Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

UKS Leśnik Biłgoraj MISTRZEM Biłgorajskiej Ligi Piłki Siatkowej w sezonie 2017/2018

Turniej Finałowy BLPS odbył się w niedzielę, 18 marca w hali sportowej OSiR Biłgoraj.

Rozegrano trzy spotkania:
- o miejsce pierwsze w II Lidze Sokół pokonał Jedynkę 3:1 (22:25, 25:19, 25:17, 25:22)
- o miejsce trzecie w I lidze Top 300 wygrał z Junior Max 3:2 (25:18, 25:13, 13:25, 22:25, 15:12),
- w  finale rozgrywek UKS Leśnik Biłgoraj pokonał RKS Rondo Rzeczyce 3:0 (25:22, 25:17, 25:21).

Zwycięska drużyna Ligi występowała w składzie: Marcin Bryła, Sebastian Nizio, Norbert Kubrak, Mateusz Samuła, Szymon Bucior, Mateusz Sakowicz, Piotr Pętek, Jacek Wnuk, Grzegorz Pętek, Jakub Sakowicz, Jakub Smyk, Karol Mokrzecki, Piotr Przytuła, Paweł Hurbańczuk, Hubert Kiszka, Michał Granisz.


Skład RKS Rondo: Konrad Łoziński (kapitan), Rafał Polski, Rafał Skiba, Łukasz Wituch, Krzysztof Błaszczak, Arkadiusz Budzyński, Dawid Sirko, Michał Buryta, Krzysztof Serocki, Piotr Laskowski, Dawid Sobaszek, Piotr Bielecki, Jakub Osiński.

Za najlepszych zawodników rozgrywek uznano:
- MVP Ligi – Marcin Bryła (Leśnik)
- rozgrywający – Krzysztof Mazurek (Junior Max)
- atakujący – Rafał Polski (Rondo)
- libero – Mateusz Samuła (Leśnik)
- przyjmujący – Ireneusz Zarczuk (Top 300)

Specjalne wyróżnienia  otrzymały również:
- Dominika Kiełbasa (Nadleśnictwo)  
- Anna Pupiec (Moto-Partner)

Klasyfikacja końcowa BLPS i wyróżnieni zawodnicy poszczególnych zespołów:
I LIGA:

  1. UKS Leśnik - Norbert Kubrak
  2. RKS Rondo Rzeczyce - Krzysztof Błaszczak
  3. Top 300 - Marcin Grasza
  4. Junior Max - Mateusz Sobczak  
  5. LHS Axstone Zamość - Jakub Czyżyk
  6. Gryf Tarnogród - Piotr Chamot
  7. Moto-Partner Zamość - Kajetan Bansen
  8. Tytan Gózd - Rafał Fusiarz

II LIGA:

  1. Sokół Zwierzyniec - Patryk Kuźma
  2. Jedynka Team - Krzysztof Ligaj
  3. Nadleśnictwo Biłgoraj - Dawid Bielak                       
  4. UKS Dynamika Lipiny  - Krzysztof Rzeźnik
  5. Belfer - Ryszard Sawa          
  6. Elektryk - Dawid Gałka
  7. Fire Team Tereszpol  - Marcin Pieczykolan

Podczas uroczystego zakończenia rozgrywek BLPS puchary i dyplomy (antyramy z foto zespołu) dla najlepszych drużyn oraz siatkarskie statuetki dla najlepszych zawodników ligi i wyróżniających się siatkarzy z poszczególnych zespołów wręczył Burmistrz Biłgoraja, Pan Janusz Rosłan.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners