Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

HLPN - statystyki

« powrót

Halowa Liga Piłki Nożnej 2017/2018 - statystyki

HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ
o "Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj"
- sezon 2017/2018 -


Klasyfikacja strzelców

M
miejsce
Zawodnik
HLPN
Zespół
drużyna zawodnika
Bramki
na mecz
Bramki
strzelone
1 Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 1,5 19
2 Deryło Artur RWKS Sparta Biłgoraj 1,4 18
3 Król Mirosław Spartakus Team 1,1 14
4 Czerw Artur Hansa Team 0,8 11
4 Kawalec Mateusz OKS Sitarska 0,8 11
4 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 0,8 11
4 Stępień Przemysław Blokersi 0,8 11
4 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 0,8 11
9 Tatara Szymon Blokersi 0,8 10
10 Antolak Bogdan Hansa Team 0,7 9
10 Marzec Dawid 100 Procent 0,7 9
10 Skrzypek Sebastian RWKS Sparta Biłgoraj 0,7 9
13 Wolanin Tomasz RWKS Sparta Biłgoraj 0,6 8
14 Hasiak Jarosław Oldboje Łady Biłgoraj 0,5 7
14 Pokarowski Krzysztof Hansa Team 0,5 7
16 Kowalik Bartłomiej Hansa Team 0,5 6
16 Łuszczek Jerzy SNW 0,5 6
16 Mazurek Dariusz Model 0,5 6
16 Peszek Daniel Galacticos 0,5 6
16 Robak Marcin FC Bażant 0,5 6
16 Wasiewicz Ernest 100 Procent 0,5 6
16 Wesołowski Robert Spartakus Team 0,5 6
16 Zarczuk Ireneusz Oldboje Łady Biłgoraj 0,5 6
24 Bączek Michał Blokersi 0,4 5
24 Bielak Jerzy Model 0,4 5
24 Grzyb Grzegorz Hansa Team 0,4 5
24 Kulanica Jarosław Spartakus Team 0,4 5
24 Małek Szymon Załadunek Team Biłgoraj 0,4 5
24 Rękas Robert Spartakus Team 0,4 5
24 Żerebiec Wojciech Załadunek Team Biłgoraj 0,4 5
31 Baran Arek Hansa Team 0,3 4
31 Czuchra Mateusz OKS Sitarska 0,3 4
31 Iwanek Cezary Blokersi 0,3 4
31 Jasiński Łukasz Blokersi 0,3 4
31 Kozyra Michał KS GYM ADDICT 0,3 4
31 Miciuk Kamil Blokersi 0,3 4
31 Mizak Michał Spartakus Team 0,3 4
31 Pardo Krzysztof Oldboje Łady Biłgoraj 0,3 4
39 Dziak Michał Blokersi 0,2 3
39 Herda Damian Galacticos 0,2 3
39 Jacek Żybura FC Bażant 0,2 3
39 Kaczor Artur Model 0,2 3
39 Kapka Wojciech Spartakus Team 0,2 3
39 Komosa Adam Model 0,2 3
39 Krupczak Grzegorz OKS Sitarska 0,2 3
39 Kupczak Paweł FC Bażant 0,2 3
39 Lipiński Grzegorz SNW 0,2 3
39 Lis Paweł RWKS Sparta Biłgoraj 0,2 3
39 Marcin Ciecierski FC Bażant 0,2 3
39 Oleszczak Piotr OKS Sitarska 0,2 3
39 Paluch Mateusz RWKS Sparta Biłgoraj 0,2 3
39 Samulak Andrzej SNW 0,2 3
39 Sawczuk Siergiej Oldboje Łady Biłgoraj 0,2 3
39 Surowiecki Arek 100 Procent 0,2 3
39 Sykała Karol OKS Sitarska 0,2 3
39 Wilczak Grzegorz Model 0,2 3
39 Wilczak Sławomir Model 0,2 3
39 Wlaź Robert Oldboje Łady Biłgoraj 0,2 3
39 Zdunek Sławomir SNW 0,2 3
60 Antasik Piotr KS GYM ADDICT 0,2 2
60 Bugała Adrian Galacticos 0,2 2
60 Ciecierski Michał Załadunek Team Biłgoraj 0,2 2
60 Dworniczak Marcin SNW 0,2 2
60 Gregorczyk Bartłomiej Załadunek Team Biłgoraj 0,2 2
60 Hanas Mariusz Spartakus Team 0,2 2
60 Hasiak Grzegorz Oldboje Łady Biłgoraj 0,2 2
60 Jargieło Krystian OKS Sitarska 0,2 2
60 Juśko Łukasz 100 Procent 0,2 2
60 Kowalik Marek RWKS Sparta Biłgoraj 0,2 2
60 Kuszka Mirosław RWKS Sparta Biłgoraj 0,2 2
60 Małek Jacek OKS Sitarska 0,2 2
60 Małek Michał Załadunek Team Biłgoraj 0,2 2
60 Niemiec Wiesław Spartakus Team 0,2 2
60 Oleszczak Dariusz Galacticos 0,2 2
60 Sarzyński Grzegorz Blokersi 0,2 2
60 Sprysak Mateusz Galacticos 0,2 2
60 Stachera Rafał 100 Procent 0,2 2
78 Bednarz Piotr Blokersi 0,1 1
78 Birut Mateusz OKS Sitarska 0,1 1
78 Blicharz Jerzy Spartakus Team 0,1 1
78 Bździuch Grzegorz Hansa Team 0,1 1
78 Bździuch Wiesław Hansa Team 0,1 1
78 Dobosz Marcin 100 Procent 0,1 1
78 Dołęcki Mariusz RWKS Sparta Biłgoraj 0,1 1
78 Kądziołka Jacek Hansa Team 0,1 1
78 Kita Patryk Galacticos 0,1 1
78 Kozak Szymon OKS Sitarska 0,1 1
78 Krzeszowiec Wojciech KS GYM ADDICT 0,1 1
78 Kwieciński Szymon Galacticos 0,1 1
78 Lato Paweł SNW 0,1 1
78 Lewandowski Jarosław Załadunek Team Biłgoraj 0,1 1
78 Norton Łukasz Blokersi 0,1 1
78 Paluch Daniel Oldboje Łady Biłgoraj 0,1 1
78 Patryk Momot FC Bażant 0,1 1
78 Piech Grzegorz Blokersi 0,1 1
78 Pieczonka Paweł SNW 0,1 1
78 Piotrek Palinka FC Bażant 0,1 1
78 Przytuła Dominik Galacticos 0,1 1
78 Radomski Jarosław Oldboje Łady Biłgoraj 0,1 1
78 Rymarz Arkadiusz SNW 0,1 1
78 Skubisz Andrzej Hansa Team 0,1 1
78 Tworek Krzysztof 100 Procent 0,1 1
78 Watrak Piotr Blokersi 0,1 1
78 Wlaź Krzysztof Oldboje Łady Biłgoraj 0,1 1
78 Wlaź Tomasz OKS Sitarska 0,1 1
78 Wójcik Marek Załadunek Team Biłgoraj 0,1 1
78 Wróbel Jacek Model 0,1 1

 


Klasyfikacja asyst

M
miejsce
Zawodnik
HLPN
Zespół
drużyna zawodnika
Asysty
wykonane
1 Deryło Artur RWKS Sparta Biłgoraj 14
2 Skrzypek Sebastian RWKS Sparta Biłgoraj 12
3 Król Mirosław Spartakus Team 10
4 Czerw Artur Hansa Team 10
5 Iwanek Cezary Blokersi 9
6 Pardo Krzysztof Oldboje Łady Biłgoraj 8
7 Sawczuk Siergiej Oldboje Łady Biłgoraj 8
8 Oleszczak Piotr OKS Sitarska 7
9 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 7
10 Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 6
11 Małek Szymon Załadunek Team Biłgoraj 6
12 Krupczak Grzegorz OKS Sitarska 5
13 Tatara Szymon Blokersi 5
14 Stępień Przemysław Blokersi 5
15 Wasiewicz Ernest 100 Procent 5
16 Bździuch Grzegorz Hansa Team 4
17 Bączek Michał Blokersi 4
18 Kulanica Jarosław Spartakus Team 4
19 Kowalik Bartłomiej Hansa Team 4
20 Czuchra Mateusz OKS Sitarska 4
21 Niemiec Piotr Model 4
22 Antolak Bogdan Hansa Team 4
23 Bielak Jerzy Model 4
24 Wesołowski Robert Spartakus Team 4
25 Stachera Rafał 100 Procent 4
26 Dołęcki Mariusz RWKS Sparta Biłgoraj 3
27 Miciuk Kamil Blokersi 3
28 Kawalec Mateusz OKS Sitarska 3
29 Rymarz Arkadiusz SNW 3
30 Zań Dominik Załadunek Team Biłgoraj 3
31 Wolanin Tomasz RWKS Sparta Biłgoraj 3
32 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 3
33 Marcin Ciecierski FC Bażant 3
34 Kapka Wojciech Spartakus Team 3
35 Kwieciński Szymon Galacticos 3
36 Kupczak Paweł FC Bażant 3
37 Zdunek Sławomir SNW 3
38 Zarczuk Ireneusz Oldboje Łady Biłgoraj 3
39 Sprysak Mateusz Galacticos 2
40 Sarzyński Grzegorz Blokersi 2
41 Peszek Daniel Galacticos 2
42 Małek Jacek OKS Sitarska 2
43 Dworniczak Marcin SNW 2
44 Łuszczek Jerzy SNW 2
45 Wilczak Sławomir Model 2
46 Wlaź Krzysztof Oldboje Łady Biłgoraj 2
47 Wlaź Robert Oldboje Łady Biłgoraj 2
48 Kita Patryk Galacticos 2
49 Wójcik Marek Załadunek Team Biłgoraj 2
50 Kościelski Sylwester Hansa Team 2
51 Jasiński Łukasz Blokersi 2
52 Surowiecki Arek 100 Procent 2
53 Baran Arek Hansa Team 2
54 Mazurek Dariusz Model 2
55 Dobosz Marcin 100 Procent 2
56 Dziak Michał Blokersi 1
57 Malec Jacek Załadunek Team Biłgoraj 1
58 Obszański Emil 100 Procent 1
59 Lewandowski Maciej RWKS Sparta Biłgoraj 1
60 Komosa Adam Model 1
61 Kądziołka Jacek Hansa Team 1
62 Garbacz Damian FC Bażant 1
63 Hasiak Jarosław Oldboje Łady Biłgoraj 1
64 Surma Mateusz RWKS Sparta Biłgoraj 1
65 Lis Paweł RWKS Sparta Biłgoraj 1
66 Krzeszowiec Wojciech KS GYM ADDICT 1
67 Paluch Daniel Oldboje Łady Biłgoraj 1
68 Rękas Robert Spartakus Team 1
69 Pokarowski Krzysztof Hansa Team 1
70 Skubisz Andrzej Hansa Team 1
71 Bednarz Piotr Blokersi 1
72 Klyus Yulian KS GYM ADDICT 1
73 Małek Marcin Załadunek Team Biłgoraj 1
74 Kozyra Michał KS GYM ADDICT 1
75 Antasik Piotr KS GYM ADDICT 1
76 Sykała Karol OKS Sitarska 1
77 Lipiński Grzegorz SNW 1
78 Hanas Mariusz Spartakus Team 1
79 Mizak Michał Spartakus Team 1
80 Przytuła Dominik Galacticos 1
81 Watrak Piotr Blokersi 1
82 Okoń Andrzej Spartakus Team 1
83 Ciecierski Michał Załadunek Team Biłgoraj 1
84 Małysa Jakub Galacticos 1
85 Zgnilec Przemek Hansa Team 1
86 Grzyb Grzegorz Hansa Team 1
87 Blicharz Jerzy Spartakus Team 1
88 Kozak Szymon OKS Sitarska 1
89 Jarosławski Krystian Galacticos 1
90 Wilczak Grzegorz Model 1
91 Norton Łukasz Blokersi 1
92 Niemiec Wiesław Spartakus Team 1

Klasyfikacja Fair Play
(faul -1 pkt, 2 min. -2 pkt, ż.k. -3 pkt, cz.k. -4 pkt)

M
miejsce
Zespół
drużyna zawodnika
Suma
punktów karnych
1 Galacticos -23
2 Oldboje Łady Biłgoraj -29
3 FC Bażant -30
4 MODEL -33
5 RWKS Sparta Biłgoraj -34
6 Spartakus Team -37
6 100 Procent -37
8 Hansa Team -39
8 OKS Sitarska -39
8 Załadunek Team Biłgoraj -39
11 Blokersi -42
12 SNW -58

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners