Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Czwórbój lekkoatletyczny - wyniki

 

Wielobój lekkoatletyczny

z ok. Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich

30.05.2011 r.

 

Dziewczęta

  1. SP Nr 1  -1444 pkt. (opiekun: Agnieszka Jurałowicz)

Pkt.        60 m./ p. palant. /Skok w dal/ 600 m.

Klasa IV:               Magdalena Szuper                         215        9,48       28,5       4,05       2.15,59

                             Aleksandra Dziduch                       196        9,46       19          3,55       2.04,77

                             Amelia Grzywaczewska                  163        10,00     24,5       3,52       2.17,76

                             Patrycja Lalik                                 139        9,98       18,5       3,60       2.26,40

                             Natalia Furman                             102        10,15     16,5       3,55       2.47,63

Klasa  V:                            Karolina Kornik                 207        9,59       27          3.72       2.08,19                                                                         Magdalena Lisiczka          180         9,68       26,5       3.55       2.17,28                                                                         Paulina Dybiak                 173         9,62       26          3.53       2.21,50

                                          Daria Szymusiak               171        9,62       26          3,47       2.16,90

                                          Wiktoria Garbacz              144        9,88       25          3,03       2.22,01

                              Pk.       Adrianna Gęborys              173        10,17     27          3,38       2.09,87

 

  1. MZS – SP Nr 3    -  909 pkt. (opiekun: Joanna Rubin)

Pkt.        60 m./ p. palant. /Skok w dal/ 600 m.

Klasa IV:              Anita Jeleń                                       129        10,42     22          3,45       2.25,73                  

                           Klaudia Mucha                                  125        9,50       27          2,90       3.11,77

                           Magda Starońska                              115        10,46     22          3,17       2.27,03

                           Klaudia Krajewska                             97          9,50       27          3,20       3.13,31

                           Noemi Słomińska                               90          10,30     23          2,73       3.39,78

Klasa  V:                             Gabriela Lejb                     129        9,98       29          3,37       n.u.                                                                               Justyna Bielak                   113        9,70       22          3,12       n.u.

                                           Julia Słomińska                 105        10,95     27,5       3,50       n.u.

                                           Natalia Wajda                     96         10,00     20          3,02       2.54,62

                                           Mazur Magda                     71         10,95     19,5       3,08       n.u.

 

Chłopcy

  1. MZS – SP Nr 3    - 1635 pkt.  (opiekun: Janusz Ćwikła)                      

Pkt.        60 m./ p. palant. /Skok w dal/ 600 m.

Klasa IV:              Paweł Konopka                     218        9,70       36,5       3,51       2.04,97

                            Rafał Oleszek                       206        9,53       28          3,80       2.07,14

                            Olgierd Chudy                      189        9,88       31          3,42       2.08,12

                            Paweł Obszański                  147        10,12     29,5       3,12       2.18,35

Klasa V:                          Michał Buczek      270        9,47       39,5       4,32       2.04,61

                                             Jakub Buczek      209        9.56       39          3,84       2.14,99

                                             Szymon Dziuba    201        9,81       35,5       3,86       2.16,58

                                              Mateusz Mach     195       10,35     35          3,55       2.05,60

                                              Jan Bastrzyk       192        10,50     38          3,63       2.10,87

                                                                             

  1. SP Nr 1 - 1585 pkt. (opiekun:  Ewa Markowicz)

Pkt.        60 m./ p. palant. /Skok w dal/ 600 m.

Klasa IV:               Bartek Marzec                      183        10,01     30          3,61       2.10,87

                             Dawid Sołtys                        147        10,07     28,5       3,34       2.14,46

                             Adrian Olekszyk                    123        10,11     30          3,54       n.u.       

                             Kacper Rapa                        108        10,80     30,5       3,10       2.35,33

                             Damian Kiesz                       104        10,82     28          3,25       2.35,01

        Klasa V:                Wojciech Maciocha        278        9,23       40,5       4,25      2.08,84                                                                              Paweł Piwoński             278        9,28       44          4,33       2.09,21

                                     Michał Szczepaniak       240        9,03       34          4,15       2.14,47

                                     Patryk Szmołda              228        9,44       37,5       4,04       2.15,35

                                     Tomasz Sokal               217        9,93       39,5       3,85       2.09,81

Pk.         Maciej Majcher              195        9,89       31          3.73       2.10,76


  1. SP Nr 5 - 1090 pkt. (opiekun: Robert Skakuj)

                                                                                   Pkt.       60 m./ p. palant. /Skok w dal/ 600 m.

Klasy IV:                 Tomasz Hadacz                               158        9,50       27          3,65       2.32,28

                              Maciej Ciepłowski                            139        9,65       28          3,47       2.38,25

                              Dawid Kozirak                                 129        9,71       24          3,55       2.38,80

                              Grzegorz Kmieć                               124        10,18     31,5       3,10       2.36,67

                              Michał Nizio                                     63          11,52     25          2,60       2.37,40

Klasy  V:                       Wiktor Piotrowski            229        10,02     44          3,75       2.07,65

                                     Maciej Bodys                 114        9,30       29          4,15       2.12,73

                                     Mateusz Kiełbasa           218        9,88       42          3,78       2.12,73

                                     Kamil Dubiel                  169        9,35       26          3,89       2.33,89

                                     Jakub Garbacki              142        10,35     33          3,34       2.35,55

                              Pk.    Patryk Chomicz            133        10,64     40          3,23       2.39,64

                                     Kacper Małek                 117        10,35     20          3,39       2.25,85

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners