Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Memoriał Eugeniusza Sołtysiaka (WYNIKI)

11 maja (w czwartek) na stadionie OSiR w Biłgoraju odbył się Lekkoatletyczny Memoriał Eugeniusza Sołtysiaka – trenera, działacza sportowego, nauczyciela wychowania fizycznego, bardzo zaangażowanego i oddanego dla sportu dzieci i młodzieży.

Zawody odbyły się przy pięknej słonecznej pogodzie. Rozegrano je pod patronatem Starosty Biłgorajskiego przy współpracy z Powiatowym Stowarzyszeniem Sportu Szkolnego w Biłgoraju i Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. 

W imprezie zaprezentowało się 385 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych. Młodzi sportowcy rywalizowali w konkurencjach: pchnięcie kulą, skok w dal, biegi (na dystansie 100, 300, 400, 600, 1000, 1500 m, sztafecie 4×100 m).

Na najlepszych czekały puchary oraz medale z wizerunkiem Eugeniusza Sołtysiaka. 

Wyniki:

Szkoły podstawowe:

DZIEWCZĘTA:

100 m.

        I miejsce: Szczepanik Julia  14,62 – SP Frampol

       II miejsce: Matwis Iga 14,75 – SP nr 1 Biłgoraj

      III miejsce: Wlaź Gabriela 15,11  - SP nr 1 Biłgoraj

600 m.

  1. Hałka Oliwia 1,52,28 – SP nr 1 Biłgoraj
  2. Brodziak Milena 1,53,80 – SP nr 1 Biłgoraj
  3. Furmanek Zuzanna 2,04,44 – SP Gromada

Skok w dal.

  1. Dudek Martyna 4,26 – SP nr 1 Biłgoraj
  2. Siebielec Alicja 4,18 –SP nr 1 Biłgoraj
  3. Wróbel Martyna 3,86 – SP Chmielek

Sztafeta 4x100 m.

  1. SP nr 1 Biłgoraj 58,00
  2. SP nr 5 Biłgoraj 62,70
  3. SP Gromada 65,4

CHŁOPCY

100 m.

  1. Knap Hubert 14,26 – SP w Goździe Lipińskim
  2. Bazan Adrian 14,64 – SP Bukowina
  3. Chrupczalski Dawid 14,73 – SP nr 5 Biłgoraj

600 m.

  1. Wójcik Michał 1,52,87 – SP Wola Radzięcka
  2. Góra Paweł 1,57,18 – SP Frampol
  3. Jędruchowicz Kacper 2,00,28 – SP 5 Biłgoraj

Skok w dal:

  1. Kupiec Kacper 4,17 – SP 5 Biłgoraj
  2. Regiel Szymon 4,17 – SP Chmielek
  3. Ładak Bartłomiej 3,98 – SP 1 Biłgoraj

Sztafeta 4x100 m:

  1. SP Frampol 59,06
  2. SP 5 Biłgoraj 59,99
  3. SP Biszcza 60,43

Szkoły gimnazjalne:

DZIEWCZĘTA:

100 m.

  1. Kołodziej Martyna 14,53 – Pow. Gim. Biłgoraj
  2. Kusiak Aleksandra 14,77 -        -//-
  3. Siek Karolina   14,88 -              -//-

300 m.

       I. Dudzic Nikola 46,91 – Pow. Gim. Biłgoraj

      II. Furlepa Dominika 50,51 – Gim. Frampol

     III. Wnęk Zuzanna  51,78 – Pow. Gim. Biłgoraj

600 m.

  1. Skałecka Kamila 1,45,48 – Gim. Józefów
  2. Romańska Dominika 2,00,02 – Gim. Turobin
  3. Hałka Wiktoria 2,01,07 Pow. Gim. Biłgoraj

Skok w dal.

  1. Wąsik Katarzyna 4,56 – Gim. nr 1 Biłgoraj
  2. Bucior Patrycja 4,41 – Gim. Tarnogród
  3. Król Olga 4,12 – Gim. Turobin

Pchnięcie kulą.

  1. Skiba Dominika – Gim. Turobin
  2. Burdzań Natalia – Gim. 1 Biłgoraj
  3. Kubatek Dominika – Gim. 2 Biłgoraj

Sztafeta 4x100 m.

  1. Pow. Gim. Biłgoraj – 56,80
  2. Gim. nr 1 Biłgoraj – 59,46
  3. Gim. Frampol - 59,73

CHŁOPCY

100 m.

  1. Różański Szymon 12,35 – Gim. 2 Biłgoraj
  2. Machnio Wojciech12,62 – Gim. Tarnogród
  3. Grzyb Dominik 12,71 – Gim. 2 Biłgoraj

300 m.

  1. Kohut Eduard 43,09 – Gim. Tarnogród
  2. Odrzywolski Paweł 43,44 – Gim. 1 Biłgoraj
  3. Furmanek Karol 43,61 – Gim. Frampol

1000 m.

  1. Karpik Damian – 3,03,96 – Gim. Tarnogród
  2. Szafraniec Mateusz 3,05,32 – Gim. Turobin
  3. Trybuch Dariusz  3,06,31 – Gim. Tarnogród

Pchnięcie kulą.

  1. Kawka Norbert 10,54 – Gim. Aleksandrów
  2. Hawryło Mateusz 10,49 – Gim. Turobin
  3. Gontarz Patryk 10,34 – Gim. Józefów

Skok w dal.

  1. Kapuśniak Paweł 5,56 – Gim. Hedwiżyn
  2. Szeniak Jakub 5,37 – Gim. Tarnogród
  3. Dubiel Jacek 5,08 – Gim. Turobin

Sztafeta 4x100 m.

  1. Gim. nr 2 Biłgoraj 49,31
  2. Gim. Tarnogród 51,24
  3. Gim. Turobin 52, 07

Szkoły ponadgimnazjalne:

DZIEWCZĘTA:

100 m.

  1. Dziduch Ola 14,42 – LO ONZ
  2. Starońska Magda 14,84- LO ONZ
  3. Nowak Sylwia 14,94 – ZSBiO

400 m.

  1. Kolbuch Katarzyna 67,81 – ZSBiO
  2. Zyśko Ola  70,30 – LO ONZ
  3. Tworek Alicja 73,86 – ZSBiO

800 m.

  1. Kapuśniak Aleksandra 2,45,77 – ZSBiO
  2. Złamaniec Weronika 2,53,77 – ZSZiO
  3. Dzido Jagoda 2,55,76 – ZSBiO

Pchnięcie kulą.

  1. Rak Katarzyna 8,17 – ZSBiO
  2. Surmacz Agata 8,05 – ZSZiO
  3. Chomiuk Anna 8,00 – ZSBiO

Skok w dal.

  1. Tchórzewska Agnieszka 4,30 – LO ONZ
  2. Marzec Natalia 4,25 – LO ONZ
  3. Frelas Karolina 4,11 – LO ONZ

Sztafeta 4x100 m.

  1. LO ONZ  - 56,52
  2. ZSBiO – 57,67
  3. ZSZiO – 61,53

CHŁOPCY

100 m.

  1. Kłos Piotr 12,25 – RCEZ
  2. Sarzyński Radosław - 12,17-ZSBiO
  3. Król Michał 12,25- RCEZ

400 m.

  1. Luchowski Daniel 53,98 – ZSBiO
  2. Bernaś Dawid  55,81- RCEZ
  3. Harkot Kacper 57,45 – RCEZ

1500 m.

  1. Pyda Sylwester 4,31,65 – RCEZ
  2. Bielański Jakub 4,43,67 – RCEZ
  3. Harkot Michał 4,46,84 – ZSBiO

Pchnięcie kulą.

       I. Swacha Przemysław 11,59 – ZSBiO

      II. Zwolak Marcin 11,40 – ZSBiO

     III. Ostasz Adrian 19,97 – ZSBiO

Skok w dal.

  1. Kapuśniak Damian 6,02 – RCEZ
  2. Rapa Grzegorz 5,90 –RCEZ
  3. Karpik Konrad 5,77 – LO ONZ

Sztafeta 4x100 m.

  1. RCEZ -45,95
  2. ZSBiO – 46,68
  3. LO ONZ – 48,82

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners