Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

„10-ka Po Ziemi Biłgorajskiej” - 2017

Kolejna biegowa niedziela przeszła do historii. Dopisała frekwencja, pogoda i biegacze - od przedszkolaków po seniorów.

Biegi rozpoczęły się w niedzielę od godziny 11:00 startami najmłodszych. Na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji dzieci i młodzież rywalizowały na dystansach: 400, 600, 800, 1000 m.

Jak zwykle nie zabrakło także przedszkolaków, którzy mieli do pokonania  150 i 300 m. Na każdego na mecie czekały pamiątkowe medale, na najlepszych puchary.

O godzinie 12:30 wystartował bieg główny na dystansie 10 km. Zawodnicy wystartowali z Nadrzecza i biegli trasą wiodącą przez Majdan Gromadzki, Gromadę, aż do Biłgoraja przez zalew Bojary obwodnicę północną na stadion OSiR.

Bieg główny ukończyło 101 osób a najszybszy w kategorii OPEN był Sergii Okseniuk (Łuck) z czasem 32:59:68. Drugi był Andrzej Starżyński (Klementowice) – 33:01:03, zaś trzeci Paweł Stepanenko (Łuck) – 33:14:62.

W klasyfikacji OPEN kobiet zwyciężyła Oksana Okseniuk (Łuck) – 38:23:24, przed Magdaleną Łączek (Mielec) – 39:58:41 i Małgorzatą Siembidą (Ulanów) – 40:20:17.

Najlepszym zawodnikiem z miasta i gminy Biłgoraj był Dawid Bernaś z czasem 40:48:85 (22. miejsce w klasyfikacji OPEN). Drugi był Sławomir Bosak, trzeci Jan Wojtyło. Najszybszą zawodniczką Joanna Wasilewska  z czasem  41:18:02 (26. miejsce w klasyfikacji OPEN). Druga była Agata Beata Lange, trzecia Anna Trzeźwińska.

Szczegółowe wyniki biegu głównego TUTAJ

 

WYNIKI DZIECIĘCE I MŁODZIEŻOWE

 

Dziewczęta r. 2008-2009 - 400 m. Chłopcy r.  2008-2009 - 400 m.
M-ce Imię i nazwisko Szkoła/klub Imię i nazwisko Szkoła/klub
1 Maja Ulidowska 1 Biłgoraj Paweł Solak OSiR Biłgoraj
2 Amelia Sprysak 1 Biłgoraj Przemysław Cios 1 Biłgoraj
3 Anna Kusz 1 Biłgoraj Daniel Nalepa  
4 Bianka Hasiak 5 Biłgoraj Gabriel Grabias Korytków Duży
5 Lena Okoń OSiR Biłgoraj Mateusz Pinczilak Hedwiżyn
6 Natalia Przytuła Sól Adrian Surma  Dąbrowica
7 Julia Surma Dereźnia Marcin Madej  
8 Emilia Stępniewska Sól Szymon Kazimierowicz 1 Biłgoraj
9 Anita Jargieło Hedwiżyn Michał Tutka Sól
10 Natalia Żabczak 1 Biłgoraj Karol Bielak Sól
11 Klaudia Kita Korytków Duży Karol Sędłak OSiR Biłgoraj
13 Kaja Dominik Dereźnia Mateusz Kozłowski Dereźnia
14 Nikola Brodziak Sól Piotr Michalewski 1 Biłgoraj
15 Monika Rekiel Sól Paweł Droździel Dąbrowica
16 Milena Dycha Korytków Duży Szymon Surma Sól
17 Aleksandra Kaczor Korytków Duży Szymon Cios Dąbrowica
18 Milena Pawlos Korytków Duży    
         
Dziewczęta r. 2006-2007 - 800 m. Chłopcy r. 2006-2007 - 800 m.
M-ce Imię i nazwisko Szkoła/klub Imię i nazwisko Szkoła/klub
10 Kornelia Butryn KKS Victoria St. Wola Dominik Sprysak 1 Biłgoraj
2 Gabriela Grzybowska KKS Victoria St. Wola Kacper Burdzań Aleksandrów
3 Joanna Fus TKS Tomasovia SP 3  Karol Małek Sól
4 Agata Kruszyńska Wola Radzięcka Kacper Dycha Korytków Duży
5 Natalia Podpora OSiR Biłgoraj Mateusz Markiewicz Hedwiżyn
6 Małgorzata Strzelec KKS Victoria St. Wola Marcin Kusz 1 Biłgoraj
7 Marlena Tyszko MZS Biłgoraj Adam Stawarski Korytków Duży
8 Agata Pieróg KKS Victoria St. Wola Dawid Rój 1 Biłgoraj
9 Amelia Sankiewicz 1 Biłgoraj Kacper Kapusta ZPO Stojeszyn
10 Kinga Wlaź Dereźnia Mateusz Kozłowski Dereźnia
11 Amelia Obszyńska Gromada Patryk Solak OSiR Biłgoraj
13 Amelia Obszyńska 1 Biłgoraj Miłosz Paluch Hedwiżyn
14 Zuzia Bielak Sól Gabriel Zygmunt Korytków Duży
15 Oliwia Metner 1 Biłgoraj Damian Grygiel Hedwiżyn
16 Amelia Pińciurek Hedwiżyn Konrad Mazurek Dąbrowica
17 Wiktoria Tucka 1 Biłgoraj Mateusz Palka 1 Biłgoraj
18 Gabriela Skupińska Stojeszyn Pierwszy Mateusz Żmijan 1 Biłgoraj
19 Amelia Mielnik Dereźnia Patryk Suchora ZPO Stojeszyn
20 Natalia Tutka Sól Sebastian Suchora ZPO Stojeszyn
21 Klaudia Antosz Dereźnia Maciej Barszcz 1 Biłgoraj
22 Klaudia Kowal Dereźnia Albert Sędłak Korytków Duży
23 Julia Przytuła Sól Kacper Myszak Korytków Duży
24 Matylda Rębacz 1 Biłgoraj Dominik Małysza Korytków Duży
25 Zuzanna Płecha 1 Biłgoraj Bartłomiej Niemiec Dereźnia
26 Monika Ciosmak Sól Tomasz Wieczorek ZPO Stojeszyn
27 Olga Bosak 1 Biłgoraj Radosław Bargrel Gromada
28 Izabela Wojciechowska Sól Szymon Malicki 1 Biłgoraj
29 Ewa Larwa 1 Biłgoraj Piotr Woźniak Dąbrowica
30 Natalia Nalepa   Kacper Charkot Dereźnia
31 Natalia Rojek 1 Biłgoraj Jakub Bielak Dąbrowica
32 Zuzanna Łyś 1 Biłgoraj Przemysław Maćkiewicz Sól
33 Kinga Kielbus 1 Biłgoraj    
34 Oliwia Mazur Sól    
35 Anna Lis 1 Biłgoraj    
36 Aleksandra Wach 1 Biłgoraj    
37 Monika Stępniowska Sól    
38 Paulina Szendała 1 Biłgoraj    
39 Łucja Małysza Sól    
         
Dziewczęta r. 2004-2005 - 800 m. Chłopcy r. 2004-2005 - 800 m.
M-ce Imię i nazwisko Szkoła/klub Imię i nazwisko Szkoła/klub
1 Oliwia Hałka SP 1/Znicz Biłgoraj Sylwester Muca 1 Biłgoraj
2 Katarzyna Dziura SP Majdan G./Tomasovia Szymon Łasocha SP 2/Tomasovia
3 Milena Brodziak SP 1/Znicz Biłgoraj Mikchał Wójcik Wola Radzięcka
4 Kaya Kowalski KKS Victoria St. Wola Grzegorz Cios Majdan Stary
5 Martyna Dudek 1 Biłgoraj Kacper Malec Korytków Duży
6 Alicja Siebielec 1 Biłgoraj Bartłomiej Duma Dąbrowica
7 Gabriela Książek Wola Radzięcka Karol Kita Korytków Duży
8 Aleksandra Rój Dereźnia Tomasz Ciosmak Sól
9 Oliwia Nowak KKS Victoria St. Wola Mikołaj Kondas Hedwiżyn
10 Julia Czajka Wola Radzięcka Adam Myszak Korytków Duży
11 Izabela Furlepa Wola Radzięcka Gabriel Tochman 1 Biłgoraj
12 Justyna Madej 1 Biłgoraj Dawid Leń Korytków Duży
13 Dominika Wąsek 3 Biłgoraj Maciej Babij Sól
14 Klaudia Ulidowska Sól    
15 Paulina Podpora OSiR Biłgoraj    
16 Agata Korniak 1 Biłgoraj    
17 Zuzanna Szpinda Sól    
18 Lena Rogowska 3 Biłgoraj    
19 Julia Sprysak Sól    
20 Wiktoria Margol 1 Biłgoraj    
21 Klaudia Rekiel Sól    
22 Aleksandra Fusiarz Sól    
23 Magdalena Remiśko Sól    
24 Maja Zub 1 Biłgoraj    
25 Kinga Malec Dąbrowica    
26 Paulina Przytuła Sól    
27 Magda Pawlos Korytków Duży    
28 Kornelia Duma Dąbrowica    
29 Alicja Surmanowicz Sól    
30 Dominika Sędłak Korytków Duży    
31 Nikola Niemiec Sól    
32 Nikola Szpot Korytków Duży    
33 Roksana Liwak Korytków Duży    
         
Dziewczęta r. 2002-2003 - 800 m. Chłopcy r. 2002-2003 - 1000 m.
M-ce Imię i nazwisko Szkoła/klub Imię i nazwisko Szkoła/klub
1 Nikola Jędruszko KKS Victoria St. Wola Patryk Luty SP 2/Tomasovia
2 Kamila Waliłko KKS Victoria St. Wola Marek Tutka  
3 Marlena Mróz SP 2/Tomasovia Dawid Siembida Ulanów
4 Wiktoria Kochańska SP Jarczów/Tomasovia Paweł Hadam Sól
5 Weronika Szczerba SP Ulhówek/Tomasovia Przemysław Jachosz Znicz Biłgoraj
6 Kinga Kawa   Kamil Burak  
7 Edyta Siwko Sól Bartłomiej Borsuk Hedwiżyn
8 Natalia Pawlos Korytków Duży Dawid Czerw Gromada
9 Magdalena Bielak Dereźnia Adam Kordylewski Gimn. 2 Biłgoraj
10 Dominika Małek Korytków Duży Damian Bernaś Znicz Biłgoraj
11 Klaudia Blacha Dąbrowica Jakub Skakuj Sól
12 Patrycja Stępniowska Sól Dominik Banach Sól
13 Amelia Czop Sól Szymon Skiba Korytków Duży
14 Aleksandra Pyda Dąbrowica Kacper Ćwikła Sól
15 Lucyna Bienia Sól Maksymilian Halicki Sól
16 Martyna Kutnik Dąbrowica Szymon Droździel Dąbrowica
17 Oliwia Małek Dąbrowica Patryk Mazurek Dąbrowica
18 Aleksandra Kanty Sól Szymon Dziduch Sól
19 Aleksandra Tworek Sól Lonvassi Mahmed Sól
20 Gabriela Blacha Sól    
         
         
    Punktacja drużynowa    
  Szkoły Podstawowe pkt.    
1. SP Nr 1 w Biłgoraju 688    
2. SP Sól 362    
3. SP Korytków Duży 283    
         
  Gimnazja      
1. Sól 237    
2. Dąbrowica 95    
3. SP Nr 2 Tomaszów Lubelski 64    
         

 

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners