Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Rozgrywki ligowe

« powrót

Amatorska Liga Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj - sezon 2014/2015

 

AMATORSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ

o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj

wyniki spotkań i tabela - runda zasadnicza /jesienna/ - sezon 2014/2015

Lp. Drużyna Mecze Pkt BZ BS +/- W R P
1 Fat Boys Team 14 37 127 50 77 12 1 1
2 KPP 14 37 136 37 99 12 1 1
3 Old Stars 14 35 79 39 40 11 2 1
4 Dynamiczni Puszcza 14 33 89 43 46 11 0 3
5 Załadunek Team Biłgoraj 14 26 65 58 7 8 2 4
6 Spartakus Team 14 26 58 50 8 8 2 4
7 Blokersi 14 25 60 62 -2 8 1 5
8 Model 14 20 48 55 -7 6 2 6
9 OKS Sitarska 14 13 69 91 -22 4 1 9
10 Robotniczy Klub Sportowy 14 12 53 78 -25 4 0 10
11 Nadleśnictwo Biłgoraj 14 10 29 75 -46 3 1 10
12 Galacticos 14 9 36 76 -40 3 0 11
13 POL-Skone 14 9 52 93 -41 3 0 11
14 RWKS Sparta Biłgoraj 14 8 44 117 -73 2 2 10
15 CH.Z.O 14 7 52 73 -21 2 1 11

Runda wiosenna I liga

Lp. Drużyna Mecze Pkt BZ BS RB W R P
1 KPP 20 34(19) 169 53 116 5 0 1
2 Fat Boys Team 20 34(19) 171 65 106 5 0 1
3 Dynamiczni Puszcza 20 27(17) 114 65 49 3 1 2
4 Załadunek Team Biłgoraj 20 22(13) 87 89 -2 3 0 3
5 Blokersi 20 20(13) 83 89 -6 2 1 3
6 Spartakus Team 20 19(13) 79 81 -2 2 0 4
7 Model 20 10(10) 63 96 -33 0 0 6

Runda wiosenna II liga

Lp. Drużyna Mecze Pkt BZ BS RB W R P
1 OKS Sitarska 21 25(7) 128 123 5 6 0 1
2 Robotniczy Klub Sportowy 21 22(6) 100 108 -8 5 1 1
3 Nadleśnictwo Biłgoraj 21 18(5) 56 95 -39 4 1 2
4 Galacticos 21 14(5) 65 105 -40 3 0 4
5 RWKS Sparta Biłgoraj 21 13(7) 73 157 -84 3 0 4
6 CH.Z.O 21 12(4) 79 109 -30 2 2 3
7 POL-Skone 21 7(5) 71 128 -57 0 2 5
8 FC Bażant 7 6(0) 26 41 -15 2 0 5

Kolejka XXII - 20.06.2015 r.

I liga

Blokersi - Załadunek Team Biłgoraj - 6:2 (4:2)

(Dominik Mariusz 1, Piech Grzegorz 1, Sarzyński Grzegorz 1, Stępień Przemysław 2, Watrak Piotr 1 - Ciecierski Michał 1, Krzepiłko Marcin 1, Wójcik Marek 1)

Spartakus Team - KPP - 2:4 (0:1)

(Wołoszyn Ryszard 1, sam. 1 - Deryło Marek 1, Hasiak Jarosław 1, Pardo Krzysztof 2)

Dynamiczni Puszcza  - Fat Boys Team - 4:7 (1:2)

(Pokarowski Krzysztof 1, Kądziołka Jacek 1 - Tomaszewski Łukasz 1, Wachowicz Andrzej 3, Zarczuk Ireneusz 3)

Model - pauza

II liga

FC Bażant - RWKS Sparta Biłgoraj -4:5 (0:5)

(Furmaniak Maksymilian 3, Paczos Łukasz 1 - Bury Tomasz 1, Lis Paweł 1, Wlaź Marcin 2, Zarosa Sławomir 1)

OKS Sitarska - Galacticos - 8:4 (3:1)

(Kawalec Mateusz 3, Krupczak Grzegorz 1, Pych Adam 3, sam. 1 - Chudy Sylwester 1, Oleszczak Piotr 1, Zawiślak Robert 1, Mendykowski Łukasz 1)

POL-Skone - CH.Z.O - 6:6 (1:4)

(Małek Rafał 1, Wilczak Michał 1, Wilczak Sławomir 2, Łukasik Mariusz 2 - Ałabisz Łukasz 1, Chyl Sebastian 2, Ochab Tomasz 2, Skwarek Przemysław 1)

Robotniczy Klub Sportowy - Nadleśnictwo Biłgoraj - 3:4 (2:2)

(Adamek Kamil 1, Pawluk Jakub 1, Raduj Dariusz 1 - Blacha Dawid 1, Kusz Bogdan 1, Skubis Kamil 1, Zarosa Aleksander 1)


Kolejka XXI - 13.06.2015 r.

I liga 

KPP - Blokersi - 3:0 wo

Załadunek Team Biłgoraj - Dynamiczni Puszcza - 3:0 wo

Model - Spartakus Team - 4:5

(Bielak Jerzy 2, Sędłak Marcin 1, sam.1 - Kapka Wojciech 1, Kulanica Jarosław 1, Łęcki Mariusz 1, Wesołowski Robert 2)

Fat Boys Team - pauza

Klasyfikacja strzelców I ligi po XXI kolejkach

Lp. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 70
2 Deryło Artur KPP 55
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 32
4 Deryło Marek KPP 30

II liga 

CH.Z.O - Galacticos - 2:1 (1:0)

(Brodziak Piotr 1, Chyl Sebastian 1 - Kuźmiński Maciej 1)

RWKS Sparta Biłgoraj - OKS Sitarska - 5:16 (0:4)

(Cios Wojciech 3, Wlaź Marcin 2 - Kawalec Kamil 10, Kawalec Mateusz 2, Krupczak Grzegorz 2, Czuchra Mateusz 2)

Nadleśnictwo Biłgoraj - FC Bażant - 9:2 (5:2)

(Blacha Dawid 5, Giruć Paweł 1, Kiełbasa Zbigniew 1, Stawarski Mariusz 1, Surma Szymon 1 - Furmaniak Maksymilian 2)

Robotniczy Klub Sportowy - POL-Skone - 5:3 (2:0)

(Bednarz Krystian 2, Gorczyca Karol 1, Pawluk Jakub 2 - Kupczak Paweł 1, Małek Rafał 1, Rapa 1)

Klasyfikacja strzelców II ligi po XXI kolejkach

Lp Zawodnik Drużyna Bramki
1 Kawalec Kamil OKS Sitarska 43
2 Pawluk Jakub Robotniczy Klub Sportowy 34
3 Kawalec Mateusz OKS Sitarska 24
4 Bednarz Krystian Robotniczy Klub Sportowy 21

Kolejka XX - 6.06.2015 r.

I liga 

KPP - Załadunek Team Biłgoraj  - 8:2 (2:0)

(Adamowicz Artur 1, Bździuch Hubert 1, Deryło Artur 1, Deryło Marek 2, Hajduk Adrian 1, Wlaź Robert 1, sam. 1 - Łosiewicz Łukasz 1, Żerebiec Wojciech 1)

Model - Fat Boys Team - 1:8 (0:3)

(Bielak Jerzy 1 - Mizak Michał 1, Skubisz Andrzej 1, Wachowicz Andrzej 4, Zarczuk Ireneusz 1, sam. 1)

Dynamiczni Puszcza - Spartakus Team - 5:4 (1:1)

(Kądziołka Jacek 3, Kuszka Mirosław 1, Paluch Marcin 1 - Kapka Wojciech 1, Kiełbasa Mirosław 1, Kulanica Jarosław 1)

Blokersi - pauza

Klasyfikacja strzelców I ligi po XX kolejkach

Lp. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 67
2 Deryło Artur KPP 55
3 Deryło Marek KPP 29
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 29

II liga 

FC Bażant - Robotniczy Klub Sportowy - 5:8 (0:4)

(Fugiel Piotr 1, Furmaniak Maksymilian 3, Wagner Paweł 1 - Bednarz Krystian 1, Pawluk Jakub 2, Raduj Dariusz 1, Sobaszek Marek 1, Wnuk Michał 3)

Nadleśnictwo Biłgoraj - CH.Z.O - 4:5 (1:3)

(Surma Krzysztof 1, Zarosa Aleksander 3 - Brodziak Piotr 1, Chyl Sebastian 1, Skiba Michał 2, Welc Mateusz 1)

POL-Skone - OKS Sitarska - 5:6 (2:2)

(Brodziak Adrian 1, Kupczak Paweł 2, Wilczak Grzegorz 1, sam. 1 - Kawalec Kamil 2, Kawalec Mateusz 1, Oszajca Mirosław 1, Paluch Arkadiusz 1, sam. 1)

Galacticos - RWKS Sparta Biłgoraj - 7:4 (2:2)

(Baryła Łukasz 1, Chudy Sylwester 1, Paluch Mateusz 3, Peszek Daniel 1, Weremiuk Marcin 1 - Datkiewicz Tomasz 1, Kiszka Marcin 1, Kowalik Marek 1, Szewc Krzysztof 1)

Klasyfikacja strzelców II ligi po XX kolejkach

Lp. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Kawalec Kamil OKS Sitarska 33
2 Pawluk Jakub Robotniczy Klub Sportowy 29
3 Wasąg Kazimierz POL-Skone 20
4 Kawalec Mateusz OKS Sitarska 19

Kolejka XIX - 30.05.2015 r.

I liga

Model - Blokersi - 2:7 (1:2)

(Bielak Jerzy 1, sam. 1 - Mazur Paweł 2, Sarzyński Grzegorz 1, Stępień Przemysław 3, Koszarny Grzegorz 1)

Fat Boys Team - KPP - 4:8 (2:3)

(Brus Paweł 2, Wachowicz Andrzej 2 - Bździuch Hubert 1, Deryło Marek 5, Hajduk Adrian 1, Pardo Krzysztof 1)

Załadunek Team Biłgoraj - Spartakus Team - 7:4 (2:2)

(Furmanek Marcin 1, Krzepiłko Marcin 2, Kuceł Mateusz 1, Łosiewicz Łukasz 3 - Kulanica Jarosław 2, Okoń Andrzej 1, Wesołowski Robert 1)

Dynamiczni Puszcza - pauza

Klasyfikacja strzelców I ligi po XIX kolejkach

Lp. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 63
2 Deryło Artur KPP 54
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 28
4 Deryło Marek KPP 27
4 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 27

II liga

Nadleśnictwo Biłgoraj - OKS Sitarska - 2:5 (1:0)

(Zarosa Aleksander 2 - Kawalec Kamil 1, Kawalec Mateusz 3, Krupczak Grzegorz 1)

CH.Z.O - Robotniczy Klub Sportowy - 4:4 (2:2)

(Sidorowicz Radosław 2, Skwarek Przemysław 2 - Jach Rafał 2, Pawluk Jakub 2)

RWKS Sparta Biłgoraj - POL-Skone - 3:0 wo

Galacticos - FC Bażant - 3:2 (2:1)

(Chudy Sylwester 1, Paluch Mateusz 1, Peszek Daniel 1 - Furmaniak Maksymilian 1, Paczos Marcin 1)

Klasyfikacja strzelców II ligi po XIX kolejkach

Lp. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Kawalec Kamil OKS Sitarska 31
2 Pawluk Jakub Robotniczy Klub Sportowy 29
3 Wasąg Kazimierz POL-Skone 20
4 Bednarz Krystian Robotniczy Klub Sportowy 18
4 Kawalec Mateusz OKS Sitarska 18

Kolejka XVIII - 23.05.2015 r.

I liga

Model - Dymamiczni Puszcza - 3:6 (2:4)

(Dudek Mikołaj 1, JarosławskiKrystian 1, Zdzioch Jakub 1 - Antolak Bogdan 1, Czerw Artur 1, Dołęcki Mariusz 1, Paluch Marcin 2, Powroźnik Tomasz1)

Blokersi - Spartakus Team - 5:6 (3:4)

(Piech Grzegorz 1, Sarzyński Grzegorz 1, Stępień Przemysław 3 - Maternowski Tomasz 1, Skubisz Dariusz 2, Wesołowski Robert 3)

Fat Boys Team - Załadunek Team Biłgoraj - 10:1 (3:4)

(Iwanek Cezary 2, Piskorski Jacek 2, Wachowicz Andrzej  6 - Wójcik Marek 1)

KPP - pauza

Klasyfikacja strzelców I ligi po XVIII kolejkach

Lp. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 61
2 Deryło Artur KPP 54
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 28
4 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 24

II liga

OKS Sitarska - Robotniczy Klub Sportowy - 4:8 (2:3)

(Kawalec Kamil 2, Krupczak Grzegorz 2 - Bednarz Krystian 1, Pawluk Jakub 5, Raduj Dariusz 1, Wnuk Michał 1)

FC Bażant - CH.Z.O - 5:4 (4:1)

(Pawlos Robert 1, Szczepanik Kamil 4 - Grasza Marcin 1, Serafin Wojciech 2, Skwarek Przemysław 1)

POL-Skone - Galacticos - 0:8 (0:4)

(Baryła Łukasz 1, Chudy Sylwester 3, Peszek Daniel 2, Róg Rafał 2)

RWKS Sparta Biłgoraj - Nadleśnictwo Biłgoraj - 1:3

(Staszczak Leszek 1 - Blacha Dawid 3)

Klasyfikacja strzelców II ligi po XVIII kolejkach

Lp. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Kawalec Kamil OKS Sitarska 30
2 Pawluk Jakub Robotniczy Klub Sportowy 27
3 Wasąg Kazimierz POL-Skone 20
4 Bednarz Krystian Robotniczy Klub Sportowy 18

Kolejka XVII - 16.05.2015 r

I liga

Dynamiczni Puszcza - KPP - 6:1 (1:0)

(Antolak Bogdan 1, Czerw Artur 1, Kądziołka Jacek 1, Paluch Marcin 2, Pokarowski Krzysztof 1 - Deryło Artur 1)

Blokersi - Fat Boys Team  - 1:9 (1:3)

(Chyl Patryk 1 - Iwanek Cezary 1, Skubisz Andrzej 1, Wachowicz Andrzej 4, Zarczuk Ireneusz 3)

Załadunek Team Biłgoraj - Model - 6:3 (3:1)

(Ciecierski Marcin 1, Gregorczyk Bartłomiej 1, Łosiewicz Łukasz 3, Żerebiec Wojciech 1 - Kaczor Artur 1, Mazurek Dariusz 1, Niemiec Piotr 1)

Spartakus Team - pauza

Klasyfikacja strzelców I ligi po XVII kolejkach

Lp Zawodnik Drużyna Bramki
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 55
2 Deryło Artur KPP 54
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 28
4 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 24

II liga

CH.Z.O - RWKS Sparta Biłgoraj - 1:5 (0:3)

(Ałabisz Łukasz 1 - Bąk Stanisław 2, Kowalik Marek 2, Mróz Marcin 1)

FC Bażant - OKS Sitarska - 3:9 (2:5)

(Wagner Paweł 1, Paczos Łukasz 1, Paczos Marcin 1 - Czuchra Mateusz 1, Kawalec Kamil 6, Kawalec Mateusz 1, Krupczak Grzegorz 1)

Robotniczy Klub Sportowy - Galacticos - 10:4 (3:1)

(Maciukiewicz Szymon 2, Pawluk Jakub 7, Smagała Jacek 1 - Herda Damian 1, Oleszczak Piotr 1, Paluch Mateusz 1, Róg Rafał 1)

Nadleśnictwo Biłgoraj - POL-Skone - 2:2

(Stawarski Mariusz 1, Bielak Przemysław 1 - Rapa 1, Wasąg Kazimierz 1)

Klasyfikacja strzelców II ligi po XVII kolejkach

Lp Zawodnik Drużyna Bramki
1 Kawalec Kamil OKS Sitarska 28
2 Pawluk Jakub Robotniczy Klub Sportowy 22
3 Wasąg Kazimierz POL-Skone 20
4 Szarzyński Artur CH.Z.O 17

Kolejka XVI - 09.05.2015 r.

I liga

Spartakus Team - Fat Boys Team - 0:6 (0:1)

(Skubisz Andrzej 1, Wachowicz Andrzej 2, Zarczuk Ireneusz 3)

KPP - Model - 9:2 (5:0)

(Deryło Atrur 3, Deryło Marek 3, Góra Piotr 1, Hasiak Jarosław 1, Wlaź Robert 1 - Jarosławski Krystian 2)

Blokersi - Dynamiczni Puszcza - 4:4 (2:1)

(Piech Grzegorz 3, Stępień Przemysław 1 - Kądziołka Jacek 1, Pokarowski Krzysztof 1, Powroźnik Tomasz 2)

Załadunek Team Biłgoraj - pauza

Klasyfikacja strzelców I ligi po XVI kolejkach

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Deryło Artur KPP 53
2 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 51
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 25
4 Deryło Marek KPP 22

II liga

FC Bażant - POL-Skone - 5:3 (3:3)

(Paczos Łukasz 2, Furmaniak Maksymilian 3 - Kupczak Paweł 1, Pawłowicz Tomasz 1, Wilczak Grzegorz 1)

Galacticos - Nadleśnictwo Biłgoraj - 2:3 (1:1)

(Jargieło Krystian 1, Skowronek Mateusz 1 - Pierścionek Ryszard 1, Bąk Jerzy 1, Surma Krzysztof 1)

OKS Sitarska - CH.Z.O - 11:5 (6:0)

(Kawalec Kamil 6, Krupczak Grzegorz 2, Łuczka Marcin 1, Paluch Arkadiusz 2 - Brodziak Piotr 1, Grasza Marcin 1, Skiba Michał 2, Świst Łukasz 1)

RWKS Sparta Biłgoraj - Robotniczy Klub Sportowy - 6:9 (4:2)

(Bąk Stanisław 1, Kwieciński Szymon 1, Skubisz Paweł 1, Wlaź Marcin 3 - Adamek Kamil 1, Bednarz Krystian 4, Jach Rafał 1, Maciukiewicz Szymon 2, Sobaszek Marek 1)

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Kawalec Kamil OKS Sitarska 22
2 Wasąg Kazimierz POL-Skone 20
3 Szarzyński Artur CH.Z.O 17
4 Pawluk Jakub Robotniczy Klub Sportowy 15

Kolejka XV - 02.05.2015 r. 

KPP - POL-Skone - 11:3 (4:1)

(Deryło Artur 4, Deryło Marek 3, Pardo Krzysztof 3, Tałanda Łukasz 1 - Małek Rafał 1, Wasąg Kazimierz 1, Wilczak Sławomir 1)

Załadunek Team Biłgoraj - Fat Boys Team - 4:9 (1:5)

(Gregorczyk Bartłomiej 1, Łosiewicz Łukasz 2, Malec Jacek 1 - Hasiak Grzegorz 1, Mizak Michał 1, Wachowicz Andrzej 5, Zarczuk Ireneusz 2)

Model - Old Stars - 1:4 (0:4)

(Zdziocj Jakub 1 - Czerw Artur 1, Grznda Zdzisław 1, Mura Marcin 1, Skubisz Dariusz 1)

Spartakus Team - RWKS Sparta Biłgoraj - 11:3 (4:2)

(Blacha Dawid 1, Halicki Leszek 1, Kulanica Jarosław 1, Łęcki Mariusz 1, Małek Jacek 1, Maternowski Tomasz 2, Mazurek Krzysztof 1, Wesołowski Robert 3 - Brodziak Wojciech 1, Datkiewicz Tomasz 1, Wlaź Marcin 1)

RKS - Nadleśnictwo Biłgoraj - 2:3

(Raduj Dariusz 2 - Kiełbasa Wojciech 3, Pierścionek Ryszard )

Blokersi - Galacticos - 6:3

(Krzepiłko Marcin 2, Marzec Szymon 1, Sarzyński Grzegorz 1, Stępień Przemysław 2 - Baryła Łukasz 2, Oleszczak Piotr 1)

CH.Z.O - OKS Sitarska - 3:5

(Skwarek Przemysław 1, Sarzyński Artur 2 - Kawalec Kamil 2, Kawalec Mateusz 2, Pych Adam 1)

Dynamiczni Puszcza - pauza


Kolejka XIV - 25.04.2015 r. 

CH.Z.O - Blokersi - 3:4 (3:0)

(Chyl Sebastian 3 - Chyl Patryk 1, Marzec Szymon 2, Stępień Przemysław 1)

Fat Boys Team - RWKS Sparta Biłgoraj - 14:3 (3:0)

(Hasiak Grzegorz 1, Mizak Michał 3, Wachowicz Andrzej 10 - Wlaź Marcin 2, Zarosa Sławomir 1)

POL-Skone - Załadunek Team Biłgoraj - 3:4 (1:1)

(Wilczak Michał 3 - Ciecierski Michał 1, Łosiewicz Łukasz 2, Małek Szymon 1)

KPP - OKS Sitarska - 11:2 (7:0)

(Bździuch Grzegorz 2, Deryło Marek 2, Góra Piotr 3, Hasiak Jarosław 3, Pardo Krzysztof 1)

Nadleśnictwo Biłgoraj - Model - 2:2 (1:1)

(Bąk Jerzy 2 - Bielak Jerzy 1, sam. 1)

Robotniczy Klub Sportowy - Dynamiczni Puszcza - 2:7 (1:4)

(Adamek Kamil 1, Jach Rafał 1 - Antolak Bogdan 1, Kądziołka Jacek 3, Paluch Marcin 1, Powroźnik Tomasz 2)

Galacticos - Old Stars - 1:4 (1:3)

(Paczos Łukasz 1 - Granda Zdzisław 1, Kozyra Krzysztof 1, Mura Marcin 2)

Spartakus Team - pauza

Klasyfikacja strzelców po XIV kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Deryło Artur KPP 46
2 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 44
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 20
4 Góra Piotr KPP 19
4 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 19
4 Wasąg Kazimierz POL-Skone 19

Kolejka XIII - 18.04.2015 r. 

Dynamiczni Puszcza - OKS Sitarska - 1:11 (0:3)

(Antolak Bogdan 1, Kuszka Mirosław  - Czuchra Mateusz 1, Kawalec Kamil 3, Kawalec Mateusz 3, Krupczak Grzegorz 3, Sitko Tomasz 1)

Kuszka Mirosław za otrzymanie czerwonej kartki zostaje zawieszony na 2 spotkania

Spartakus Team - Nadleśnictwo Biłgoraj - 3:2 (0:1)

(Blacha Dawid 1, Małek Jacek 1, Mazurek Krzysztof 1 - Kiełbasa Zbigniew 1, Surma Krzysztof 1)

Załadunek Team Biłgoraj - Galacticos - 8:1 (2:1)

(Gregorczyk Bartłomiej 2, Lewandowski Jarosław 2, Łosiewicz Łukasz 2, Małek Szymon 1, Wójcik Marek 1 - Chudy Sylwester 1)

Old Stars - Fat Boys Team - 4:3 (0:2)

(Czerw Artur 1, ołęcki Mariusz 3 - Wachowicz Andrzej 3, Wlaź Krzysztof )

KPP - CH.Z.O - 3:0  wo - drużyna CH.Z.O nie stawiła się na spotkanie

Model - RWKS Sparta - 2:2 (0:0)

(Dudek Mikołaj 1, Mazurek Dariusz 1 - Kowalik Marek 2)

Blokersi - POL-Skone - 8:7 (3:7)

(Marzec Szymon 4, Stępień Przemysław 3, sam. 1 - Kupczak Paweł 2, Wasąg Kazimierz 2, Wilczak Grzegorz 1, Łukasik Mariusz 2)

Robotniczy Klub Ssportowy - pauza

Klasyfikacja strzelców po XIII kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Deryło Artur KPP 46
2 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 34
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 20
4 Czerw Artur Old Stars 18
5 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 17
5 Wasąg Kazimierz POL-Skone 17

Kolejka XII - 11.04.2015 r.

Dynamiczni Puszcza - Old Stars - 8:1 (3:0)

(Antolak Bogdan 2, Kurzyna Jan 1, Paluch Marcin 2, Powroźnik Tomasz 2, Wenek Piotr 1 - Król Mirosław 1, Kozyra Krzysztof )

KPP - Model - 8:0 (5:0)

(Bździuch Hubert 3, Góra Piotr 2, Hajduk Adrian 2, Hasiak Jarosław 1)

Robotniczy Klub Sportowy - Załadunek Team Biłgoraj - 2:6 (0:2)

(Pawluk Jakub 1, Smagała Jacek 1 - Kmieć Piotr 1, Kuceł Mateusz 1, Łosiewicz Łukasz 2, Małek Szymon 2)

CH.Z.O - Fat Boys Team - 6:11 (2:3)

(Grasza Marcin 2, Siek Krystian 1, Szarzyński Artur 3 - Hasiak Grzegorz 3, Piskorski JAcek 2, Wachowicz Andrzej 4, Zarczuk Ireneusz 1, sam. 1)

Blokersi - Spartakus Team - 2:2 (0:2)

(Krzepiłko Marcin 1, sam. 1 - Wesołowski Robert 2)

POL - Skone - Galacticos - 4:3 (2:3)

(Małek Rafał 1, Wilczak Grzegorz 1, Wilczak Michał 2 - Paczos Łukasz 1, Paluch Mateusz 1, Peszek Daniel 1)

Nadleśnictwo - OKS Sitarska - 2:8 (2:2)

(Kusz Bogdan 1, Surma Krzysztof 1 - Czuchra Mateusz 2, Kawalec Kamil 3, Kawalec Mateusz 1, Krupczak Grzegorz 1, Oszajca Mirosław 1)

RWKS Sparta - pauza

Klasyfikacja strzelców po XII kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Deryło Artur KPP 46
2 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 31
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 20
4 Czerw Artur Old Stars 17
4 Wasąg Kazimierz POL-Skone 17
6 Góra Piotr KPP 16

Kolejka XI - 15.11.2014 r.

RWKS Sparta - Blokersi - 3:10 (2:5)

(Bąk Stanisław 2, Brzeźnicki Radosław 1 - Jasiński Łukasz 4, Krzepiłko Marcin 1, Stepień Przemysław 4, Watrak Piotr 1, Jasiński Łukasz )

Jasiński Łukasz za wulgarne zachowanie wobec sedziego zostaje zawieszony na 3 spotkania

Galacticos - Robotniczy Klub Sportowy - 0:5 (0:1)

(Bednarz Krystian 2, Pawluk Jakub 2, sam. 1)

Old Stars - Załadunek Team Biłgoraj - 2:2 (1:1)

(Groczyca Robert 1, Czerw Artur 1 - Ciecierski Michał 1, Łosiewicz Łukasz 1)

POL-Skone - Dynamiczni Puszcza - 2:10 (1:4)

(Wasąg Kazimierz 2 - Antolak Bogdan 2, Bździuch Robert 3, Granda Artur 1, Pieczonka Paweł 1, Pokarowski Krzysztof 1, Sarzyński Adam 2)

FBT - Spartakus Team 7:7

(Dyl Dariusz 1, Iwanek Cezary 1, Wachowicz Andrzej 4, Zarczuk Ireneusz 1 - Kapka Wojciech 1, Kulanica Jarosław 1, Łęcki Mariusz 3, Małek Jacek 1, Wesołowski Robert 1)

KPP - Nadleśnictwo Biłgoraj 19:3

(Deryło Artur 10, Deryło Marek 2, Góra Piotr 1, Pardo Krzysztof 3, Tałanda Łukasz 2, Wlaź Robert 1 - Jop Mariusz 1, Pierścionek Ryszard 1, Stawarski Mariusz 1)

Model - OKS Sitarska 4:6 - 3:0 walkower dla drużyny Model

W drużynie OKS Sitarska w meczu wystapił nieuprawniony zawodnik

CH.Z.O - pauza

Klasyfikacja strzelców po XI kolejce

1 Deryło Artur KPP 46
2 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 27
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 19
4 Czerw Artur Old Stars 17

Kolejka X - 8.11.2014 r.

Model - CH.Z.O - 7:5 (4:2)

(Bielak Jerzy 3, Sedłak Marcin 1, Zdzioch Piotr 1, Żybura Jacek 2 - Ałabisz Łukasz 1, Brodziak Paweł 1, Chyl Sebastian 1, Szarzyński Artur 2)

Spartakus Team  - KPP - 2:9 (0:6)

(Małek Jacek 1, Wesołowski Robert 1 - Adamowicz Artur 1, Deryło Artur 3, Deryło Marek 1, Góra Piotr 2, Hajduk Adrian 1, sam. 1)

Nadleśnictwo - RWKS Sparta - 3:4 (1:1)

(Stawarski Mariusz 2, sam. 1 - Adamek Dariusz 1, Bury Tomasz 1, Datkiewicz Tomasz 1, Skubisz Paweł 1)

OKS Sitarska - Galacticos - 4:5 (3:0)

(Banach Norbert 1, Kawalec Mateusz 3 - Jargieło Krystian 1, Krzykawski Piotr 1, Oleszczak Piotr 1, Paczos Łukasz 1, Peszek Daniel 1)

FBT - POL Skone - 15:3 (5:2)

(Dyl Dariusz 2, Hasiak Grzegorz 4, Wachowicz Andrzej 7, Zarczuk Ireneusz 2 - Charytański Daniel 1, Wasąg Kazimierz 1, Wilczak Michał 1)

Blokersi - Robotniczy Klub Sportowy - 7:4 (5:2)

(Bączek Michał 1, Bednarz Piotr 1, Dominik Mariusz 2, Krzepiłko Marcin 1, Stępień Przemysław 1, Watrak Andrzej 1 - Bednarz Krystian 1, Pawluk Jakub 3)

Załadunek Team Biłgoraj - Dynamiczni Puszcza - 2:9 (2:5)

(Lewandowski Jarosław 1, Łosiewicz Łukasz 1 - Bździuch Robert 1, Kościelski Sylwester 1, Paluch Marcin 1, Pokarowski Krzysztof 3, Sarzyński Adam 3)

Old Stars - pauza

Klasyfikacja strzelców po X kolejce

1 Deryło Artur KPP 36
2 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 23
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 18
4 Czerw Artur Old Stars 16

Kolejka IX - 25.10.2014 r.

Blokersi - FBT - 2:7 (1:3)

(Bednarz Piotr 1, Krzepiłko Marcin 1 - Mizak Michał 1, Tomaszewski Łukasz 1, Wachowicz Andrzej 2, Zarczuk Ireneusz 2, sam. 1)

CH.Z.O - POL-Skone - 6:7 (0:3)

(Ałabisz Łukasz 1, Sidorowicz Radosław 2, Szarzyński Artur - Pieczykolan Zbigniew 3, Wasąg Kazimierz 2, Wilczak Sławomir 2)

Dynamiczni Puszcza - Nadleśnictwo Biłgoraj - 3:0 walkower

Galacticos - KPP - 1:9 (1:4)

(Chudy Sylwester 1 - Deryło Artur 4, Deryło Marek 2, Iwaniec Tomasz 3)

RWKS Sparta Biłgoraj - Robotniczy Klub Sportowy - 2:5 (0:2)

(Bąk Stanisław 2 - Adamek Kamil 1, Bednarz Krystian 2, Maciukiewicz Szymon 1, Pawluk Jakub 1)

Załadunek Team Biłgoraj - Model - 8:3 (5:0)

(Gregorczyk Bartłomiej 1, Kapuśniak Robert 1, Kuceł Mateusz 1, Lewandowski Jarosław 1, Łosiewicz Łukasz 3, Żerebiec Wojciech 1, Kmieć Piotr  - Niemiec Piotr 1, Zub Łukasz 2)

Spartakus Team - Old Stars - 2:4 (1:1)

(Kulanica Jarosław 1, Wesołowski Robert 1 - Czerw Artur 1, Gorczyca Robert 1, Kowalik Bartłomiej 2)

OKS Sitarska - pauza

Klasyfikacja strzelców po IX kolejce

Deryło Artur KPP 33
Czerw Artur Old Stars 16
Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 16
Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 16

Kolejka VIII - 18.10.2014 r.

RWKS Sparta - Galacticos - 1:5 (1:1)

(Datkiewicz Tomasz 1 - Chudy Sylwester 2, Peszek Daniel 1, Weremiuk Marcin 1, sam. 1)

FBT - Nadleśnictwo - 13: 0 (6:0)

(Hasiak Grzegorz 3, Iwanek Cezary 2, Lewandowski Maciej 1, Wachowicz Andrzej 2, Wlaź Krzysztof 1, Zarczuk Ireneusz 3, sam. 1)

Old Stars - POL-Skone - 7:2 (3:1)

(Czerw Artur 4, Kowalik Bartłomiej 2, Kozyra Krzysztof 1 - Wasąg Kazimierz 1, Wilczak Sławomir 1)

OKS Sitarska - Robotniczy Klub Sportowy - 5:11 (3:4)

(Krupczak Grzegorz 1, Markiewicz Paweł 1, Nizio Piotr 2, sam. 1 - Bednarz Krystian 3, Gorczyca Karol 1, Myszak Arkadiusz 1, Pawluk Jakub 4, Raduj Dariusz 2)

Załadunek Team Biłgoraj - CH.Z.O - 7:6 (4:1)

(Lewandowski Jarosław 1, Łosiewicz Łukasz 1, Małek Szymon 3, Wójcik Marek 1, sam. 1 - Chyl Sebastian 1, Paluch Szymon 1, Sidorowicz Radosław 1, Szarzyński Artur 3)

Spartakus Team - Dynamiczni Puszcza - 1:3 (0:3)

(Wesołowski Robert 1 - Bździuch Robert 1, Paluch Marcin 1, Pokarowski Krzysztof 1)

Blokersi - KPP - 1:6 (1:4)

(Dominik Mariusz 1 - Deryło Artur 4, Góra Piotr 1, Hajduk Adrian 1)

Model - pauza

Klasyfikacja strzelców po VIII kolejce

Deryło Artur KPP 29
Czerw Artur Old Stars 15
Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 14
Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 14

Kolejka VII - 11.10.2014 r.

CH.Z.O - Galacticos - 1:5 (1:2)

(Chyl Sebastian 1 - Chudy Sylwester 1, Paczos Łukasz 3, Peszek Kamil 1)

Dynamiczni Puszcza - RWKS Sparta - 13:2 (5:1)

(Antolak Bogdan 4, Granda Artur 2, Pokarowski Krzysztof 2, Sarzyński Adam 5 - Bąk Stanisław 1, Staszczak Leszek 1)

KPP - FBT - 4:8 (1:2)

(Deryło Artur 1, Góra Piotr 1, Hajduk Adrian 1, sam. 1 - Mizak Michał 1, Piskorski Jacek 1, Wachowicz Andrzej 2, Zarczuk Ireneusz 1, Chomicz Ernest 2, sam. 1)

Old Stars - Robotniczy Klub Sportowy - 8:3 (5:1)

(Czerw Artur 2, Dołęcki Mariusz 1, Gorczyca Robert 2, Kowalik Bartłomiej 1, Kozyra Krzysztof 1, Król Mirosław 1 - Bednarz Krystian 2, Myszak Arkadiusz 1)

Model - Blokersi - 7:3 (3:0)

(Grela Andrzej 1, Jarosławski Krystian 3, Żybura Jacek 2, Żyła Krzysztof 1 - Chyl Patryk 1, Mazur Paweł 1)

Spartkakus Team - Załadunek Team - 3:7 (3:3)

(Blacha Dawid 1, Kulanica Jarosław 1, Wołoszyn Ryszard 1 - Gregorczyk Bartłomiej 1, Kmieć Piotr 1, Kuceł Mateusz 1, Łosiewicz Łukasz 2, Małek Szymon 1, sam. 1)

POL-Skone - OKS Sitarska - 14:4 (6:1)

(Furmaga Sławomir 1, Kupczak Paweł 1, Paczos Mirosław 1, Wasąg Kazimierz 6, Wilczak Grzegorz 3, Wilczak Michał 2 - Czuchra Mateusz 2, Łuczka Marcin 2)

Nadleśnictwo - pauza

Klasyfikacja strzelców po VII kolejce

Deryło Artur KPP 25
Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 12
Czerw Artur Old Stars 11
Wasąg Kazimierz POL-Skone 11
Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 11

Wyniki VI - 4.10.2014 r.

Dynamiczni Puszcza - KPP - 2:8 (1:3)

(Dorosz Marcin 1, Sarzyński Adam 1 - Dreyło Artur 4 , Deryło Marek 2, Góra Piotr 2)

OKS Sitarska - FBT - 4:15 (2:5)

(Krupczak Grzegorz 1, Łokaj Bartłomiej 3 - Iwanek Cezary 2, Mizak Michał 1, Piskorski Jacek 2, Wachowicz Andrzej 5, Wachowicz Mariusz 1, Zarczuk Ireneusz 3, sam. 1)

RWKS Sparta - Old Stars - 4:12 (0:4)

(Cios Wojciech 1, Staszczak Leszek 2, Wlaź Marcin 2 - Czerw Artur 5, Dołęcki Mariusz 2, Kowalik Bartłomiej 3, Kozyra Krzysztof 1, Król Mirosław 1)

Galacticos - Model - 3:10 (3:4)

(Paczos Łukasz 1, Paczos Marcin 1, Wagner Paweł 1 - Grela Andrzej 1, Jarosławski Krystian 4, Niemiec Piotr 1, Sędłak Marcin 1, Zdzioch Piotr 3)

Załadunek Team - Nadleśnictwo - 3:2 (2:1)

(Gregorczyk Bartłomiej 1, Łosiewicz Łukasz 1, Małek Szymon 1 - Kusz Bogdan 1, Surma Krzysztof 1)

Spartakus Team - POL-Skone - 6:1 (2:0)

(Małek Jacek 1, Mazurek Krzysztof 1, Wesołowski Robert 3, Wołoszyn Ryszard 1 - Borsuk Tomasz 1)

Robotniczy Klub Sportowy - CH.Z.O - 5:6 (2:0)

(Bednarz Krystian 3, Pawluk Jakub 1 - Sidorowicz Radosław 3, Szarzyński Artur 1, Welc Mateusz 2)

Blokersi - pauza

Klasyfikacja strzeców po VI kolejce

Deryło Artur KPP 24
Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 10
Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 10
Czerw Artur Old Stars 9
Deryło Marek KPP 9
Góra Piotr KPP 9
Kowalik Bartłomiej Old Stars 9
Piskorski Jacek Fat Boys Team 9

Kolejka V - 27.09.2014 r.

Nadleśnictwo - CH.Z.O - 0:3 (0:1)

(Jednacz Mariusz , Stawarski Mariusz  - Ałabisz Łukasz 2, Skiba Michał 1)

Jednacz Mariusz oraz Stawarski Mariusz za niesportowe zachowanie wobec sędziego zostali zawieszeni na 4 spotkania (pauza nie liczy się do kary)

Załadunek Team - OKS Sitarska - 2:2 (1:2)

(Łosiewicz Łukasz 1, Małek Szymon 1 - Mazur Wojciech 2)

Model - Spartakus Team - 3:5 (1:0)

(Mazurek Dariusz 2, Niemiec Piotr 1 - Kiełbasa Sławomir 1, Mazurek Krzysztof 1, Blacha Dawid 3)

Old Stars - Blokersi - 4:0 (1:0)

(Czerw Artur 2, Kozyra Krzysztof 1, Kowalik Bartłomiej 1 - Stępień Przemysław )

Stępień Przemysław za niesportowe zachowanie wobec sędziego został zawieszony na 3 spotkania (pauza nie liczy się do kary)

Robotniczy Klub Sportowy - FBT - 5:6 (1:2)

(Adamek Kamil 1, Myszak Arkadiusz 2, Pawluk Jakub1 - Grabias Paweł 1, Piskorski Jacek 1, Zarczuk Ireneusz 3)

Dynamiczni Puszcza - Galacticos 8:1 (6:0)

(Dorosz Marcin 4, Maziarz Bartłomiej 1, Powroźnik Tomasz 1, Sarzyński Adam 1, sam. 1 - Paluch Mateusz 1)

KPP - RWKS Sparta - 22:5 (9:1)

(Deryło Artur 10, Deryło Marek 4, Góra Piotr 2, Hajduk Adrian 3, Pardo Krzysztof 2, Wlaź Robert 1 - Brzeźnicki Radosław 1, Lis Paweł 1, Staszczak Leszek 2, Szewc Krzyszto 1)

POL-Skone - pauza

Klasyfikacja strzelców po V kolejce

Deryło Artur KPP 20
Kawalec Kamil OKS Sitarska 8
Mura Marcin Old Stars 8

Kolejka IV - 20.09.2014 r.

OKS Sitarska - Blokersi - 3:4 (1:4)

(Kawalec Mateusz 1, Krupczak Grzegorz 1, Mazur Wojciech 1 - Dominik Mariusz 1, Jasiński Łukasz 1, Piech Grzegorz 1, Surmacz Paweł 1)

Robotniczy Klub Sportowy - Spartakus Team - 1:5 (0:2)

(Myszak Arkadiusz 1 - Blacha Dawid 1, Dworniczak Dariusz 1, Mazurek Krzysztof 1, Wołoszyn Ryszard 1, sam. 1)

KPP - Załadunek Team - 7:5 (4:2)

(Deryło Artur 2, Góra Piotr 1, Pardo Krzysztof 3, Wlaź Robert 1 - Lewandowski Jarosław 1, Łosiewicz Łukasz 2, Małek Szymon 1, sam. 1)

Dynamiczni Puszcza - Model - 6:1 (3:0)

(Iwanek Marcin 3, Pieczonka Paweł 1, Pokarowski Krzysztof 1, Sarzyński Adam 1 - Grela Andrzej 1)

RKS Rakovia - FBT 0:3 (wo) - drużyna RKS Rakovia nie stawiła się na mecz - mecz anulowany

CH.Z.O - Old Stars 5:6 (2:0)

(Skiba Michał, Sidorowicz Radosław 3, Tutka Rafał 1 - Granda Zdzisław 1, Kowalik Bartłomiej 2, Mura Marcin 2 sam. 1)

Po złożeniu wyjaśnień przez przedstawiciela drużyny CH.Z.O wynik zostaje utrzymany z boiska

POL-Skone - RWKS Sparta Biłgoraj - 2:5

(Wasąg Kazimierz 2 - Brzeźnicki Radosław 2, Cios Wojciech 1, Staszczak Leszek 1, Szwed Krzysztof 1)

Galacticos - Nadleśnictwo Biłgoraj 3:5 (2:2)

(Krzykawski Piotr 1, Paluch Mateusz 2 - Giruć Paweł 1, Kiełbasa Wojciech 3, Momot Adam 1)

Klasyfikacja strzelców po IV kolejce

Deryło Artur KPP 10
Kawalec Kamil OKS Sitarska 8
Mura Marcin Old Stars 8
Iwanek Marcin Dynamiczni Puszcza 7

Kolejka III - 13.09.2014 r.

Galacticos - Spartakus Team - 2:3 (1:0)

(Peszek Daniel 1, Weremiuk Marcin 1 - Blacha Dawid 1, Maternowski Tomasz 1, Wołoszyn Ryszard 1)

RWKS Sparta Biłgoraj - Załadunek Team Biłgoraj - 2:3 (1:0)

(Szewc Krzysztof 1, Wlaź Marcin 1 - Ciecierski Michał 2, Małek Szymon 1)

Nadleśnictwo - Blokersi 0:2 - (0:1)

(Jasiński Łukasz 1, Stępień Przemysław 1)

POL-Skone - Robotniczy Klub Sportowy - 3:5 (0:2)

(Wasąg Kazimierz 3 - Pawluk Jakub 2, Sobaszek Marek 2, Wnuk Michał 1)

CH.Z.O - Dynamiczni Puszcza  - 3:7 (2:3)

(Brodziak Piotr 1, Welc Mateusz 1, Tutka Rafał 1 - Dorosz Marcin 1, Iwanek Marcin 1, Pokarowski Krzysztof 1, Powroźnik Tomasz 3, Sarzyński Adam 1)

FBT - Model  - 7:3 (4:3)

(Dyl Dariusz 1, Piskorski Jacek 2, Wachowicz Andrzej 2, Zarczuk Ireneusz 1, sam. 1 - Mazurek Dariusz 2, Niemiec Piotr 1)

RKS Rakovia - KPP - 3:10 (3:3) - mecz anulowany

(Raduj Mateusz 2, Siembida Krzysztof 1 - Deryło Artur 6, Góra Piotr 1, Pardo Krzysztof 1, Wlaź Robert 1, sam. 1)

OKS Sitarska - Old Stars - 5:11 (3:5)

(Krupczak Grzegorz 1, Nizio Piotr 1, Kawalec Kamil 3 - Czerw Artur 1, Dołęcki Mariusz 4, Kowalik Bartłomiej 2, Król Mirosław 1, Mura Marcin 3)


Kolejka II - 6.09.2014 r.

KPP - Robotniczy Klub Sportowy - 17:3 (6:1)

(Bździuch Hubert 1, Deryło Artur 7, Deryło Marek 3, Góra Piotr 3, Hajduk Adrian 3 - Bednarz Krystian 1, Raduj Dariusz 1, Sobaszek Marek 1)

Dynamiczni Puszcza - Blokersi - 9:4 (2:2)

(Bździuch Robert 2, Granda Artur 1, Iwanek Marcin 2, Maziarz Bartłomiej 1, Powroźnik Tomasz 3 - Jasiński Łukasz 1, Krzepiłko Marcin 1, Stepień Przemysław 2)

FBT - Galacticos - 8:3 (4:0)

(Lachowski Dominik 1, Piskorski Jacek 2, Wachowicz Andrzej 3, Zarczuk Ireneusz 2 - Chudy Sylwester 1, Paczos Łukasz 2)

OKS Sitarska - RWKS Sparta Biłgoraj - 12:4 (6:1)

(Czuchra Mateusz 1, Kawalec Kamil 3, Kawalec Mateusz 3, Łuczka Marcin 2, Markiewicz Łukasz 1, Mazur Wojciech 2 - Bąk Stanisław 1, Lis Paweł 1, Staszczak Leszek 1, Wlaź Marcin 1)

CH.Z.O - Spartakus Team - 2:3 (1:0)

(Chyl Sebastian 1, Szarzyński Artur 1 - Furmaniak Maksymilian 1, Łęcki Mariusz 1, Niemiec Wiesław 1)

Nadleśnictwo - Old Stars 0:10 (0:5)

(Blicharz Jerzy 2, Dołęcki Mariusz 2, Gorczyca Robert 1, Mura Marcin 3, Skubisz Dariusz 2)

RKS Rakovia - Załadunek Team Biłgoraj - 3:6 (0:1) - mecz anulowany

Walkower na korzyść drużyn drużyny Załadunek Team. W drużynie RKS Rakovia mecz rozegrał zawodnik nieuprawniony do gry, Spustek Daniel, który jest zgłoszony w GKS Rakovia-Relax Księżpol. Wynik zostaje utrzymany z boiska.

(Błażyński Marcin 1, Siembida Krzysztof 1, Spustek Daniel 1 - Kapuśniak Robert 1, Lewandowski Jarosław 1, Łosiewicz Łukasz 2, Małek Szymon 2)

POL-Skone - Model 1:2 (1:2)

(Kupczak Paweł 1 - Żybura Jacek 1, sam. 1)


Kolejka I - 30.08.2014 r.

OKS Sitarska  - Spartakus Team - 4:5

(Mateusz Czuchra 1, Kamil Kawalec 2, Marcin Łuczka 1 - Wojciech Kapka 1, Blacha Dawid 1, Robert Wesołowski 2, Ryszard Wołoszyn 1) 

Załadunek Team – Blokersi - 4:7

(Jarosław Lewandowski 1, Łukasz Łosiewicz 1, Szymon Małek 2 - Łukasz Jasiński 3, Marcin Krzepiłko 1, Przemysław Stepień 2, Paweł Surmacz 1)

Old Stars – KPP - 2:2

(Bartłomiej Kowalik 1, Dariusz Skubisz 1 - Artur Deryło 1, Piotr Góra 1)

Fat Boys Team – Dynamiczni Puszcza - 5:3

(Dariusz Dyl 1, Ireneusz Zarczuk 1, Jacek Piskorski 2, Maciej Lewandowski 1 - Robert Bździuch 1, Marcin Iwanek 1, Sylwester Kościelski 1)

Model – Robotniczy Klub Sportowy - 4:1

(Jerzy Bielak 1, Andrzej Grela 1, Marcin Sędłak 1, Jakub Zdzioch 1 - Kamil Adamek 1)

RWKS Sparta Biłgoraj– CH.Z.O - 3:3

(Stanisław Bąk 1, Leszek Staszczak 1, sam. 1 - Łukasz Ałabisz 1, Artur Szarzyński 2)

Nadleśnictwo – POL-Skone - 7:0

(Jerzy Bąk 2, Andrzej Jargieło 1, Zbigniew Kiełbasa 1, Bogdan Kusz 1, Adam Momot 1, Mariusz Stawarski 1)

RKS Rakovia - Galacticos - 3:2 - mecz anulowany

(Kamil Raduj 2, Krzysztof Siembida 1 - Daniel Peszek 1, Mateusz Paluch 1)

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners