Nadchodzące imprezy
Harmonogram gier Turnieju Żaków
W niedzielę, 18 lutego 2018 w hali sportowo – widowiskowej OSiR w Biłgoraju odbędzie się halowy turniej piłki nożnej żaków o Puchar Dyrektora OSiR /2009 i mł./
W turnieju weźmie udział 12 zespołów, które zostały podzielone na 2 grupy.
Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na godz. 9:00. Mecze będą trwały 1x10 minut. Grają zespoły sześcioosobowe (bramkarz i pięciu zawodników w polu). Bramki o wymiarach 2x3m. Do ćwierćfinału awansują po cztery najlepsze zespoły z każdej z grup. Później drużyny spotkają się w półfinałach, gdzie rozpocznie się już walka o medale.
Grupa A
- OSiR Biłgoraj 2009
- Gaudium Zamość
- Janowski Orlik
- AMP Narol
- Tomasovia Tomaszów Lubelski
- FA Lech Poznań – Biłgoraj
Grupa B
- FA Biłgoraj
- Sokół Zwierzyniec
- MaxiRaba Kraśnik
- AP GOL
- FA Lubaczów
- Motor Lublin
Godzina | Kolejność spotkań | Grupa | |||
09:00 | 1 | OSiR Biłgoraj 2009 | x | Gaudium Zamość | A |
09:12 | 2 | Janowski Orlik | x | AMP Narol | A |
09:24 | 3 | Tomasovia Tomaszów Lub | x | FA Lech Poznań - Biłgoraj | A |
09:36 | 4 | FA Biłgoraj | x | Sokół Zwierzyniec | B |
09:48 | 5 | MaxiRaba Kraśnik | x | AP GOL | B |
10:00 | 6 | FA Lubaczów | x | Motor Lublin | B |
10:12 | 7 | OSiR Biłgoraj 2009 | x | AMP Narol | A |
10:24 | 8 | Gaudium Zamość | x | FA Lech Poznań - Biłgoraj | A |
10:36 | 9 | Janowski Orlik | x | Tomasovia Tomaszów Lub. | A |
10:48 | 10 | FA Biłgoraj | x | AP GOL | B |
11:00 | 11 | Sokół Zwierzyniec | x | Motor Lublin | B |
11:12 | 12 | MaxiRaba Kraśnik | x | FA Lubaczów | B |
11:24 | 13 | OSiR Biłgoraj 2009 | x | FA Lech Poznań - Biłgoraj | A |
11:36 | 14 | AMP Narol | x | Tomasovia Tomaszów Lub. | A |
11:48 | 15 | Gaudium Zamość | x | Janowski Orlik | A |
12:00 | 16 | FA Biłgoraj | x | Motor Lublin | B |
12:12 | 17 | AP GOL | x | FA Lubaczów | B |
12:24 | 18 | Sokół Zwierzyniec | x | MaxiRaba Kraśnik | B |
12:36 | 19 | OSiR Biłgoraj 2009 | x | Tomasovia Tomaszów Lub. | A |
12:48 | 20 | FA Lech Poznań -Biłgoraj | x | Janowski Orlik | A |
13:00 | 21 | AMP Narol | x | Gaudium Zamość | A |
13:12 | 22 | FA Biłgoraj | x | FA Lubaczów | B |
13:24 | 23 | Motor Lublin | x | MaxiRaba Kraśnik | B |
13:36 | 24 | AP GOL | x | Sokół Zwierzyniec | B |
13:48 | 25 | OSiR Biłgoraj 2009 | x | Janowski Orlik | A |
14:00 | 26 | Tomasovia Tomaszów Lub | x | Gaudium Zamość | A |
14:12 | 27 | FA Lech Poznań -Biłgoraj | x | AMP Narol | A |
14:24 | 28 | FA Biłgoraj | x | MaxiRaba Kraśnik | B |
14:36 | 29 | FA Lubaczów | x | Sokół Zwierzyniec | B |
14:48 | 30 | Motor Lublin | x | AP GOL | B |
Godzina
Mecz |
Ćwierćfinały |
|||
15:00 |
31 |
A1 |
x |
B4 |
15:12 |
32 |
A2 |
x |
B3 |
15:24 |
33 |
B1 |
x |
A4 |
15:36 |
34 |
B2 |
x |
A3 |
|
|
|
|
|
Godzina |
Mecz |
Półfinały |
||
15:48 |
35 |
Z 31 |
x |
Z 32 |
16:00 |
36 |
Z 33 |
x |
Z 34 |
|
|
|
|
|
Godzina |
Mecz |
III miejsce |
||
16:15 |
37 |
P 35 |
x |
P 36 |
|
|
|
|
|
Godzina |
Mecz |
Finał |
||
16:30 |
38 |
Z 35 |
x |
Z 36 |