Nadchodzące imprezy
Biłgorajska Halowa Liga Piłki Nożnej
Terminarz I Rundy Biłgorajskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej
Mecze rozgrywane w niedziele, w godzinach: 1) 10.00, 2) 10.45, 3) 11.30, 4) 12.15, 5) 13.00, 6) 13.45 |
|||||||||
|
|||||||||
05.12. |
1 |
OSP Rogale |
Team PGK |
|
|||||
2 |
Rożnówka |
* |
Old Stars |
|
|||||
3 |
Raptors |
* |
Model |
|
|||||
4 |
Wola D. |
* |
RWKS Sparta |
|
|||||
5 |
Fat Boys |
* |
CH.Z.O |
|
|||||
6 |
Blokersi |
* |
Biłgoraj 2010 |
|
|||||
19.12. |
1 |
Old Stars |
* |
Biłgoraj 2010 |
|
||||
2 |
Team PGK |
* |
CH.Z.O |
|
|||||
3 |
RWKS Sparta |
* |
Blokersi |
|
|||||
4 |
Model |
* |
Fat Boys |
|
|||||
5 |
Rożnówka |
* |
Wola D. |
|
|||||
6 |
OSP Rogale |
* |
Raptors |
||||||
|
|||||||||
9.01.11r. |
1 |
Raptors |
* |
Team PGK |
|
||||
2 |
Wola D. |
* |
Old Stars |
|
|||||
3 |
Fat Boys |
* |
OSP Rogale |
|
|||||
4 |
Blokersi |
* |
Rożnówka |
|
|||||
5 |
CH.Z.O |
* |
Model |
|
|||||
6 |
Biłgoraj 2010 |
* |
RWKS Sparta |
|
|||||
16.01. |
1 |
Old Stars |
* |
RWKS Sparta |
|
||||
2 |
Team PGK |
* |
Model |
|
|||||
3 |
Rożnówka |
* |
Biłgoraj 2010 |
|
|||||
4 |
OSP Rogale |
* |
CH.Z.O |
|
|||||
5 |
Wola D. |
* |
Blokersi |
|
|||||
6 |
Raptors |
* |
Fat Boys |
|
|||||
30.01. |
1 |
Fat Boys |
* |
Team PGK |
|
||||
2 |
Blokersi |
* |
Old Stars |
|
|||||
3 |
CH.Z.O |
* |
Raptors |
|
|||||
4 |
Biłgoraj 2010 |
* |
Wola D. |
|
|||||
5 |
Model |
* |
OSP Rogale |
|
|||||
6 |
Biłgoraj 2010 |
* |
Wola D. |
|
|||||
System rozgrywek:
I Runda - drużyny podzielone na 2 grupy grają systemem "każdy zkażdym".
Gr. A:
- OSP Rogale
- Raptors Rapy
- Fat Boys
- CH.Z.O
- Model
-
Team PGK
Gr. B:
- Rożnówka MILCZUK
- Wola Dereźniańska
- Blokersi
- Biłgoraj 2010
- RWKS Sparta
- Old Stars
II RUNDA (ćwierćfinały) - zespoły, które zajmą w grupach miejsca 1-4 grają w.g. klucza:
- 1A – 4B (zwycięzca grupy A z czwartądrużyną grupy B)
- 1B – 4A (zwycięzca grupy Bz czwartą drużyną grupy B)
- 2A – 3B (druga drużynagrupy A z trzeciądrużyną grupy B)
- 2B – 3A (druga drużynagrupy Bztrzecią drużynągrupy A)
- o miejsce 9 grają drużyny 5A – 5B
- o miejsce 11 grają drużyny 6A – 6B
Uwaga! W przypadku remisu w regulaminowym czasie gry zwycięzcę wyłonią rzuty karne (po 5 strzałów). Drużyna, która po I rundzie zajmuje niższą pozycję do awansu potrzebuje 2 zwycięstw.
III RUNDA (półfinały)
- zwycięzcy spotkań 1 - 4
- zwycięzcy spotkań 2 -3
- przegrani 1 - 4
- przegrani 2 -3
W przypadku remisu w regulaminowym czasie gry – 5-minutowa dogrywka, a następnie rzuty karne (po 5 strzałów).
Turniej finałowy– kolejno mecze o miejsca:
7 - pokonanize spotkań 3-4
5- zwycięzcy spotkań 3-4
3 - pokonani 1-2
1- zwycięzcy 1-2
W przypadku remisu w regulaminowym czasie gry – 5-minutowa dogrywka, a następnie rzuty karne (po 5 strzałów).