Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

Harmonogram gier Turnieju Orlików

W niedzielę, 11 lutego 2018 w hali sportowo – widowiskowej OSiR w Biłgoraju odbędzie się halowy turniej piłki nożnej orlików o Puchar Dyrektora OSiR /2007,2008/.

W turnieju weźmie udział 12 zespołów, które zostały podzielone na 2 grupy.

Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na godz. 9:00. Mecze będą trwały 1x10 minut.  Grają zespoły sześcioosobowe (bramkarz i pięciu zawodników w polu). Bramki o wymiarach 2x5m. Do ćwierćfinału awansują po cztery najlepsze zespoły z każdej z grup. Później drużyny spotkają się w półfinałach, gdzie rozpocznie się już walka o medale.

Tuż przed meczem finałowym odbędzie się licytacja gadżetów piłkarskich - koszulki Sandecji Nowy Sącz z podpisami zawodników, zdjęcia zespołu Lecha Poznań wraz z podpisami zawodników. Cała zebrana kwota w całości będzie przeznaczona na pomoc w rehabilitacji Jagody Stasiewicz.

Grupa A

  1. OSiR Biłgoraj 2007
  2. Football Academy Oleszyce
  3. KS Rotunda Krzeszów
  4. Sokół Zwierzyniec
  5. DKS Gaudium Zamość 2008
  6. Janowski Orlik

Grupa B

  1. OSiR Biłgoraj 2008
  2. AMP MaxiRaba Kraśnik
  3. Football Academy Biłgoraj
  4. DKS Gaudium Zamość 2007
  5. Olender Sól
  6. Sparta Łabunie

Harmonogram gier:

Godzina

Kolejność spotkań

Grupa

 

 

 

 

 

 

09:00

1

OSiR Biłgoraj 2007

x

Janowski Orlik

A

09:12

2

Foolball Academy Oleszyce

x

Gaudium Zamość 2008

A

09:24

3

KS Rotunda Krzeszów

x

Sokół Zwierzyniec

A

09:36

4

OSiR Biłgoraj 2008

x

Sparta Łabunie

B

09:48

5

AMP MaxiRaba Kraśnik

x

Olender Sól

B

10:00

6

Football Academy Biłgoraj

x

Gaudium Zamość 2007

B

10:12

7

Gaudium Zamość 2008

x

OSiR Biłgoraj 2007

A

10:24

8

Janowski Orlik

x

Sokół Zwierzyniec

A

10:36

9

KS Rotunda Krzeszów

x

Foolball Academy Oleszyce

A

10:48

10

Olender Sól

x

OSiR Biłgoraj 2008

B

11:00

11

Sparta Łabunie

x

Gaudium Zamość 2007

B

11:12

12

AMP MaxiRaba Kraśnik

x

Football Academy Biłgoraj

B

11:24

13

OSiR Biłgoraj 2007

x

Sokół Zwierzyniec

A

11:36

14

Gaudium Zamość 2008

x

KS Rotunda Krzeszów

A

11:48

15

Janowski Orlik

x

Foolball Academy Oleszyce

A

12:00

16

OSiR Biłgoraj 2008

x

Gaudium Zamość 2007

B

12:12

17

Olender Sól

x

Football Academy Biłgoraj

B

12:24

18

Sparta Łabunie

x

AMP MaxiRaba Kraśnik

B

12:36

19

OSiR Biłgoraj 2007

x

KS Rotunda Krzeszów

A

12:48

20

Sokół Zwierzyniec

x

Foolball Academy Oleszyce

A

13:00

21

Gaudium Zamość 2008

x

Janowski Orlik

A

13:12

22

OSiR Biłgoraj 2008

x

Football Academy Biłgoraj

B

13:24

23

Gaudium Zamość 2007

x

AMP MaxiRaba Kraśnik

B

13:36

24

Olender Sól

x

Sparta Łabunie

B

13:48

25

Foolball Academy Oleszyce

x

OSiR Biłgoraj 2007

A

14:00

26

KS Rotunda Krzeszów

x

Janowski Orlik

A

14:12

27

Sokół Zwierzyniec

x

Gaudium Zamość 2008

A

14:24

28

AMP MaxiRaba Kraśnik

x

OSiR Biłgoraj 2008

B

14:36

29

Football Academy Biłgoraj

x

Sparta Łabunie

B

14:48

30

Gaudium Zamość 2007

x

Olender Sól

B


 

Godzina

Mecz

Ćwierćfinały

15:00

31

A1

x

B4

15:12

32

A2

x

B3

15:24

33

B1

x

A4

15:36

34

B2

x

A3

 

 

 

 

 

Godzina

Mecz

Półfinały

15:48

35

Z 31

x

Z 33

16:00

36

Z 32

x

Z 34

 

 

 

 

 

Godzina

Mecz

III miejsce

16:15

37

P 35

x

P 36

 

 

 

 

 

Godzina

Mecz

Finał

16:30

38

Z 35

x

Z 36

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners