:3)

(Małek Jacek 1, Maternowski Tomasz 1, Wesołowski Robert 2 - Wachowicz Andrzej 1, Wachowicz Mariusz 1, Zarczuk Ireneusz 2)

POL-Skone - Nadleśnictwo Biłgoraj - 1:4 (1:2)

(Łukasik Mariusz 1 - Blacha Dawid 1, Gancarz Marek 1, Stawarski Mariusz 1, sam. 1)

FC Bażant - Załadunek Team Biłgoraj - 3:5 (2:4)

(Chrzanowski Grzegorz 1, Mielniczek Szymon 1, sam. 1 - Lewandowski Jarosław 1, Sawczuk Siergiej 3, Żerebiec Wojciech 1)


Kolejka I

Hansa Team - KPP - 2:5 (0:2)

(Bździuch Robert 1, Żybura Maciej 1 - Deryło Marek 1, Góra Piotr 1, Skrzypek Sebastian 1, Wlaź Robert 1, sam. 1)

Old Stars - Blokersi - 0:1 (0:0)

(Bączek Michał 1)

Young Stars - Fat Boys Team - 0:10 (0:5)

(Hasiak Grzegorz 4, Mizak Michał 1, Wlaź Krzysztof 1, Zarczuk Ireneusz 3, sam. 1)

OKS Sitarska - Nadleśnictwo - 8:2 (5:0)

(Kawalec Mateusz 1, Krupczak Grzegorz 2, Markiewicz Łukasz 1, Sykała Karol 2, sam. 2 - Surma Krzysztof 1, Gancarz Marek 1) 

Model - Załadunek Team Biłgoraj - 5:1 (2:0)

(Blicharz Marcin 3, Niemiec Piotr 1, Zub Łukasz 1 - Sawczuk Siergiej 1)

KS Majdan Gromadzki - FC Bażant - 12:2 (3:0)

(Rapa Marcin 2, Szpot Bartosz 2, Szpot Kamil 4, Wójcik Mateusz 4 - Palinka Andrzej 1, Palinka Piotr 1)

Robotniczy Klub Sportowy - POL-Skone - 5:2 (3:0)

(Bednarz Krystian 2, Pawluk Jakub 3 - Wilczak Grzegorz 1, Wilczak Michał 1)

RWKS Sparta - Spartakus Team - 3:9 (1:3)

(Brzeźnicki Radosław 1, Kowalik Marek 2 - Hanas Kamil 3, Kiełbasa Sławomir 1, Kulanica Jarosław 1, Łecki Mariusz 1, Wesołowski Robert 3)

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners